Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РЕЗЕРВИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ

РЕЗЕРВИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
РЕЗЕРВИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,78 KB
Завантажень:
428
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ“
ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Матросова Вікторія Олександрівна
УДК 334.716.001.76
РЕЗЕРВИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ
Спеціальність 08.02.02 - економіка та управління науково-технічним
прогресом
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному технічному університеті
“Харківський політехнічний інститут”
Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Перерва Петро Григорович,
Національний технічний університет
“Харківський політехнічний інститут”,
завідувач кафедри організації виробництва
та управління персоналом.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Ілляшенко Сергій Миколайович,
Сумський державний університет,
завідувач кафедри маркетингу;
кандидат економічних наук, професор
Коюда Павло Миколайович,
Харківський національний
університет радіоелектроніки,
завідувач кафедри економіки та менеджменту.
Провідна установа: Харківський державний економічний університет,
кафедра бізнесу та підприємництва,
Міністерство освіти і науки України, м. Харків
Захист відбудеться “ 02 ” липня 2003 року о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.050.02 у Національному технічному університеті “Харківський Політехнічний Інститут” за адресою: 61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету “ Харківський Політехнічний Інститут” за адресою: 61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21.
Автореферат розісланий “ 30 ” травня 2003 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Гаврись О.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. В умовах ринкової економіки функціонування і розвиток промислових підприємств значною мірою обумовлені ефективною роботою їх інноваційного механізму, а також ефективністю реалізованих нововведень. Аналіз господарчої практики свідчить про те, що значення інноваційної діяльності для промислових підприємств у сучасних умовах постійно збільшується. Між тим статистичні дані останніх років підтверджують той факт, що промислові підприємства відчувають серйозну кризу в інноваційній сфері і, якщо не вживати активних заходів з її подолання, як з боку держави, так і з боку керівництва промислових підприємств, негативні наслідки стануть відсутніми в найближчому майбутньому. Положення, яке склалося, багато в чому зумовлене складністю і багатогранністю проблем інноваційної сфери промислових підприємств.
Результати наукових досліджень інноваційної діяльності промислових підприємств знайшли своє відображення в численних наукових публікаціях вітчизняних і зарубіжних учених–економістів: А.Г.Аганбегяна, А.Н.Алілова, А.І.Амоші, А.І.Анчишкіна, Л.С.Бляхмана, Д.М. Гвішіані, В.Г.Герасимчука, Н.П.Гончарової, В.М.Гриньової, І.І.Дахно, В.Т.Долгова, В.В.Дорофієнко, Р.Друкера, П.М.Завліна, М.М.Іванова, С.Д.Ільєнкової, С.М.Ілляшенко, Д.І.Кокуріна, А.Г.Круглікова, О.Є.Кузьміна, А.Б.Ланіна, А.Г.Медведєва, В.Г.Мединського, Л.Г.Мельника, Г.С.Одінцової, П.А.Орлова, П.Г.Перерви, Б.М.Рудзицького, Б.Твісса, В.М.Тимофєєва, П.Уайта, Р.А.Фатхутдінова, Д.М.Черваньова, Ю.В. Яковца, А.І.Яковлєва та інших.
Разом з тим слід відзначити недостатню розробку напрямку наукових досліджень, пов’язаних з виявленням і використанням резервів інноваційної діяльності, які б забезпечували підвищення її ефективності. Існуючі на сьогодні підходи до вирішення зазначеної вище проблеми, як правило, носять різноспрямований характер і являють собою рекомендації щодо розв’язання окремих питань, пов’язаних з ефективністю інноваційної діяльності.
Актуальність і значення цієї проблеми для промислових підприємств України зумовили необхідність проведення дослідження, визначили тему дисертації, її мету та завдання.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація відповідає тематичній спрямованості наукових розробок, що здійснюються в Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: РЕЗЕРВИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок