Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ ЗАСОБАМИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ РЕГІОНУ (НА ПРИКЛАДІ ВОДОПРОВІДНО- КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА)

ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ ЗАСОБАМИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ РЕГІОНУ (НА ПРИКЛАДІ ВОДОПРОВІДНО- КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА)

Назва:
ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ ЗАСОБАМИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ РЕГІОНУ (НА ПРИКЛАДІ ВОДОПРОВІДНО- КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,87 KB
Завантажень:
328
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ
ХІВРИЧ ЮРІЙ ЄГОРОВИЧ
УДК 351.778.3:332.12(477.62)
ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ ЗАСОБАМИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ РЕГІОНУ (НА ПРИКЛАДІ ВОДОПРОВІДНО-
КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА)
Спеціальність 25.00.02 – Механізми державного управління
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
Донецьк – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькому державному університеті управління Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник - чл.-кор.НАНУ, доктор технічних наук, професор
Пілюшенко Віталій Лаврентійович,
Донецький державний університет управління
Міністерства освіти і науки України, проректор з наукової роботи, завідувач кафедри маркетингу.
Офіційні опоненти:
доктор наук з державного управління, професор Корецький Микола Христофорович, Гуманітарний університет “Запорізький інститут державного та муніципального управління” (м. Запоріжжя), перший проректор;
 
кандидат наук з державного управління, доцент Рибалка Олексій Терентійович, Донецький державний університет управління Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк), доцент кафедри загального і адміністративного менеджменту.
Провідна установа – Національна академія державного управління при Президентові України (м. Київ), кафедра економічної теорії та історії економіки.
Захист дисертації відбудеться 23 червня 2005 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.107.01 у Донецькому державному університеті управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, просп. Б. Хмельницького, 108.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького державного університету управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 163а.
Автореферат розісланий 21 травня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Я.С. Клейнер
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Виділення у якості домінуючих соціальних цілей діяльності органів державного управління процесами життєдіяльності регіону загострює увагу на таких пріоритетних завданнях, які постають перед адміністрацією, як вирівнювання рівнів життя населення на усій території регіону і створення високо розвинутої соціальної інфраструктури для забезпечення балансу побутових і соціально-культурних потреб населення.
Глибока системна криза, яка триває у підгалузі водопровідно-каналізаційного господарства як одного з засобів забезпечення регіону, стримує темпи загального економічного зростання, яке намітилося в Україні останніми роками. Виключна соціальна та економічна значущість послуг водопостачання і водовідведення для життєдіяльності регіону, економічні особливості формування і розвитку підгалузі обмежують можливість застосування ринкових механізмів регулювання їхньої діяльності і обумовлюють необхідність втручання міжгалузевих органів влади: місцевої влади, органів влади регіону, органів державної влади.
На вирішення проблем виведення з кризи і сталого розвитку водопровідно-каналізаційного господарства спрямована велика кількість досліджень, однак результати їх головним чином мають прикладний, вузько спрямований характер. Залишаються недостатньо теоретично і науково розробленими питання створення законодавчо-інституціональної бази ведення водопровідно-каналізаційного господарства, удосконалення системи управління підгалуззю, розвитку і впровадження економічних форм і методів регулювання діяльності підприємств водопровідно-каналізаційного господарства (ВКГ) регіону.
Регулюючі функції держави не можуть бути ефективними за умови відсутності єдиної стратегічної лінії державного управління процесами життєдіяльності регіону шляхом регулювання діяльності підприємств водопровідно-каналізаційного господарства без розробки концептуальних засад, принципів, стратегії виведення з кризи і подальшого сталого розвитку системи водопостачання і водовідведення регіону, механізму та інструментарію здійснення такого регулюючого впливу, що є важливою державною задачею і визначає актуальність теми дисертаційної роботи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ ЗАСОБАМИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ РЕГІОНУ (НА ПРИКЛАДІ ВОДОПРОВІДНО- КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок