Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> моделі та методи контролю якОстІ в проектах розробки ІНнОВАЦІЙНОЇ ПРОДУКЦІЇ

моделі та методи контролю якОстІ в проектах розробки ІНнОВАЦІЙНОЇ ПРОДУКЦІЇ

Назва:
моделі та методи контролю якОстІ в проектах розробки ІНнОВАЦІЙНОЇ ПРОДУКЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,95 KB
Завантажень:
423
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Міністерство освіти і науки України
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського
"Харківський авіаційний інститут"
Головань Дмитро Владиславович
УДК 001.892:519.2
моделі та методи контролю якОстІ
в проектах розробки ІНнОВАЦІЙНОЇ ПРОДУКЦІЇ
05.13.22 – управління проектами та програмами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2006


 
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут" Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор
Чумаченко Ігор Володимирович,
Національний аерокосмічний університет
ім. М.Є. Жуковського "ХАІ",
зав. кафедри менеджменту.
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, професор Малєєва Ольга Володимирівна,
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ", професор кафедри інформаційних управляючих систем;
- кандидат технічних наук, доцент Євланов Максим Вікторович,
Харківський національний університет радіоелектроніки, доцент кафедри інформаційних управляючих систем.
ім. М.Є. Жуковського "ХАІ", професор кафедри інформаційних
Провідна установа – Харківський національний автомобільно-дорожній університет, кафедра автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Міністерства освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться "16" червня 2006 р. о 14-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.062.01 у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" за адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова, , радіотехнічний корпус, ауд. 232.
З дисертацією можна ознайомитися у науково-технічної бібліотеці Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" за адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова, 17.
Автореферат розісланий " 5 " травня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Латкін М.О.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Контроль якості в проектах розробки інноваційної продукції базується в цілому на міжнародних стандартах якості (ISO), на підходах загального менеджменту якості (TQM), на міжнародній базі знань стосовно управління проектами (PMBOK) та ін. Однак у процесі реалізації проекту часто виникають ситуації, коли необхідно приймати управлінські рішення стосовно подальшого розвитку проекту, зокрема, щодо пошуку та вибору оптимального варіанта або внесення змін у проект, продовження проекту без змін, зупинки або припинення проекту. Прийняття таких рішень здійснюється на підставі аналізу основних показників якості проекту, але не завжди є достатньо обґрунтованим та формалізованим.
До того ж в процесі виконання проекту можуть виникати невизначеності в описі як проекту в цілому, так і його окремих елементів, що ускладнює точний розрахунок показників якості проекту і приводить до зміни їх значень на життєвому циклі проекту. Проблема зміни значень показників якості достатньо вивчена та формалізована лише на етапі експлуатації продукту проекту. Існуючі на цей момент методи оцінки якості виробів, викладені в нормативно-технічній документації та роботах з кваліметрії, що базуються на порівнянні та оцінці співвідношення між поточними та плановими значеннями окремих показників якості, можуть бути застосовані й для оцінки якості проекту, але не враховують в явному вигляді можливі зміни значень показників якості.
У зв'язку з вищесказаним виникає необхідність створити моделі, методи і програмні засоби контролю якості, які дозволять приймати обґрунтовані управлінські рішення стосовно подальшого розвитку проекту та врахують можливі зміни значень показників якості. Для урахування змін значень показників якості пропонується враховувати, по-перше, взаємозв'язок між окремими показниками якості, а по-друге – дані стосовно показників якості на життєвому циклі аналогічних проектів.
Таким чином, науково-прикладною задачею в даній роботі є розробка моделей, методів і програмних засобів контролю якості інноваційного проекту з метою удосконалення процесу прийняття управлінських рішень стосовно подальшого розвитку проекту.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: моделі та методи контролю якОстІ в проектах розробки ІНнОВАЦІЙНОЇ ПРОДУКЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок