Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА МЕТОДІВ АНАЛІЗУ НОВИХ БІОЛОГІЧНО АКТИВНИХ СПОЛУК У РЯДУ ПОХІДНИХ АМІНОКИСЛОТ ДЛЯ СТАНДАРТИЗАЦІЇ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ НА ЇХ ОСНОВІ

РОЗРОБКА МЕТОДІВ АНАЛІЗУ НОВИХ БІОЛОГІЧНО АКТИВНИХ СПОЛУК У РЯДУ ПОХІДНИХ АМІНОКИСЛОТ ДЛЯ СТАНДАРТИЗАЦІЇ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ НА ЇХ ОСНОВІ

Назва:
РОЗРОБКА МЕТОДІВ АНАЛІЗУ НОВИХ БІОЛОГІЧНО АКТИВНИХ СПОЛУК У РЯДУ ПОХІДНИХ АМІНОКИСЛОТ ДЛЯ СТАНДАРТИЗАЦІЇ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ НА ЇХ ОСНОВІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,63 KB
Завантажень:
82
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
КОММЕДБІОПРОМ
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ
На правах рукопису
Для службового користування
Примірник №
ШОВКОВИЙ Андрій Віталійович
УДК 615.2 : 547.466 ].07
РОЗРОБКА МЕТОДІВ АНАЛІЗУ НОВИХ БІОЛОГІЧНО
АКТИВНИХ СПОЛУК У РЯДУ ПОХІДНИХ АМІНОКИСЛОТ
ДЛЯ СТАНДАРТИЗАЦІЇ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ НА ЇХ
ОСНОВІ
15.00.03 – стандартизація та організація виробництва лікарських засобів
Автореферат
диссертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фармацевтичних наук
Харків – 1999
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в лабораторії фізико-хімічних процесів Державного наукового центру лікарських засобів (м. Харків), Коммедбіопром, Національна академія наук України.
Науковий керівник: доктор хімічних наук
Ковальов Іван Петрович,
Державний науковий центр лікарських засобів, завідувач
лабораторії фізико-хімічних процесів.
Офіційні опоненти: доктор хімічних наук, професор
Болотов Валерій Василійович,
Українська фармацевтична академія,
Завідувач кафедри аналітичної хімії
Доктор фармацевтичних наук, професор,
Петюнін Генадій Павлович,
Харківська медична академія післядипломної освіти, завідувач
кафедри клінічної біохімії та судебно-медичної токсикології
Провідна установа: Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика,
кафедра фармацевтичної хімії та фармакогнозії, Міністерство охо-
рони здоров`я України, м. Київ.
Захист відбудеться “ 29 ” жовтня 1999 р. о 12 год на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.817.01 при Державному науковому центрі лікарських засобів (310085, м. Харків-85, вул. Астрономічна, 33).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці ДНЦЛЗ (310085, м. Харків-85, вул. Астрономічна, 33).
Автореферат розісланий “ 28 ” вересня 1999 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
доктор фармацевтичних наук, професор М. О. Казарінов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. В останні роки велика увага приділяється створенню нових лікарських засобів на основі амінокислот, які поєднують у собі як пластичні, так і регуляторні функціі і можуть проявляти різноманітну лікувальну дію на людський організм, а при тривалому застосуванні бути цінними профілактичними засобами.
Аналіз стану виробництва амінокислотних препаратів у країнах із розвинутою медичною промисловістю показує, що їх випуск із року в рік неухильно зростає. Так, за прогнозами на 1999 р, обсяг світового продажу амінокислотних препаратів повинен становити 5 – 6 млрд. дол. США.
В Україні виробництво препаратів на основі амінокислот, за виключенням таблеток “Аспаркам”, було практично відсутнім. Тому, починаючи з другої половини 80-х років, в ДНЦЛЗ розроблюються препарати як на основі індивідуальних амінокислот, так і препарати, діючими речовинами яких є нові, оригінальні субстанції. Це водорозчинні солі амінокислот і біологічно активних сполук (L-лізину байкалінат, L-гістидину байкалінат, L-лізину есцинат, суміш L-лізинових солей флавонових глюкуронідів). Як показали фармакологічні і клінічні дослідження одержаних сполук, вони є не тільки водорозчинними аналогами природніх речовин (байкалін, есцин), але і мають значно ширший спектр біологічної дії, у порівнянні з вихідними продуктами.
У зв`язку з цим виникла необхідність розробки науково-технічної документації (НТД) на нові субстанції і препарати на їх основі, що неможливо зробити без доказу будови сполук, а також без застосування сучасних методів аналізу якості як субстанцій, так і готових лікарських форм.
Зв`язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана у відпо-відності з планом науково-дослідних робіт Державного наукового центру лікарських засобів (№ держ. реєстрації 0288.0069232; 0189.0061283; 0193U041088).
Мета і завдання дослідження. Мета роботи – доказ будови нових біологічно активних сполук в ряду похідних амінокислот, розробка методик аналізу препаратів як на основі нових сполук, так і препаратів на основі суміші індивідуальних амінокислот і комбінованих амі-нокислотних препаратів, а також вивчення метрологічних характеристик розроблених ме-тодик.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: РОЗРОБКА МЕТОДІВ АНАЛІЗУ НОВИХ БІОЛОГІЧНО АКТИВНИХ СПОЛУК У РЯДУ ПОХІДНИХ АМІНОКИСЛОТ ДЛЯ СТАНДАРТИЗАЦІЇ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ НА ЇХ ОСНОВІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок