Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> трансуретральна РЕЗЕКЦІЯ в КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ пізніх СТАДІй РАКУ ПЕРЕДМІХУРОВОЇ ЗАЛОЗИ

трансуретральна РЕЗЕКЦІЯ в КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ пізніх СТАДІй РАКУ ПЕРЕДМІХУРОВОЇ ЗАЛОЗИ

Назва:
трансуретральна РЕЗЕКЦІЯ в КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ пізніх СТАДІй РАКУ ПЕРЕДМІХУРОВОЇ ЗАЛОЗИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,35 KB
Завантажень:
36
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ІНСТИТУТ УРОЛОГІЇ
АМН УКРАЇНИ
Стецишин Роман Васильович
УДК 616.65-006.6.-089.87
трансуретральна РЕЗЕКЦІЯ в КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ пізніх СТАДІй РАКУ ПЕРЕДМІХУРОВОЇ ЗАЛОЗИ
14.01.06 - урологія
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
м.Київ – 2002 р.
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Харківській медичній академії післядипломної освіти
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор
Переверзєв Олексій Сергійович - завідувач
кафедри урології Харківської медичної академії
післядипломної освіти
Офіційні опоненти: доктор медичних наук, професор
Клименко Іван Олександрович
Інститут урології АМН України
завідувач відділу онкоурології
доктор медичних наук, доцент
Серняк Юрій Петрович
Донецький державний медичний університет
завідувач курсом урології
Провідна установа Одеський державний медичний
університет ім. М.І.Пирогова,
кафедра урології, МОЗ України
м.Одеса
Захист відбудеться 15.10.2002 р. о 13 годині на засіданні
спеціалізованої вченої ради Д 26.615.01 в Інституті урології АМН України за адресою: 04053, м.Київ, вул.Коцюбинського, 9а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту урології АМН України
Автореферат розісланий 10.09.2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор медичних наук М.І.Бойко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність проблеми
Рак передміхурової залози (РПЗ) є одним з найбільш поширених злоякісних захворювань у чоловіків старшої вікової групи. У багатьох країнах світу РПЗ вийшов на друге місце в структурі онкологічної захворюваності у чоловіків після раку легень. За даними R.S. Kirby і співавт. (2000) більше 80% хворих складають особи старше 65 років. Рівень смертності за статистичними даними, коливається від 8,0 до 22,1 на 100 000 чоловічого населення, в Україні цей показник складає 10,0. За даними ВОЗ у більшості розвинених країн на це захворювання доводиться близько 13% всіх онкологічних смертей. Число пацієнтів з раком простати постійно підвищується, що, можливо, пов'язане із збільшенням середнього віку населення. Незважаючи на досягнуті успіхи в діагностиці і лікуванні даної патології, близько 90% вперше діагностованих пухлин передміхурової залози знаходяться в стадії Т3-4N0-1M0-1, коли радикальне хірургічне втручання - простатектомія вже неможливе. Тому лікування раку передміхурової залози в пізніх стадіях є однією з актуальних проблем сучасної урології.
До поширеного раку простати прийнято відносити місцево-поширену пухлину (Т3-4N0-1M0-1), пухлину з розвиненими метастазами або сполучення першого і другого варіантів перебігу процесу. Сучасне лікування поширених форм РПЗ передбачає проведення гормонотерапії у вигляді моно- або комбінованих методів з метою досягнення максимальної андрогенної блокади. Проте даний підхід супроводжується великою кількістю ускладнень і у багатьох пацієнтів не завжди забезпечує поліпшення уродинаміки верхніх і нижніх сечових шляхів, що призводить до необхідності накладання постійної надлобкової сечоміхурової нориці або двобічної нефростомії.
У цьому зв'язку виникає необхідність розробки методів лікування запущених форм раку передміхурової залози, при яких наявні проблеми порушення спорожнення сечового міхура.
У своїх дослідженнях ми виходили з того положення, що у хворих з місцево-поширеними формами хвороби трансуретральна резекція пухлини є альтернативою іншим методам відведення сечі, оскільки забезпечує максимальне видалення пухлини, яка викликає інфравезікальну обструкцію.
Другою проблемою наукового пошуку було вивчення реакції ракової пухлини при впливі на неї струмів високої частоти, та оцінка ефективності одночасно проведеної моно- або полігормональної терапії.
До теперішнього часу не вивчена ефективність відновлення уродинамічних показників верхніх і нижніх сечових шляхів у хворих після ТУР у порівняні з пацієнтами, які одержували тільки гормональну терапію. У цьому зв'язку було доцільним вивчення якості життя і виживаності пацієнтів з запущеними формами раку простати після трансуретральної резекції в комплексі з різними видами терапії.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: трансуретральна РЕЗЕКЦІЯ в КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ пізніх СТАДІй РАКУ ПЕРЕДМІХУРОВОЇ ЗАЛОЗИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок