Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РІШЕННЯ КОНТАКТНИХ І ТЕМПЕРАТУРНИХ ЗАДАЧ МІЦНОСТІ ДЛЯ СКЛАДЕНИХ КОНСТРУКЦІЙ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ОСНАЩЕННЯ

РІШЕННЯ КОНТАКТНИХ І ТЕМПЕРАТУРНИХ ЗАДАЧ МІЦНОСТІ ДЛЯ СКЛАДЕНИХ КОНСТРУКЦІЙ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ОСНАЩЕННЯ

Назва:
РІШЕННЯ КОНТАКТНИХ І ТЕМПЕРАТУРНИХ ЗАДАЧ МІЦНОСТІ ДЛЯ СКЛАДЕНИХ КОНСТРУКЦІЙ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ОСНАЩЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,66 KB
Завантажень:
494
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
"ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ"
Лавiнський Денис Володимирович
УДК 539.3
РІШЕННЯ КОНТАКТНИХ І ТЕМПЕРАТУРНИХ
ЗАДАЧ МІЦНОСТІ ДЛЯ СКЛАДЕНИХ КОНСТРУКЦІЙ
ТЕХНОЛОГІЧНОГО ОСНАЩЕННЯ
Спеціальність 05.02.09 - динаміка та міцність машин
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2004
Дисертацією є рукопис
Робота виконана у Національному технічному університеті "Харківський політехнічний інститут" Міністерства освіти і науки України, м. Харків.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент,
Бортовой Вадим Васильович,
Національний технічний університет
"Харківський політехнічний інститут"
професор кафедри опору матеріалів.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор,
Курпа Лідія Василівна,
Національний технічний університет
“Харківський політехнічний інститут"
Міністерства освіти і науки України, м. Харків, завідувач кафедри прикладної математики.
кандидат технічних наук, ст. н. с.
Зайцев Борис Пилипович,
Інститут проблем машинобудування
ім. А.М. Підгорного НАН України, м. Харків, старший науковий співробітник відділу вібраційних і термоміцностних досліджень.
Провідна установа: Національний технічний університет
"Київський політехнічний інститут"
Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться 14.04. 2004 р. о 14-30 годині на засіданні спеціалізованої ради Д 64.050.10 у Національному технічному університеті " Харківський політехнічний інститут" за адресою:
61002, м. Харків, вул. Фрунзе,21.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету " Харківський політехнічний інститут".
Автореферат розісланий 09.03.2004р.
В.О. вченого секретаря
спеціалізованої вченої ради Жовдак В.О.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасний розвиток машинобудування відбувається із застосуванням ефективних технологій, які дозволяють створити економічні, енергозберігаючі та екологічні виробництва і підвищити продуктивність праці. У проектуванні нових технологічних систем та при удосконаленні існуючого обробного устаткування переважно застосовують безвідходні технології. В обробці металів тиском до таких технологій належать технології холодного й напівгарячого видавлювання (НГВ) та магнітно-імпульсного штампування (МІШ) металів. Технологічні процеси у таких технологіях засновані на використанні пластичних властивостей матеріалів та нетрадиційних енергетичних джерел.
У проектуванні технологічних систем важливе місце належить розрахункам на міцність і жорсткість технологічного оснащення, серед якого найбільш поширені складені конструкції з елементами, що мають різну форму і матеріальні властивості та піддані дії інтенсивних зовнішніх полів різної фізичної природи за умов експлуатації при здійсненні операцій в технологічному циклі.
Результати розрахунків на міцність складених конструкцій технологічного оснащення суттєво залежать від ступеню адекватності моделювання їхнього деформування, що здійснюють за рахунок прийняття математичної постановки нелінійних контактних і температурних задач механіки, а також від точності розв’язування цих задач.
До теперішнього часу залишаються актуальними рішення проблем міцності складених конструкцій технологічного оснащення на базі методів, які більш ефективні ніж існуючі та здатні розв’язувати теплові та контактні задачі нелінійного деформування тіл із врахуванням складної геометрії взаємодіючих тіл, попередніх натягів та зазорів, різних механізмів тертя в зонах контакту, нерівномірності температури при дії інтенсивних зовнішніх силових та теплових полів. Таким чином, тема дисертаційної роботи є актуальною як в науковому, так й практичному відношенні, має важливе значення при створенні нових видів технологічного оснащення для сучасних технологій.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження, проведені в дисертаційній роботі, виконані на кафедрі опору матеріалів Національного технічного університету „Харківський політехнічний інститут” (НТУ "ХПІ") у термін з 2000 р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: РІШЕННЯ КОНТАКТНИХ І ТЕМПЕРАТУРНИХ ЗАДАЧ МІЦНОСТІ ДЛЯ СКЛАДЕНИХ КОНСТРУКЦІЙ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ОСНАЩЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок