Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> аукові основи комплексного поліпшення показників паливної економічності та токсичності відпрацьованих газів дизелів вантажних автомобілів і сільськогосподарських машин

аукові основи комплексного поліпшення показників паливної економічності та токсичності відпрацьованих газів дизелів вантажних автомобілів і сільськогосподарських машин

Назва:
аукові основи комплексного поліпшення показників паливної економічності та токсичності відпрацьованих газів дизелів вантажних автомобілів і сільськогосподарських машин
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,29 KB
Завантажень:
334
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
“ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Парсаданов Ігор Володимирович
УДК 621.431: 621.436.068
аукові основи комплексного поліпшення показників паливної
економічності та токсичності відпрацьованих газів
дизелів вантажних автомобілів і сільськогосподарських машин
Спеціальність 05.05.03 – Теплові двигуни
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Харків – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі “Двигуни внутрішнього згоряння” Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України.
Науковий консультант: заслужений діяч науки України,
доктор технічних наук, професор
Шеховцов Анатолій Федорович,
Національний технічний університет
“Харківський політехнічний інститут”, професор кафедри двигунів внутрішнього згоряння.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Пелепейченко Володимир Ігоревич,
Військовий інститут внутрішніх військ, м. Харків, професор кафедри автомобільної техніки;
доктор технічних наук, професор
Головчук Андрій Федорович,
Уманський державний аграрний університет,
м. Умань, завідувач кафедри енергетичних засобів, технологічних процесів та обладнання;
доктор технічних наук, професор
Каніло Павло Макарович,
Інститут проблем машинобудування Національної академії наук України, м. Харків, провідний науковий співробітник відділу оптимізації процесів і конструкцій турбомашин.
Провідна установа: Харківський національний автомобільно-дорожній університет, кафедра системотехніки і діагностики транспортних машин, Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться “25” грудня 2003 р. о 13 годині на
засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.050.13 у Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” за адресою: 61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”.
Автореферат розісланий “24” листопада 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Пильов В.О.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми
Розв’язання задач підвищення технічного рівня дизелів пов’язано з проведенням наукових та експериментальних досліджень, які спрямовані на поліпшення паливної економічності та токсичності відпрацьованих газів (ВГ). При цьому паливна економічність, як і токсичність ВГ, у значній мірі залежать від сумішоутворення і згоряння. Тому заходи, що спрямовані на поліпшення паливної економічності дизелів, змінюють склад різних груп токсичних компонентів ВГ, іноді у бік їх зростання. Комплексний підхід до цієї проблеми дозволяє з урахуванням експлуатаційних характеристик обґрунтувати і реалізувати на практиці компромісні щодо рівнів паливної економічності та токсичності ВГ рішення відносно конструкції і регулювальних параметрів дизелів.
Для спільного розгляду показників паливної економічності та токсичності ВГ, цілеспрямованого пошуку технічних рішень, що забезпечують зниження витрати палива і токсичних викидів з ВГ дизелів, потрібен комплексний критерій. У разі застосування даного критерію на етапі проведення науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт з’являється можливість оцінити і узагальнити показники дизелів різного призначення, виявляти ефективність використання одного й того ж дизеля в різних умовах експлуатації, розробити заходи щодо підвищення технічного рівня дизелів.
Практичне використання комплексного критерію і розроблених на його основі науково-технічних рішень, поряд з розв’язанням проблеми збереження ресурсів та навколишнього середовища, дозволяє забезпечити значне підвищення якості і конкурентоспроможності дизелів українського виробництва.
Актуальність дисертаційної роботи полягає в розробці наукових основ комплексного вирішення проблеми поліпшення показників паливної економічності та токсичності відпрацьованих газів дизелів вантажних автомобілів та сільськогосподарських машин, з урахуванням їх призначення і умов експлуатації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 Реферат на тему: аукові основи комплексного поліпшення показників паливної економічності та токсичності відпрацьованих газів дизелів вантажних автомобілів і сільськогосподарських машин

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок