Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОПТИМІЗАЦІЯ СТРУКТУРИ ТЕРИТОРІЙ ПРИМІСЬКИХ ЗОН ВЕЛИКИХ МІСТ (на прикладі м. Рівне)

ОПТИМІЗАЦІЯ СТРУКТУРИ ТЕРИТОРІЙ ПРИМІСЬКИХ ЗОН ВЕЛИКИХ МІСТ (на прикладі м. Рівне)

Назва:
ОПТИМІЗАЦІЯ СТРУКТУРИ ТЕРИТОРІЙ ПРИМІСЬКИХ ЗОН ВЕЛИКИХ МІСТ (на прикладі м. Рівне)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,84 KB
Завантажень:
380
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Кахнич Петро Федорович
УДК 332.3:631.12
ОПТИМІЗАЦІЯ СТРУКТУРИ ТЕРИТОРІЙ
ПРИМІСЬКИХ ЗОН ВЕЛИКИХ МІСТ
(на прикладі м. Рівне)
05.24.04 – Кадастр та моніторинг земель
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2006
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національному університеті водного господарства та природокористування Міністерства освіти і науки України, м. Рівне.
Науковий керівник:
заслужений працівник освіти України, доктор технічних наук, професор Черняга Петро Гервазійович, Національний університет водного господарства та природокористування, завідувач кафедри землеустрою, геодезії та геоінформатики, декан факультету землеустрою та геоінформатики.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Могильний Сергій Георгійович, Донецький національний технічний університет, завідувач кафедри геоінформатики і геодезії;
кандидат економічних наук, доцент Лоїк Григорій Карлович, Національний аграрний університет, завідувач кафедри земельного кадастру.
Провідна установа:
Національний університет “Львівська політехніка”, кафедра кадастру територій, Міністерство освіти і науки України, м.Львів.
Захист відбудеться “20” жовтня 2006 р. о 10 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.09 при Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою:
03037, Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31, ауд. 466.
З дисертацією можна ознайомитися в науково-технічній бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою:
03037, Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розісланий “12” вересня 2006 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук, доцент О.П. Ісаєв


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Зміна системи землекористування в приміських зонах відбувається внаслідок приватизації земель та здійснення нових планів розвитку міст або розширення їх територій. Отже, питання організації територій, проведення державного земельного кадастру, моніторингу земель приміських зон та їх планувальний розвиток є першочерговими в сучасних умовах земельних відносин. Оцінка та прогноз використання приміських територій охоплює багато галузей та установ, оскільки їх інтереси часто об’єднуються і тісно переплітаються на одних і тих же територіях. В приміських зонах, де мова йде про конкретні території та розміщення на них землевласностей і землекористувань, а також про збереження екологічної рівноваги, необхідно виконувати детальні дослідження з точки зору використання їх різними землевласниками та користувачами. Кадастрові дані територій повинні давати вичерпні відомості про них, які необхідні для прийняття рішень, пов’язаних з задачами планування землекористувань на приміських територіях і змінами їх в часі. Основна мета оцінки приміських зон полягає у встановленні взаємної відповідності між різноманітними суспільними потребами і можливостями даних територій в забезпеченні гармонійного існування на них всіх галузей народного господарства, землевласностей та землекористувань.
Дослідження, що пов’язані з регіональними проблемами, набули в останній час значного розширення завдяки розвитку науки про регіональні системи, розселення в них, урбанізацію та їх раціональне використання. Особливе значення в цих питаннях посідають дослідження М.М .Габреля, М.М. Дьоміна, Є.Є. Клюшниченка, В.І. Нудельмана, Т.Ф. Панченко, С.Б. Усаковського, Г.Й. Фільварова.
Вагомі наукові досягнення в дослідженнях формування та планування землекористувань, управління територіями та земельними ресурсами мають роботи вчених С.П. Войтенка, М.О. Володіна, В.В. Горлачука, Л.В. Корнілова, Г.К. Лоїка, Л.Я. Новаковського, А.П. Осітнянка, Л.М. Перовича, О.С. Третяка, П.Г.Черняги, О.І. Чечона та інших.
Питаннями кадастрового зонування та створення ГІС міських територій з їх інфраструктурою займаються вчені Ю.О. Карпінський, М.Г. Лихогруд, А.А. Лященко, С.Г. Могильний, С.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ОПТИМІЗАЦІЯ СТРУКТУРИ ТЕРИТОРІЙ ПРИМІСЬКИХ ЗОН ВЕЛИКИХ МІСТ (на прикладі м. Рівне)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок