Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КОНФЛІКТИ В ДЕРЖАВНОМУ УПРАВЛІННІ ТА ШЛЯХИ ЇХ ВИРІШЕННЯ

КОНФЛІКТИ В ДЕРЖАВНОМУ УПРАВЛІННІ ТА ШЛЯХИ ЇХ ВИРІШЕННЯ

Назва:
КОНФЛІКТИ В ДЕРЖАВНОМУ УПРАВЛІННІ ТА ШЛЯХИ ЇХ ВИРІШЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,53 KB
Завантажень:
249
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Національна академія державного управління
при президентові України
Довгань Неоніла Полікарпівна
УДК 35.01:316.48
КОНФЛІКТИ В ДЕРЖАВНОМУ УПРАВЛІННІ ТА ШЛЯХИ
ЇХ ВИРІШЕННЯ
25.00.01 – теорія та історія державного управління
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
КИЇВ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національній академії державного управління при Президентові України.
Науковий керівник – | кандидат філософських наук,
старший науковий співробітник
ЗАДОРОЖНА Марія Ярославівна,
Національна академія державного управління
при Президентові України,
доцент кафедри державного управління і менеджменту.
Офіційні опоненти: | кандидат наук з державного управління ГУРКОВСЬКИЙ Володимир Ігорович,
Служба безпеки України, Департамент спеціальних телекомунікаційних систем
та захисту інформації, заступник начальника юридичного відділу;
доктор соціологічних наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України
пірен Марія Іванівна,
Національна академія державного управління
при Президентові України,
професор кафедри політології.
Провідна установа – | Хмельницький університет управління і права, кафедра державного управління і місцевого самоврядування, м. Хмельницький.
Захист відбудеться 26 червня 2006 р. о 16 годині на засіданні спеціалізо-ваної вченої ради Д 26.810.01 в Національній академії державного управління при Президентові України за адресою: 03057, м. Київ-57, вул. Ежена Потьє, 20, к. 212.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної академії державного управління при Президентові України (03057, м. Київ-57, вул. Ежена Потьє, 20).
Автореферат розісланий 26 травня 2006 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради В.К.Майборода
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На початку ХХІ ст. перед людством постала безальтернативна проблема: або оволодіти наукою й мистецтвом розв’язання чи припинення конфліктів, або втратити перспективи виживання на Землі через численні та руйнівні конфлікти. Глобальні конфлікти попередніх століть стали головною причиною загибелі людей внаслідок терору тоталітарних режимів, заколотів і бунтів, революцій та контрреволюцій. Кримінально-правові конфлікти, особливо вбивства, боротьба за владу, адміністративні конфлікти в організаціях і установах тяжко травмують людей, завдають шкоди діяльності трудових колективів, нерідко руйнують особистість, штовхають її на кри-мінальні вчинки чи самогубство.
З конфліктами пов’язано добро й зло, віджиле й нове, цікаве й нецікаве, прогресивне й реакційне, свідоме й несвідоме. Конфлікт має свою цінність і свої негативні аспекти. Саме це повинні усвідомити громадяни та урядовці всіх рівнів, особливо представники української еліти.
Сучасний етап розвитку суспільства в Україні супроводжується кон-фліктами між виконавчою та законодавчою владою, партіями й рухами, окремими політичними лідерами, фракціями у Верховній Раді України, Апаратом Президента й апаратом уряду, між центральною і місцевою владою, а також владою і різними верствами населення. Це свідчить про те, що в процесі формування нової для України політичної системи проблема конфлікту потребує як наукового осмислення, так і розробки технологій запобігання конфлікту і його розв’язання.
Необхідно визначити управлінську сферу як діяльність з питань запобігання конфліктам економічного, соціального характеру і їх розв’язання, як систему врегу-лювання конфліктних і кризових ситуацій суспільного розвитку підвідомчих територій та виходу з них. Конфлікти у сфері державного управління можуть бути початком різних криз, у тому числі й криз у сфері державного управління.
Сформульовані в дисертації методологія дослідження, теоретичні висновки й практичні рекомендації ґрунтуються на працях вітчизняних і зарубіжних учених: В.Д.Бакуменка, А.М.Бандурки, С.Л.Бочарової, Л.М.Гера-синої, Н.В.Гришиної, О.М.Громової, И.В.Кудрявцева, С.Д.Дубенко, С.Н.Ємелья-нова, О.Г.Здравомислова, О.Г.Ішмуратова, Л.М.Карамушки, В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: КОНФЛІКТИ В ДЕРЖАВНОМУ УПРАВЛІННІ ТА ШЛЯХИ ЇХ ВИРІШЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок