Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЙ ВИРОБНИЦТВА СИЛОСУ, ЗАГОТІВЛІ І ЗБЕРІГАННЯ ЗЕРНОСУМІШІ З КУКУРУДЗИ та СОЇ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ ТВАРИН

ВДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЙ ВИРОБНИЦТВА СИЛОСУ, ЗАГОТІВЛІ І ЗБЕРІГАННЯ ЗЕРНОСУМІШІ З КУКУРУДЗИ та СОЇ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ ТВАРИН

Назва:
ВДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЙ ВИРОБНИЦТВА СИЛОСУ, ЗАГОТІВЛІ І ЗБЕРІГАННЯ ЗЕРНОСУМІШІ З КУКУРУДЗИ та СОЇ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ ТВАРИН
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,32 KB
Завантажень:
229
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Кабінет Міністрів України
Національний аграрний університет
ЖМУДЬ Олексій Віталійович
УДК 636.086
ВДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЙ ВИРОБНИЦТВА СИЛОСУ,
ЗАГОТІВЛІ І ЗБЕРІГАННЯ ЗЕРНОСУМІШІ З КУКУРУДЗИ
та СОЇ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ ТВАРИН
06.02.02 — годівля тварин і технологія кормів
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата сільськогосподарських наук
Київ — 2001


Дисертацією є рукопис.
Дисертаційна робота виконана в племзаводі “Дружба” Тростянецького району Вінницької області та лабораторії підвищення поживності кормів Інституту кормів УААН.
Науковий керівник:  доктор сільськогосподарських наук, професор, член-кореспондент УААН, заслужений діяч науки і техніки України КУЛИК Михайло Федорович, Інститут кормів УААН, заст. директора з наукової роботи.
Офіційні опоненти: доктор сільськогосподарських наук, професор КАРПУСЬ Микола Михайлович, Інститут агроекології і біотехнології УААН, головний науковий співробітник групи координації науково-дослідної роботи і підготовки наукових кадрів.
доктор сільськогосподарських наук, професор ГНОЄВИЙ Віктор Іванович, Інститут тваринництва УААН, завідувач лабораторії технології заготівлі кормів.
Провідна установа: Львівська академія ветеринарної медицини ім. С. З. Гжицького, кафедра годівлі тварин, Міністерство АП України, м. Львів.
Захист дисертації відбудеться “11” травня 2001 року о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради в Національному аграрному університеті за адресою: 03041 м. Київ-41, вул. Героїв оборони, 15, навчальний корпус 3, аудиторія 65, сектор захисту.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного аграрного університету за адресою: 03041 м. Київ-41, вул. Героїв оборони, 11, навчальний корпус 10, читальний зал.
Автореферат розісланий “10” квітня 2001 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Л. М. Цицюрський
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Збільшення валового виробництва молока, покращення його якості можливе за умов підвищення молочної продуктивності корів, створення стабільної кормової бази та поліпшення поживної цінності та якості кормів. В кормовому балансі вагому частку в структурі раціонів лактуючих корів займають силосовані корми. Однак поживність кукурудзяного силосу при згодовуванні тваринам не висока. З метою підвищення біологічної дії, протеїнової повноцінності та продуктивної дії силосованих кормів рекомендовано заготовляти кукурудзу на силос, вирощену у сумісних посівах із зернобобовими культурами, в тому числі із соєю (Зубрилі А.А., 1962; Гіренько А.П. та ін., 1964; Лихвар Д.Ф., 1976; Бабич А.О., 1975; Суворова В., 1975; Єрмакова І.А., 1976; Боярський Л.Г., 1988; Бабич А.О. та ін., 1990; Зубрич О., 1996; Кулик М.Ф. та ін., 1999).
Актуальність теми. Заготівлю силосу із зеленої маси кукурудзи та сої, вирощеної у сумісних посівах проводять у фазу кінця молочно-воскової і воскової стиглості кукурудзи та у фазу пожовтіння бобів нижнього ярусу сої. В цих фазах вегетації рослин зелена маса обох культур хоч і має високу поживну цінність, за рахунок накопичення в зерні запасних поживних речовин - ліпідів, білків, вуглеводів, однак бідна на цілий ряд біологічно активних речовин.
Тому пошуки нових способів підвищення поживної цінності та продуктивної дії силосу із кукурудзи та сої шляхом вдосконалення агротехнічних прийомів вирощування кукурудзи у змішаних посівах з соєю, визначення стадії розвитку сої, при якій спостерігається висока фізіологічна активність синтезу біологічно активних речовин заготівля зеленої маси кукурудзи та сої на силос, покращення біологічної цінності кукурудзяно-соєвого силосу, розробка нових ефективних методів консервування вологого зерна сої і кукурудзи з використанням біологічних консервантів рослинного походження з метою підвищення продуктивності лактуючих корів та покращення якості молока – головні завдання, які і сьогодні залишаються актуальними для розробки нових теоретичних і практичних підходів в технології силосування кормових культур та годівлі лактуючих корів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ВДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЙ ВИРОБНИЦТВА СИЛОСУ, ЗАГОТІВЛІ І ЗБЕРІГАННЯ ЗЕРНОСУМІШІ З КУКУРУДЗИ та СОЇ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ ТВАРИН

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок