Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЯКОСТІ АВІАТРАНСПОРТНИХ ПОСЛУГ

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЯКОСТІ АВІАТРАНСПОРТНИХ ПОСЛУГ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЯКОСТІ АВІАТРАНСПОРТНИХ ПОСЛУГ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,71 KB
Завантажень:
46
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Національний авіаційний університет
ЖЕРЕЙЖ ЖОРЖ ІCCA
УДК 629.73:338.46(043.3)
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЯКОСТІ
АВІАТРАНСПОРТНИХ ПОСЛУГ
08.07.04 - економіка транспорту i зв'язку
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному авіаційному університеті Міністерства освіти i науки України.
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор
Мова Віктор Васильович –
Національний авіаційний університет,
професор кафедри Маркетингу та ресурсозабезпечення
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Ященко Леонід Андрійович -
Національний авіаційний університет,
професор кафедри логістики і транспорту
 
кандидат економічних наук
Петровський Олег Миколайович –
Державний департамент авіаційного транспорту,
начальник управління власністю
 
Провідна установа - Національний транспортний університет, кафедра менеджменту та підприємництва, м. Київ
Захист відбудеться 27 червня 2002 p. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.062.02 у Національному авіаційному університеті за адресою: 03058, м. Київ, проспект Космонавта Комарова 1, корпус 2, ауд. 418.
з дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного авіаційного університету за адресою: 03058, м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1.
Автореферат розісланий _____ травня 2002 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук, доцент Жебка В.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. З подальшим розвитком ринкових відносин і посиленням конкуренції все більшу роль в економіці кожної країни набуває проблема якості, яка актуальна не тільки абсолютно для всіх товарів та послуг, але і для життя суспільства загалом.
У останні десятиріччя значно зросла транспортна складова якості життя, що відображує зростання потреби в територіальних переміщеннях, особливо на далекі відстані. Сучасний розвиток ринку послуг, в тому числі транспортних, його перетворення в ринок “споживача”, посилення конкурентної боротьби виробників послуг за кожного споживача, призвели до перегляду традиційних поглядів на роль і місце сектора послуг в світовій економіці і взаємодію виробників і споживачів в процесі надання і використання транспортних послуг.
Цей процес супроводжується як збільшенням кількості авіаційних організацій - авіакомпаній, аеропортів тощо, які гостро конкурують на ринку авіаперевезень, так і зростанням вимогливості з боку авіапасажирів до рівня якості авіатранспортних послуг і супутнього сервісу. Для правильного вибору економічної стратегії необхідно, з позицій системного підходу, виявити закономірності і взаємозв'язки цих явищ, дослідити механізми забезпечення ефективного функціонування організацій повітряного транспорту і задоволення авіапасажирів якістю існуючих авіатранспортних послуг.
Науковою базою сучасних конкурентноздатних економічних стратегій на авіаційному ринку стає, одночасно з використанням досягнень науково-технічного процесу, загальне управління якістю, як найважливіша національна програма, і вивчення поведінки споживачів, що засновані на обліку індивідуальної мотивації, персональних цінностей і особистих відносин споживачів до якості продукції або послуги.
В той же час рівень сучасних наукових досліджень у цьому напрямку не відповідає вимогам ринку авіатранспортних послуг. Необхідність вирішення цієї проблеми підтвержує актуальність наукових досліджень якості авіатранспортних послуг, що виконані в дисертаційній роботі.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота пов’язана з дослідженнями ринку авіатранспортних послуг, що проводяться за темами “Теоретичні основи та методи маркетингу торговельних підприємств”, “Організація та маркетинг систем електронної комерції” (459/33 МОН) в Київського Національного торговельно-економічного університету та Національного авіаційного університеті
Мета і задачі дослідження. Метою дослідження є розробка підходів для подальшого розвитку теоретичних основ формування якості авіатранспортних послуг для підвищення ефективності їх використання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЯКОСТІ АВІАТРАНСПОРТНИХ ПОСЛУГ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок