Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОЦІНЮВАННЯ ТА ПЛАНУВАННЯ СПОЖИВАННЯ ОСНОВНИХ ЗАСОБІВ НА ПІДПРИЄМСТВАХ

ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОЦІНЮВАННЯ ТА ПЛАНУВАННЯ СПОЖИВАННЯ ОСНОВНИХ ЗАСОБІВ НА ПІДПРИЄМСТВАХ

Назва:
ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОЦІНЮВАННЯ ТА ПЛАНУВАННЯ СПОЖИВАННЯ ОСНОВНИХ ЗАСОБІВ НА ПІДПРИЄМСТВАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,91 KB
Завантажень:
167
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ “ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
 
ДЕЙНЕГА ІННА ОЛЕКСАНДРІВНА
УДК 330.544.2:658
ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОЦІНЮВАННЯ ТА ПЛАНУВАННЯ
СПОЖИВАННЯ ОСНОВНИХ ЗАСОБІВ НА ПІДПРИЄМСТВАХ
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
ЛЬВІВ–2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі маркетингу та логістики Національного університету “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Крикавський Євген Васильович,
Національний університет “Львівська політехніка”,
завідувач кафедри маркетингу та логістики
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Заруба Віктор Якович,
Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України, декан факультету управління бізнесом, завідувач кафедри економічної кібернетики та маркетингового менеджменту
кандидат економічних наук, доцент
Савіна Наталія Борисівна,
Національний університет водного господарства та природокористування Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри трудових ресурсів і підприємництва
Провідна установа: Ужгородський національний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра економіки, менеджменту та маркетингу, м. Ужгород
Захист відбудеться “21” жовтня 2005 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 35.052.03 у Національному університеті “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів-13, вул. С.Бандери, 12, IV корпус, ауд. 301-Б.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів-13, вул. Професорська, 1.
Автореферат розісланий “10” вересня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Алєксєєв І.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На сучасному етапі розвитку економічних відносин вітчизняні підприємства здійснюють свою виробничо-господарську діяльність під різновекторним впливом ринкових факторів.
За цих обставин важливе економічне значення має оцінювання та планування споживання основних засобів, оскільки цей процес безпосередньо пов’язаний із створенням продуктів відповідної якості та кількості. При цьому техніко-економічні характеристики основних засобів не є вирішальними при визначенні корисності останніх для підприємства. Основним критерієм, що визначатиме корисність даних основних засобів для власника є їх здатність створювати продукт, який повністю задовольнятиме потреби споживачів.
Система управління підприємства в умовах ринку є динамічною. В динамічній системі необхідно періодично чи безперервно переглядати стан її складових для внесення необхідних коректив у відповідності із змінами оточуючого середовища або самого об'єкту. Так, в системі підприємства маркетингової орієнтації необхідно постійно слідкувати за тим, чи задовольняє продукт дійсні ринкові потреби. Оскільки саме через рівень попиту на продукт підприємство оцінює корисність основного засобу, за допомогою якого даний продукт був створений.
Вагомим елементом системи управління виробничим споживанням основних засобів, що дозволяє підтримувати її в стані рівноваги, є система інформаційного забезпечення. Будь-які процеси, що відбуваються на підприємстві (виробничі, господарські, науково-дослідні, фінансові тощо) знаходять своє відображення в інформаційних процесах. Причому, на сучасному етапі розвитку вітчизняної економіки особливого значення для забезпечення ефективного управління споживанням основних засобів набувають не лише інформаційні потоки, що циркулюють всередині підприємства, а й зовнішні, котрі виникають між підприємством-виробником засобів виробництва, підприємством-виробником предметів споживання та кінцевим споживачем предметів споживання, які переміщаються в прямому та зворотному напрямках.
В ринкових умовах господарювання інформаційне забезпечення оптимізування виробничого споживання основних засобів повинно здійснюватися з використанням положень маркетингової концепції.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОЦІНЮВАННЯ ТА ПЛАНУВАННЯ СПОЖИВАННЯ ОСНОВНИХ ЗАСОБІВ НА ПІДПРИЄМСТВАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок