Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЛЬ ЗАХИСТУ ДАНИХ В ІНФОРМАЦІЙНОМУ МЕНЕДЖМЕНТІ НА ПІДПРИЄМСТВАХ КРАЇН ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ

РОЛЬ ЗАХИСТУ ДАНИХ В ІНФОРМАЦІЙНОМУ МЕНЕДЖМЕНТІ НА ПІДПРИЄМСТВАХ КРАЇН ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ

Назва:
РОЛЬ ЗАХИСТУ ДАНИХ В ІНФОРМАЦІЙНОМУ МЕНЕДЖМЕНТІ НА ПІДПРИЄМСТВАХ КРАЇН ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,60 KB
Завантажень:
81
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
ІБРАГІМ КАПЛАН
УДК 338.47:339.923:061.1ЄС
РОЛЬ ЗАХИСТУ ДАНИХ
В ІНФОРМАЦІЙНОМУ МЕНЕДЖМЕНТІ
НА ПІДПРИЄМСТВАХ
КРАЇН ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ
Спеціальність 08.02.03 – організація управління, планування і регулювання економікою
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі світового господарства і міжнародних економічних відносин Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Шнирков Олександр Іванович,
Київський національний університет імені
Тараса Шевченка,
професор кафедри світового господарства
і міжнародних економічних відносин
Інституту міжнародних відносин
Офіційні опоненти – доктор економічних наук, професор
Воротіна Людмила Іванівна,
професор кафедри теоретичної та прикладної економіки
Київського національного університету імені
Тараса Шевченка
– кандидат економічних наук, доцент
Лісовська Олена Леонідівна,
доцент кафедри економіко-правових дисциплін
Національної академії Служби безпеки України
Провідна установа - Науково-дослідний економічний інститут Міністерства
економіки України, відділ проблем розвитку
зовнішньоекономічної діяльності, м. Київ
Захист відбудеться 30.05.2001 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.001.02 в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: 04119, м. Київ, вул.. Мельникова, 36/1, зал засідань вченої ради.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: 01033, м. Київ, вул. Володимирська, 58, к. 10.
Автореферат розісланий 30.04.2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Мазуренко В.П.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми дисертаційного дослідження. Суспільна та економічна конкуренція приймає нових форм. Хто хоче вистояти, має пристосовуватися, має відмовитися від звичних структур та досвіду, зробити мотором власного розвитку поштовхи модернізації, які пов'язані з новими технологіями. Рух електронної комерції, який за своєю суттю є глобальним, охоплює широкий спектр діяльності, з яких деякі вже використовуються довго, а інші є зовсім новими. В русі еволюції Інтернету рух електронної комерції переживає надзвичайний бум та радикальні зміни.
Дана робота розглядає теоретичні та практичні аспекти управління захистом даних на підприємствах країн ЄС з метою забезпечення необхідного внеску до конкурентоспроможності підприємств та державних інституцій в міжнародних економічних процесах. На цій основі розроблена методика інтеграції захисту даних в інформаційний менеджмент на підприємствах країн ЄС. Вона надає методичні інструменти та допомогу у рішенні при постановці завдань, які стосуються використання захисту даних як фактору конкурентоспроможності у національних економіках та міжнародних економічних відносин.
У науковій літературі проблема захисту даних усе ще розглядається переважно з техніко-технологічної та правової точок зору. Однак, в сучасних умовах глобальної інформаційної інтеграції сугубо економічні та управлінські аспекти захисту даних набувають особистого значення. По-перше, інформація вже давно стала особливим товаром, виробництво та продаж якого забезпечує підприємствам набуті конкурентні переваги і в інших секторах світового господарства. По-друге, будь-яке управлінське рішення щодо розвитку сучасного виробництва повинно бути спрямоване щонайменше на збереження фірмою ринкової позиції або на її розширення, що неможливо без захисту процесів підготовки та прийняття цих рішень. По-третє, захист даних як важлива складова інформаційного менеджменту на підприємствах розглядається не тільки як особливий фактор, але як нова сфера розвитку конкуренції на національних та міжнародних ринках.
Зі зростаючим значенням сектору послуг поширюється усвідомлення, що інформація є ключовим ресурсом та використання її є вирішальним для виживання підприємств у глобальній конкуренції.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: РОЛЬ ЗАХИСТУ ДАНИХ В ІНФОРМАЦІЙНОМУ МЕНЕДЖМЕНТІ НА ПІДПРИЄМСТВАХ КРАЇН ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок