Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІННЯ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ОБОРОННО-ПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ УКРАЇНИ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІННЯ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ОБОРОННО-ПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ УКРАЇНИ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІННЯ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ОБОРОННО-ПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,55 KB
Завантажень:
258
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Міністерство економіки та з питань європейської інтеграції України
Українська академія зовнішньої торгівлі
Мазуров Георгій Іванович
УДК 339.564.
ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
УПРАВЛІННЯ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ
ОБОРОННО-ПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ УКРАЇНИ
Спеціальність 08.06.02.- "Підприємництво, менеджмент та маркетинг"
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ–2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українській академії зовнішньої торгівлі
Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук,
Каблов Володимир Олександрович,
ДК “Укрспецекспорт”,
начальник департаменту кон'юнктури та цін.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Войчак Анатолій Володимирович,
Київський національний економічний університет,
професор кафедри маркетингу;
кандидат економічних наук Стичішин Петро Павлович,
директор державного госпрозрахункового інвестиційного підприємства “Укрінмаш”.
Провідна установа:
Рада по вивченню продуктивних сил України НАН України, відділ воєнно-економічних та воєнно-екологічних проблем.
Захист відбудеться 18 червня 2002 року о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.847.01 Української академії зовнішньої торгівлі Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України за адресою: 01042, м. Київ-42, вул. Чигоріна, 57а.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Української академії
зовнішньої торгівлі за адресою: 01042, м. Київ – 42, вул. Чигоріна, 57.
Автореферат розіслано 17 травня 2002 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Т.М.Стукач
Актуальність теми. Для України, як і для всякої іншої нової держави, період становлення суверенітету був пов'язаний з невідкладним вирішенням цілого пакету теоретичних і практичних проблем. Однією з найактуальніших та найважливіших із них є пошук можливостей збільшення валютних надходжень в бюджет країни, край необхідних для перебудови народного господарства і виходу України з кризового стану. При цьому важливе значення мають заходи по розробці, опрацюванню та практичному впровадженню в життя адекватної новим умовам зовнішньоекономічної політики України, включаючи розповсюдження ринкових відносин у сфері експортно-імпортних операцій.
Суттєвий вклад в реалізацію нової зовнішньоекономічної політики України може внести установлення багатосторонніх військово-технічних зв'язків із зарубіжними партнерами. Гарантією успіху співробітництва на цьому складному напрямку є усунення обмежень політичного та ідеологічного характеру.
Наша країна володіє досить високим експортним потенціалом оборонно-промислового комплексу (ОПК). Вона в змозі запропонувати споживачам дешеве, високоефективне озброєння, а її ОПК спроможний вести перспективні науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи по багатьох видах авіаракетної, бронетанкової і морської техніки. Однак робота на світових ринках ускладнюється фінансовою слабкістю країни (продаж зброї та військової техніки - справа не тільки прибуткова, але й така, що потребує значних інвестицій), недостатнім досвідом та нерозвиненою системою післяпродажного обслуговування і маркетингу.
Такі складні умови вимагають негайного пошуку нових підходів, які б дозволили Україні знайти своє місце і закріпитись на висококонкурентному, але такою ж мірою й прибутковому, ринку високотехнологічної продукції. Пошук шляхів збільшення експорту військово-технічної продукції (ВТП) робить актуальним дослідження не тільки тенденцій розвитку світового ринку озброєння в цілому і його регіонів, але й можливостей власного ОПК щодо розробки і виробництва конкурентноспроможної ВТП, а також підвищення ефективності управління зовнішньоекономічною діяльністю національного ОПК.
Актуальність та недостатня теоретична і практична розробка проблем маркетингу світового ринку ВТП з метою максимального використання потенційних експортних можливостей України обумовили вибір теми і структуру дисертаційної роботи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІННЯ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ОБОРОННО-ПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок