Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> підвищення ефективності використання бензогазових сумішей на рухомому складі

підвищення ефективності використання бензогазових сумішей на рухомому складі

Назва:
підвищення ефективності використання бензогазових сумішей на рухомому складі
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,87 KB
Завантажень:
63
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Міністерство освіти і науки України
Український транспортний університет
Мельник Олег Євгенійович
удк 621. 43. 002
 
підвищення ефективності використання
бензогазових сумішей на рухомому складі
АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ
Спеціальність 05.22.20 – “Експлуатація та ремонт засобів транспорту”
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українському транспортному університеті (УТУ) на кафедрі "Двигуни і теплотехніка".
Науковий керівник: заслужений діяч науки і техніки України,
доктор технічних наук, професор
Гутаревич Юрій Феодосійович,
завідувач кафедри " Двигуни і теплотехніка",
Український транспортний університет
Міністерства освіти і науки України.
 
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Дикий Микола Олександрович,
кафедра “Теоретична і промислова теплотехніка”,
Національний технічний університет “Київський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України, м.Київ.
 
кандидат технічних наук, доцент
Рубцов Віталій Олександрович,
завідувач лабораторії дослідження енергетичних, економічних, екологічних показників і сертифікаційних випробувань ДТЗ і ДВЗ,
Державний автотранспортний науково-дослідний і проектний інститут “ДержавтотрансНДІпроект”
Міністерства транспорту України, м.Київ.
Провідна установа: Національний аграрний університет Міністерства аграрної політики України, кафедра “Експлуатація машинно-тракторного парку”, м.Київ
Захист відбудеться 28 вересня 2000 р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.059.03 в Українському транспортному університеті за адресою: м.Київ-10, вул. Суворова,1, аудиторія 333-Б.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Українського транспортного університету за адресою: м.Київ, вул. Кіквідзе, 42.
Автореферат розісланий ---23 серпня 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради _______________ Матейчик В.П.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Ак-ту-аль-ність теми. Вичерпність рідких палив нафтового походження підштовхує людство до пошуку альтернативних видів палив для двигунів внутрішнього згоряння (ДВЗ). Найбільш реальним замінником рідких палив нафтового походження є природний газ, запаси якого на планеті значно перевищують запаси нафти. Проте для широкого використання природного газу як пального для автомобільних двигунів потрібна добре розвинута інфраструктура, яка включає в себе добування, транспортування, переробку, зберігання природного газу, виробництво спеціалізованих газових двигунів, широку мережу газозаправних станцій, створення системи по обслуговуванню транспортних засобів, які живляться природним газом. На даному етапі створення такої інфраструктури вимагає великих капіталовкладень.
В експлуатаційних умовах використовуються конвертовані для живлення природним газом двигуни, що не є оптимальним з точки зору ефективного використання властивостей природного газу. Потужність ДВЗ з іскровим запалюванням зменшується на 12%–20%, значно погіршуються динамічні властивості автомобілів, зменшуються вантажопідйомність, запас ходу автомобіля.
Одним із шляхів вирішення задачі більш раціонального використання природного газу є сумісне використання рідких моторних палив нафтового походження, зокрема бензину та природного газу. Створення досконалої універсальної системи живлення та вибір оптимального співвідношення “бензин–газ” у суміші з метою більш ефективного використання бензогазових сумішей (БГС) на автомобільному транспорті, що дозволяє частково вирішити існуючі проблеми використання природного газу, досягти зниження екологічної шкоди, яку завдає навколишньому середовищу автомобіль та зменшити частку рідких палив нафтового походження у структурі споживання автотранспорту і визначає актуальність даної роботи.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалась згідно плану наукових робіт УТУ, зокрема за держбюджетною темою № “Розробити метод, математичні моделі та системи для ефективного використання на транспорті альтернативних і традиційних палив”, державна реєстрація № U004742.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: підвищення ефективності використання бензогазових сумішей на рухомому складі

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок