Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕХАНІКО-ТЕХНОЛОГІЧНЕ ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ ДЛЯ АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА ЇСТІВНИХ ГРИБІВ

МЕХАНІКО-ТЕХНОЛОГІЧНЕ ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ ДЛЯ АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА ЇСТІВНИХ ГРИБІВ

Назва:
МЕХАНІКО-ТЕХНОЛОГІЧНЕ ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ ДЛЯ АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА ЇСТІВНИХ ГРИБІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
30,17 KB
Завантажень:
312
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
Національний науковий центр
“Інститут механізації та електрифікації сільського господарства”
Української академії аграрних наук
ГОЛУБ ГЕННАДІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
УДК 631.333.92:631.344.8
МЕХАНІКО-ТЕХНОЛОГІЧНЕ ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ
ДЛЯ АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА ЇСТІВНИХ ГРИБІВ
05.05.11 – Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Глеваха – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному науковому центрі “Інститут механізації та електрифікації сільського господарства” Української академії аграрних наук.
Науковий консультант: | академік УААН, доктор сільськогосподарських наук, професор ЛІННИК Микола Кіндратович, заступник секретаря відділення механізації та електрифікації Української академії аграрних наук.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор ДУБРОВІН Валерій Олександрович, директор науково-дослідного інституту техніки і технологій Національного аграрного університету Кабінету Міністрів України;
доктор технічних наук, професор ГарЬкавий Анатолій Дмитрович, завідувач кафедри експлуатації машинно-тракторного парку і ремонту машин Вінницького державного аграрного університету Міністерства аграрної політики України;
доктор технічних наук, професор Сидорчук Олександр Васильович, завідувач кафедри управління проектами і безпеки виробництва в агропромисловому комплексі Львівського державного аграрного університету Міністерства аграрної політики України.
Провідна установа: | Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. Петра Василенка Міністерства аграрної політики України.
Захист відбудеться “21” вересня 2005 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.27.358.01 при Національному науковому центрі “Інститут механізації та електрифікації сільського господарства” Української академії аграрних наук за адресою: 08631, вул. Вокзальна, 11, смт. Глеваха, Васильківський р-н, Київська обл., ННЦ “ІМЕСГ”.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного наукового центру “Інститут механізації та електрифікації сільського господарства” Української академії аграрних наук за адресою: 08631, вул. Вокзальна, 11, смт. Глеваха, Васильківський р-н, Київська обл.
Автореферат розісланий “16” серпня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
В.В. АДАМЧУК


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Широке використання мінеральних добрив, пестицидів, гербіцидів, стимуляторів росту та збільшення інтенсивності обробітку ґрунту призводить до зменшення родючості ґрунтів, а також періодичного перегляду та збільшення значень нормативних показників, що характеризують безпечність продуктів харчування. Високоякісну та екологічно безпечну продукцію сільського господарства можна отримати без використання синтетичних речовин при одночасному збереженні родючості ґрунтів, однак у цьому випадку резерви збільшення урожайності обмежені, що входить у протиріччя з потребами у сільськогосподарській продукції. Тому проблема виробництва високоякісних та екологічно безпечних продуктів харчування в кількості, достатній для забезпечення потреб населення та з одночасним відтворенням родючості ґрунтів, є актуальною для агропромислового виробництва.
Використання екстенсивних методів біологічної конверсії наявних органічних ресурсів в агроценозах є однією з причин низької ефективності виробництва. Існуюча тенденція зниження вмісту гумусних речовин у ґрунтах поєднується з неефективним використанням органічної сировини агроценозів, відсутністю концептуального взаємозв’язку окремих елементів біологічної конверсії з наявними ресурсами органічної сировини, а також відсутністю проектних, технологічних та технічних рішень для впровадження біологічної конверсії органічної сировини при існуючих формах організації сільськогосподарського виробництва.
Положення та висновки, які одержані при проведенні теоретичних і експериментальних досліджень, а також результати виробничої перевірки й впровадження дозволили вирішити наукову проблему удосконалення технічних засобів для підвищення якості компосту й субстрату та створення необхідних умов для вирощування грибів у пристосованих культиваційних приміщеннях при одночасному підтриманні родючості ґрунтів в умовах агропромислового виробництва.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 Реферат на тему: МЕХАНІКО-ТЕХНОЛОГІЧНЕ ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ ДЛЯ АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА ЇСТІВНИХ ГРИБІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок