Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАУКОВІ ОСНОВИ підвищення ТЕХНІЧНОГО РІВНЯ машин ДЛЯ ГІДРООЧИЩЕННЯ ДЕТАЛЕЙ на базі ПЕРЕНАЛАГОДЖУВАНИХ модулів

НАУКОВІ ОСНОВИ підвищення ТЕХНІЧНОГО РІВНЯ машин ДЛЯ ГІДРООЧИЩЕННЯ ДЕТАЛЕЙ на базі ПЕРЕНАЛАГОДЖУВАНИХ модулів

Назва:
НАУКОВІ ОСНОВИ підвищення ТЕХНІЧНОГО РІВНЯ машин ДЛЯ ГІДРООЧИЩЕННЯ ДЕТАЛЕЙ на базі ПЕРЕНАЛАГОДЖУВАНИХ модулів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
25,63 KB
Завантажень:
468
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені Володимира Даля
Нигора Володимир Миколайович
УДК 621.865.6
НАУКОВІ ОСНОВИ підвищення ТЕХНІЧНОГО РІВНЯ
машин ДЛЯ ГІДРООЧИЩЕННЯ ДЕТАЛЕЙ
на базі ПЕРЕНАЛАГОДЖУВАНИХ модулів
05.02.02 - Машинознавство
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Луганськ - 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті харчових технологій Міністерства освіти і науки України.
Науковий консультант: | доктор технічних наук, професор
Кіндрачук Мирослав Васильович, Національний авіаційний університет, завідувач кафедри “Машинознавство”.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Кузьо Ігор Володимирович, Національний університет "Львівська політехніка", завідувач кафедри "Теоретична механіка",
доктор технічних наук, професор
Шишов Валентин Павлович, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, м.Луганськ, професор кафедри “Машинознавство”,
доктор технічних наук, професор
Дубинець Олександр Іванович, Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут” завідувач кафедри "Технічна механіка".
Провідна установа: | Хмельницький національний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра "Машинознавство".
Захист відбудеться 19 травня 2006р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д29.051.03 при Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля за адресою: 91034, м.Луганськ, кв.Молодіжний, 20а, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034, м.Луганськ, кв.Молодіжний, 20а.
Автореферат розісланий "_______" квітня 2006р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, д.т.н., проф. |
Носко П. Л.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. В сучасному машинобудуванні позначилась тенденція до пошуку шляхів підвищення показників технічного рівня машин на етапі проектування. При цьому основна увага приділяється конструктивно-технологічним рішенням резервування потенційних можливостей за рахунок удосконалення технологічних процесів в напрямку їх трансформованості до зміни номенклатури оброблюваних деталей та підвищення їх працездатності. Однією з істотних проблем для багатьох галузей машинобудування є підвищення ефективності машин та пристроїв для очищення деталей від технологічних та експлуатаційних забруднень. Робота присвячена розробці науково-практичних основ проектування технологічно гнучких машин для гідроочищення (ГМ) внутрішніх поверхонь деталей складної форми, що базуються на способах активізації гідроочисної дії гідроструминних робочих органів (ГРО) та принципах синтезу гідроочисних пристроїв блочно-модульної структури.
Актуальність теми. Збільшення продуктивності праці, поліпшення якості продукції, зниження енерговитрат потребує подальшого удосконалення технології та засобів очищення від забруднень внутрішніх поверхонь деталей складної форми в технологічних процессах машинобудівної, хімічної та переробних галузях промисловості.
Підвищення показників технічного рівня широкого класу ГМ для гідроочищення внутрішніх поверхонь деталей складної форми шляхом розширення їх функціональних можливостей та працездатності, в умовах відсутності етапу виготовлення дослідного зразка, обумовлює розробку нових методів прогнозування та конструктивного забезпечення цих показників на етапі проектування.
Експлуатаційна ефективність ГМ залежить від структурно-конструктивної досконалості та рівня гнучкості (переналагоджуваності) функціональних вузлів і в значній мірі визначається способами генерування ГРО інтенсифікуючої гідроруйнівної дії, схемою їх компоновки та взаємодії із забрудненою поверхнею деталей.
Дослідження і конструктивні розробки, присвячені удосконаленню елементів та вузлів різних типів ГМ, що зорієнтовані на певні галузі промисловості, виконуються з урахуванням галузевих вимог, чим і пояснюється відсутність загальної концепції їх розрахунку та проектування. Подальше удосконалення ГМ потребує розглядати їх, як загальний клас технологічно однорідних об`єктів, структура та функціонування яких підлягає єдиним закономірностям та принципам.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 Реферат на тему: НАУКОВІ ОСНОВИ підвищення ТЕХНІЧНОГО РІВНЯ машин ДЛЯ ГІДРООЧИЩЕННЯ ДЕТАЛЕЙ на базі ПЕРЕНАЛАГОДЖУВАНИХ модулів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок