Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ КАР`ЄРОЮ НА ПІДПРИЄМСТВІ

ОРГАНІЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ КАР`ЄРОЮ НА ПІДПРИЄМСТВІ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ КАР`ЄРОЮ НА ПІДПРИЄМСТВІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,82 KB
Завантажень:
406
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
ПОСПЄЛОВА ТЕТЯНА ВАДИМІВНА
УДК 331.108.4:658+338.24
ОРГАНІЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ КАР`ЄРОЮ НА ПІДПРИЄМСТВІ
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління
підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ – 2003
Дисертацією є рукопис.
Дисертацію виконано в Донецькій державній академії управління Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник: | доктор економічних наук, доцент
Поважний Олександр Станіславович,
Донецька державна академія управління
Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри фінансів.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор, заслужений працівник освіти України Акмаєв Анатолій Ісайович, Донбаський гірничо-металургійний інститут Міністерства освіти і науки України, перший проректор, завідуючий кафедрою економіки та управління (м. Алчевськ);
кандидат економічних наук Єськов Олексій Леонтійович, начальник відділу праці та заробітної плати ЗАТ “Ново-Краматорський машинобудівний завод” (м. Краматорськ).
Провідна установа – Донецький національний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра управління персоналом і економіки праці (м. Донецьк).
Захист відбудеться 27 листопада 2003 р. о 12.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034, Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розісланий 24 жовтня 2003 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Г.В.Козаченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розвиток ринкових відносин в Україні стосується не тільки форми господарювання, орієнтуючи її на ефективне використання обмежених ресурсів, у тому числі кадрового та інтелектуального потенціалу особистості, а й самої природи людської діяльності, її цілей, структури, спрямованості, характеру переваг і цінностей. У системі цих змін все більш важливе місце займає кар'єра, яка дозволяє підприємству більш повно розкривати та використовувати інтелектуальній потенціал своїх працівників, а персоналу дає можливість задовольнити широкий спектр потреб.
Темпи змін ціннісно-мотиваційних орієнтацій суспільства взагалі, і персоналу підприємства зокрема, істотно випереджають темп адекватних змін у технології управління, що створює певний розрив між уявленнями про кар'єру, спонукальними причинами кар'єрного зростання і способами управління нею на підприємстві.
Враховуючи важливість кар'єри як для підприємства, так і для індивіда, питанням її розвитку присвячено низку досліджень. Але значна частина з них присвячена визначенню змісту кар'єри, її видів, типів, етапів розвитку на підприємстві і не вивчає сучасні уявлення персоналу про кар'єру, спонукальні причини кар'єрних устремлінь та їх узгодженість із методами управління кар'єрою на вітчизняних підприємствах.
Необхідність теоретичного обґрунтування організації управління кар'єрою на підприємстві, що базується на балансі кар'єрних потреб, мотивів і цілей індивіда, з інтересами підприємства та розробки практичних рекомендацій з питань управління кар'єрою зумовили актуальність теми дисертаційного дослідження, його мету й задачі.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до плану науково-дослідних робіт Донецької державної академії управління за темою: “Ринкове реформування управління економікою України: механізм ринкового управління” (№ державної реєстрації 0100U003069). Автором обґрунтовано новий концептуальний підхід до управління персоналом підприємства, згідно з яким за характером взаємозв'язків підприємства й індивідів кар'єра розглядається як відображення відповідності організаційно-трудового статусу працівника його власним інтересам та інтересам підприємства.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ КАР`ЄРОЮ НА ПІДПРИЄМСТВІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок