Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> діяльність міліції ЩОДО виконаннЯ постанов про накладення Адміністративних стягнень Спеціальність 12.00.07 – теорія управління; адміністративне право і процес; фінансове право

діяльність міліції ЩОДО виконаннЯ постанов про накладення Адміністративних стягнень Спеціальність 12.00.07 – теорія управління; адміністративне право і процес; фінансове право

Назва:
діяльність міліції ЩОДО виконаннЯ постанов про накладення Адміністративних стягнень Спеціальність 12.00.07 – теорія управління; адміністративне право і процес; фінансове право
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,89 KB
Завантажень:
159
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
ДЖАГУПОВ Григорій Володимирович
УДК 351.74 (477)
діяльність міліції ЩОДО виконаннЯ постанов про накладення Адміністративних стягнень
Спеціальність 12.00.07 – теорія управління; адміністративне право і процес; фінансове право
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Харків – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Національному університеті внутрішніх справ, МВС України, м. Харків.
Науковий керівник: | кандидат юридичних наук, доцент
Комзюк Анатолій Трохимович, Національний університет внутрішніх справ, професор кафедри адміністративного права і адміністративної діяльності органів внутрішніх справ.
Офіційні опоненти: | доктор юридичних наук, професор
Тищенко Микола Маркович,
Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого, професор кафедри адміністративного права;
кандидат юридичних наук, доцент
Нечитайленко Анатолій Олександрович,
Харківський державний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди, завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін.
Провідна установа: | Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, кафедра конституційного та адміністративного права, Міністерство освіти і науки України (м. Київ).
Захист відбудеться “30” жовтня 2002 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.700.01 Національного університету внутрішніх справ (61080, Харків, проспект 50-річчя СРСР, 27).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного університету внутрішніх справ (61080, Харків, проспект 50-річчя СРСР, 27).
Автореферат розісланий “28” вересня 2002 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.С. Мошенський
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Виконання постанов про накладення адміністративних стягнень є вирішальною стадією провадження в справах про адміністративні правопорушення, в якому практично реалізується такий важливий правовий засіб забезпечення правопорядку як адміністративна відповідальність. На стадії виконання постанов знаходить реальне втілення принцип невідворотності покарання за вчинене правопорушення. Значний обсяг діяльності щодо виконання таких постанов здійснює міліція.
У наш час зазначена ділянка правової роботи набуває особливої значущості, що обумовлено, насамперед, дуже низьким рівнем фактичного виконання накладених адміністративних стягнень. Наприклад, штраф стягується лише на 60 %. Тим самим знецінюється вся попередня діяльність правоохоронних органів, спрямована на притягнення порушника до відповідальності, підривається їх авторитет, а держава несе великі матеріальні втрати. Крім цього, останніми роками сфера дії адміністративно-деліктного законодавства значно розширилась, росте число складів адміністративних проступків, кількість осіб, притягнутих до адміністративної відповідальності, як наслідок – обсяги виконавчого провадження також постійно збільшуються. Врешті-решт, нові економічні відносини і правові реалії істотно впливають на практичне здійснення провадження в справах про адміністративні правопорушення в цілому і стадію виконання постанов про накладення адміністративних стягнень зокрема. Ставляться нові вимоги і до адміністративної діяльності міліції, пов’язаної з виконанням постанов, її організації, технології та культури. Таким чином, глибоке дослідження проблем адміністративно-правового регулювання і практичного здійснення міліцією провадження щодо виконання постанов про накладення адміністративних стягнень набуває особливого змісту і актуальності.
Зв’язок з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційне дослідження виконано відповідно до п. 3.1 Пріоритетних напрямків фундаментальних та прикладних досліджень навчальних закладів та науково-дослідних установ МВС України на період 1995-2000 рр. (затверджене рішенням колегії МВС України № 4КМ/2 від 28 лютого 1995 року) і Університету внутрішніх справ (п. 3 Головних напрямків наукових досліджень Університету внутрішніх справ на 1996-2000 рр.).
Мета і завдання дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: діяльність міліції ЩОДО виконаннЯ постанов про накладення Адміністративних стягнень Спеціальність 12.00.07 – теорія управління; адміністративне право і процес; фінансове право

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок