Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЯ ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В СФЕРІ НАДАННЯ ПОСЛУГ ЗВ’ЯЗКУ

ОРГАНІЗАЦІЯ ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В СФЕРІ НАДАННЯ ПОСЛУГ ЗВ’ЯЗКУ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЯ ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В СФЕРІ НАДАННЯ ПОСЛУГ ЗВ’ЯЗКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,27 KB
Завантажень:
425
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
БОРЩ Григорій Андрійович
УДК 352.07 (477)
ОРГАНІЗАЦІЯ ДІЯЛЬНОСТІ
ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
В СФЕРІ НАДАННЯ ПОСЛУГ ЗВ’ЯЗКУ
25.00.04 – місцеве самоврядування
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
КИЇВ – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національній академії державного управління
при Президентові України.
Науковий керівник – | доктор технічних наук, професор
ІГНАТЕНКО Олександр Семенович, Національна академія державного управління при Президентові України, професор кафедри регіонального управління, місцевого самоврядування та управління містом.
Офіційні опоненти: | доктор наук з державного управління, професор
ЮРЧИШИН Василь Володимирович,
Національна академія державного управління при Президентові України, професор кафедри економічної політики;
кандидат наук з державного управління КРІСЕНКО Олег Вікторович,
Голова ради Миколаївської міської асоціації “Моя Батьківщина”.
Провідна установа – | Донецький державний університет управління Міністерства освіти і науки України, кафедра загального і адміністративного менеджменту,
м. Донецьк.
Захист відбудеться 10 січня 2006 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.810.02 у Національній академії державного управління при Президентові України за адресою: 03057, м. Київ, вул. Ежена Потьє, 20, к. 212.
Із дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної академії
державного управління при Президентові України (03057, м. Київ, вул. Ежена Потьє, 20).
Автореферат розісланий 9 грудня 2005 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради О.В.Жабенко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. За умов соціально-економічних перетворень, які відбуваються сьогодні в Україні, змінюється роль місцевого самоврядування, розширюються його функції і, відповідно, роль в організації управління місцевим і регіональним розвитком. Це зумовлює необхідність обґрунтування шляхів найбільш ефективного розмежування владних повноважень між місцевими органами виконавчої влади й органами місцевого самоврядування з метою найбільш повного і якісного забезпечення потреб територіальних громад у громадських та адміністративних послугах.
Виходячи з необхідності формування та застосування соціальних стандартів і принципів, адаптації до європейських підходів щодо надання населенню якісних послуг важливо підвищити рівень забезпечення населення послугами зв’язку до рівня соціальних гарантій і нормативів, закріплених Конституцією України, законами України, Європейською хартією міст, Хар-тією українських міст та іншими документами.
Науковим підґрунтям для дослідження проблеми підвищення ефектив-ності діяльності органів місцевого самоврядування щодо забезпечення населення громадськими послугами є наукові праці із формування механізмів державного управління та їх методологічного супроводу В.М.Бабаєва, В.Д.Ба-куменка, В.М.Вакуленка, В.Є.Воротіна, М.І.Долішнього, М.В.Жука, О.С.Ігна-тенка, В.М.Кня-зєва, М.Х.Корецького, В.І.Кравченка, О.В.Крісенка, В.С.Куй-бі-ди, Ю.П.Лебединського, О.Ю.Лебединської, П.Р.Лев-ков-ця, В.І.Лу-го-вого, В.К.Май--бороди, А.В.Мерзляк, Б.З.Міль-нера, Л.Б.Мі-ротіна, О.Г.Мордвінова, Т.В.Мотренка, П.І.Надолішнього, І.Ф.Надоль-но-го, Н.Р.Ниж-ник, О.Ю.Обо-лен-ського, М.К.Орлатого, В.А.Ребкала, В.М.Ри-жих, І.В.Розпу-тен-ка, В.А.Ску-ра-тів-сь-кого, Ю.П.Сурміна, В.В.Токовенко, В.В.Цвєткова, Ю.П.Ша-ро-ва, В.В.Юрчи-шина та інших.
Незважаючи на активізацію дослідницьких зусиль у згаданих напрямах, слід зазначити, що проблеми організації діяльності органів місцевого само-врядування в забезпеченні надання послуг зв’язку територіальній громаді до цього часу ще не були предметом комплексного наукового аналізу.
Актуальність теми дослідження пов’язана також з об’єктивними умо-вами необхідності вивчення впливу органів місцевого самоврядування на розвиток і функціонування системи надання послуг зв’язку населенню сіл, селищ, міст та потребою у підвищенні її організації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЯ ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В СФЕРІ НАДАННЯ ПОСЛУГ ЗВ’ЯЗКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок