Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДИНАМІКА ЦИЛІНДРИЧНИХ ОБОЛОНОК З ПІДКРІПЛЕННЯМ ЗМІННОЇ ЖОРСТКОСТІ ПРИ НЕСТАЦІОНАРНИХ НАВАНТАЖЕННЯХ

ДИНАМІКА ЦИЛІНДРИЧНИХ ОБОЛОНОК З ПІДКРІПЛЕННЯМ ЗМІННОЇ ЖОРСТКОСТІ ПРИ НЕСТАЦІОНАРНИХ НАВАНТАЖЕННЯХ

Назва:
ДИНАМІКА ЦИЛІНДРИЧНИХ ОБОЛОНОК З ПІДКРІПЛЕННЯМ ЗМІННОЇ ЖОРСТКОСТІ ПРИ НЕСТАЦІОНАРНИХ НАВАНТАЖЕННЯХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,25 KB
Завантажень:
14
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Національний технічний університет України
“Київський політехнічний інститут”
ШТАНЦЕЛЬ Едуард Анатолійович
УДК 539.3
ДИНАМІКА ЦИЛІНДРИЧНИХ ОБОЛОНОК З ПІДКРІПЛЕННЯМ ЗМІННОЇ ЖОРСТКОСТІ ПРИ НЕСТАЦІОНАРНИХ НАВАНТАЖЕННЯХ
01.02.04 - механіка деформівного твердого тіла
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ-1999
Дисертація є рукописом.
Робота виконана у відділі електропружності Інститутуту механіки ім. С.П. Тимошенка Національної академії наук України.
Науковий керівник: - Заслужений діяч науки і техніки
України, доктор технічних наук, професор
Луговий Петро Захарович
головний науковий спеціаліст
Інституту механіки ім. С.П. Тимошенка
НАН України
Офіційні опоненти: - доктор технічних наук, професор
Піскунов Вадим Георгійович
завідувач кафедрою опору матеріалів і
машинознавства Українського транспортного
університету, м.Київ.
Провідна установа: - Інститут проблем міцності НАН України.
Захист відбудеться «21» червня 1999 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованної Вченої ради Д 26.002.10 в Націрнальному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» за адресою: 252056, м. Київ, пр.Перемоги, 37, корп. 1, ауд. 166.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Національного технічного університету України « Київський політехнічний інститут»
Автореферат розіслано «19» травня 1999 р.
Вчений секретар спеціалізованої
Вченої ради канд. техн. наук,
доцент О.О.Боронько
 
 
 
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Конструктивно неоднорідні циліндричні оболонки мають високу несучу здатність, легкість, порівняно прості для виготовлення і тому економічно ефективні. Завдяки цим якостям вони знаходять широке практичне застосування в багатьох галузях сучасної техніки і машино будування, будівництві, авіації і ракетобудуванні, кораблебудуванні і т.д.
Сучасний розвиток науки і техніки в багатьох випадках пов'язаний з дослідженням дії імпульсних навантажень та пов'язаних з ними динамічних процесів в деформівних структурах з локальними неоднорідностями, (зокрема в оболонках з дискретним підкріпленням змінної жорсткості), які являються концентраторами напруг і приводять до неоднорідності фізико-механічних полів напруг і деформацій в конструкціях. Для розрахунку на міцність таких елементів конструкцій при динамічних навантаженнях треба визначати напружено-деформівний стан як в області різкої зміни геометрії конструкції, так і на значній віддалі від неоднорідності. При динамічному навантаженні тонкостінних пружних систем з різноманітними неоднорідностями основними особливостями являються характер імпульсного навантаження та хвильова природа процесу і розподіл фізично-механічних параметрів в області дискретних включень. Першим етапом розв'язку таких задач являється визначення зовнішніх сил, які мають нестаціонарний характер. Звичайно це імпульсні, короткочасні та рухомі навантаження як локального, так і розподільного характеру. Визначення їх являється виключно важливою задачею, бо це в значній мірі зобумовлює точність висновків про характер досліджуваних динамічних процесів. Локальні навантаження та збурення в пружній системі з дискретними включеннями визивають значний перерозподіл полів фізико-механічних параметрів у всій системі. Така ситуація приводить також до необхідності побудови хвильової теорії оболонок і пластин, яка більш адекватно відображає розподіл полів деформацій і напружень по товщині досліджуваного об'єкта в порівнянні з існуючими теоріями. Складність процесів, що виникають при цьому, обумовлюють необхідність широкого застосування сучасних чисельних методів розв'язку динамічних задач поведінки складних пружних структур з локальними неоднорідностями. У зв'язку з цим, питання визначення виду нестаціонарного навантаження і дослідження напружено - деформівного стану оболонкових структур з підкріпленням змінної жорсткості, включаючи розвиток ефективних чисельних методів розв'язування задач даного класу, являє собою актуальну задачу механіки деформівного твердого тіла.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Реферат на тему: ДИНАМІКА ЦИЛІНДРИЧНИХ ОБОЛОНОК З ПІДКРІПЛЕННЯМ ЗМІННОЇ ЖОРСТКОСТІ ПРИ НЕСТАЦІОНАРНИХ НАВАНТАЖЕННЯХ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок