Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Механізми визначення інвестиційної вартості активів на міжнародних ринках титулів власності

Механізми визначення інвестиційної вартості активів на міжнародних ринках титулів власності

Назва:
Механізми визначення інвестиційної вартості активів на міжнародних ринках титулів власності
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
24,45 KB
Завантажень:
286
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
Квєтна Ілона Романівна
УДК 339.725
Механізми визначення інвестиційної вартості активів
на міжнародних ринках титулів власності
Спеціальність 08.05.01 – світове господарство
і міжнародні економічні відносини
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Дисертаційна робота виконана на кафедрі міжнародних валютно-кредитних і фінансових відносин Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Науковий керівник Доктор економічних наук, професор
Пузанов Ігор Іванович,
професор кафедри міжнародних валютно-кредитних і фінансових відносин
Інституту міжнародних відносин
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка
Офіційні опоненти: Доктор економічних наук, професор
Мозговий Олег Миколайович,
завідувач кафедри міжнародних фінансів
Київського національного економічного
університету імені Вадима Гетьмана
Кандидат економічних наук, доцент
Анісімова Ольга Миколаївна,
завідувач кафедри економічної теорії
Приазовського державного технічного університету
Міністерства освіти і науки України, м. Маріуполь
Провідна установа: Тернопільський державний економічний університет
Міністерства освіти і науки України,
кафедра міжнародної економіки, фінансово -
кредитних відносин та маркетингу, м. Тернопіль
Захист відбудеться 22 січня 2007 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.001.02 в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: 04119, м. Київ, вул. Мельникова, 36/1, зал засідань вченої ради.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: 01017, м. Київ, вул. Володи-мирська, 58, к.10.
Автореферат розісланий 22 грудня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.С. Поліщук
загальна характеристика дисертаційної роботи
Актуальність теми. Ринок цінних паперів є однією з основних фінансових ланок, яка визначає засади функціонування ринкової економіки в цілому та міжнародних економічних відносин зокрема. У зв’язку із поглибленням фінансової глобалізації, зростанням ролі фондових ринків у світі та обсягів портфельних інвестицій підвищуються вимоги до методів фінансового аналізу та вдосконалення системи факторів, що впливають на вартість та дохідність цінних паперів. Крім того для сучасних міжнародних фінансових ринків характерна досить висока динаміка розвитку, що вимагає постійного вдосконалення існуючих теорій та моделей. Вивчення механізмів та розробка теорій ціноутворення як на міжнародному фондовому ринку загалом так і на окремих його сегментах дозволяють підвищити надійність фінансових вкладень та ефективність діяльності емітентів та інвесторів.
Особливу увагу аналітиків та науковців у наш час привертають міжнародні ринки титулів власності, на яких відбувається купівля-продаж акцій та депозитарних розписок. Глобалізація цього сегменту фінансового ринку зростає з кожним днем. В цих умовах процес прийняття інвестиційних рішень має враховувати безліч факторів та завжди характеризується певним ступенем ризику. Все це свідчить про актуальність проблеми аналізу механізмів та особливостей визначення ринкової вартості акцій та депозитарних розписок, а також вказує на необхідність розширення існуючих методів оцінки прибутковості фінансових вкладень в цю категорію активів.
Серед наукових праць, присвячених проблемі дослідження теоретичних та практичних аспектів визначення вартості активів на міжнародних ринках титулів власності, можна назвати праці таких іноземних науковців: Марковіц Г., Шарп У., які зосереджували увагу на аспектах формування ефективного інвестиційного портфеля; Шилер Р., Кемпбел Дж., які досліджували фактори впливу на дохідність та процеси ціноутворення акціонерного капіталу; Дреман Д., Ерранза В., Фама Ю., які приділяють основну увагу взаємозв’язку між дивідендними виплатами та очікуваним доходом фондових активів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: Механізми визначення інвестиційної вартості активів на міжнародних ринках титулів власності

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок