Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ І МЕТОДИ СИНТЕЗУ ПОВНИХ КЛАСІВ ШУМОПОДІБНИХ СИГНАЛІВ НА БАЗІ АЛГЕБРАЇЧНИХ КОНСТРУКЦІЙ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ЗАВАДОЗАХИЩЕНОСТІ РАДІОСИСТЕМ

ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ І МЕТОДИ СИНТЕЗУ ПОВНИХ КЛАСІВ ШУМОПОДІБНИХ СИГНАЛІВ НА БАЗІ АЛГЕБРАЇЧНИХ КОНСТРУКЦІЙ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ЗАВАДОЗАХИЩЕНОСТІ РАДІОСИСТЕМ

Назва:
ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ І МЕТОДИ СИНТЕЗУ ПОВНИХ КЛАСІВ ШУМОПОДІБНИХ СИГНАЛІВ НА БАЗІ АЛГЕБРАЇЧНИХ КОНСТРУКЦІЙ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ЗАВАДОЗАХИЩЕНОСТІ РАДІОСИСТЕМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
27,76 KB
Завантажень:
504
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ЗВ'ЯЗКУ ім. О.С. ПОПОВА
МАЗУРКОВ МИХАЙЛО ІВАНОВИЧ
УДК 621.39: 621.391.14
ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ І МЕТОДИ СИНТЕЗУ ПОВНИХ КЛАСІВ
ШУМОПОДІБНИХ СИГНАЛІВ НА БАЗІ АЛГЕБРАЇЧНИХ КОНСТРУКЦІЙ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ЗАВАДОЗАХИЩЕНОСТІ РАДІОСИСТЕМ
05.12.13 – радіотехнічні пристрої та засоби телекомунікацій
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Одеса – 2008


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Одеському національному політехнічному університеті
Міністерства освіти і науки України
Науковий консультант – доктор технічних наук, професор
Воробієнко Петро Петрович,
Одеська національна академія зв’язку, ректор
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Лега Юрій Григорович,
Черкаський державний технологічний
університет, ректор

доктор технічних наук, професор
Кошевой Віталій Михайлович,
Одеська національна морська академія,
завідувач кафедри морського радіозв’язку

доктор фізико-математичних наук, професор
Калюжний Олександр Якович
Національний технічний університет України
“Київський політехнічний інститут”, професор
кафедри радіотехнічних пристроїв та систем
Захист дисертації відбудеться 03 квітня 2008 р. об 11.00 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.816.01 в Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Ковальська, 1, головний корпус, ауд. 222.
З дисертацією можна ознайомитися в науковій бібліотеці Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Ковальська, 1.
Автореферат розісланий 21 лютого 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої
вченої ради
к.ф-м.н., доцент Васіліу Є.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Головною проблемою сучасної теорії і техніки зв'язку і радіоуправління є підвищення завадозахищеності систем телекомунікацій і, особливо, командних радіоліній управління, в умовах впливу як природних завад, так і створюваних супротивником штучних завад. Одна з основних концепцій підвищення завадозахищеності, що розробляється в даній роботі, полягає в тому, щоб оперативно проводити зміну робочих ансамблів сигналів, збільшуючи тим самим завадостійкість, енергетичну і параметричну скритність роботи системи зв'язку, а також захист інформації від несанкціонованого доступу.
Виходячи з обраної проблеми і концепції підвищення завадозахищеності сучасних систем телекомунікацій випливає, що задача синтезу повних класів лінійних і нелінійних систем шумоподібних сигналів є досить актуальною. Відзначимо також, що ефективне вирішення проблеми завадозахищеності можна здійснити шляхом розробки нових інформаційних технологій розширеного спектра сигналів ? Spread Spectrum, заснованих на спільному застосуванні технології шумоподібних сигналів (ШПС) і технології швидких стрибків робочої частоти ? fast-frequency hopping (FFH). Ці системи також покликані збільшити ступінь захисту інформації від несанкціонованого доступу.
Завдяки інтенсивним дослідженням цілої плеяди закордонних і вітчизняних учених, таких як С. Голомб, І.А. Глобус, Р. Турін, Д. Хаффмен, І.М. Аміантов, Л.Е. Варакін, М.Б. Свердлік, Г.І. Тузов, Я.Д. Ширман, А.Г. Зюко, В.Л. Банкет, В.М. Кошевий , Ю.Г. Лега , В.П. Іпатов та ін., склався визначений класичний багаж теорії дискретних шумоподібних сигналів. У зазначених роботах більшою мірою розглянуті “сигнальні” аспекти ШПС, зв'язані з оцінкою їхніх кореляційних властивостей, і значно меншою – розглянуті перспективи розробки алгоритмів синтезу повних класів лінійних та нелінійних систем шумоподібних сигналів і питання побудови економічних схем та пристроїв їхнього формування й оптимальної обробки.
Даним часом добре відомі переваги технології ШПС, такі як можливості боротьби з багатопроміневістю в каналі зв'язку на основі приймачів типу Rake, можливості побудови систем з кодовим розділенням каналів ? CDMA та багато інші. Однак помітимо, що питання синтезу повних класів лінійних і нелінійних оптимальних і композиційних систем дискретних частотних (ДЧ) сигналів нині не вирішені.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Реферат на тему: ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ І МЕТОДИ СИНТЕЗУ ПОВНИХ КЛАСІВ ШУМОПОДІБНИХ СИГНАЛІВ НА БАЗІ АЛГЕБРАЇЧНИХ КОНСТРУКЦІЙ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ЗАВАДОЗАХИЩЕНОСТІ РАДІОСИСТЕМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок