Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МАРКЕТИНГОВІ КОМУНІКАЦІЇ ЯК ІНСТРУМЕНТ УЗГОДЖЕННЯ ЕКОНОМІЧНИХ ІНТЕРЕСІВ ВИРОБНИКА ТА СПОЖИВАЧА

МАРКЕТИНГОВІ КОМУНІКАЦІЇ ЯК ІНСТРУМЕНТ УЗГОДЖЕННЯ ЕКОНОМІЧНИХ ІНТЕРЕСІВ ВИРОБНИКА ТА СПОЖИВАЧА

Назва:
МАРКЕТИНГОВІ КОМУНІКАЦІЇ ЯК ІНСТРУМЕНТ УЗГОДЖЕННЯ ЕКОНОМІЧНИХ ІНТЕРЕСІВ ВИРОБНИКА ТА СПОЖИВАЧА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,88 KB
Завантажень:
59
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
КОЧКІНА НАТАЛІЯ ЮРІЇВНА
УДК 330.161+658.821+659.113
МАРКЕТИНГОВІ КОМУНІКАЦІЇ
ЯК ІНСТРУМЕНТ УЗГОДЖЕННЯ ЕКОНОМІЧНИХ ІНТЕРЕСІВ
ВИРОБНИКА ТА СПОЖИВАЧА
Спеціальність 08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
КИЇВ – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі промислового маркетингу Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор економічних наук, професор
Старостіна Алла Олексіївна,
Київський національний університет імені Тараса Шевченка, завідувач кафедри міжнародної економіки
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Гончарова Наталія Петрівна,
Київський національний економічний університет,
професор кафедри економіки підприємства
кандидат економічних наук, доцент
Мороз Людмила Андріївна,
Інститут підприємництва та перспективних технологій при Національному університеті “Львівська політехніка”, завідувач кафедри маркетингу
Провідна установа: | Одеський національний політехнічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра менеджменту, м. Одеса
Захист відбудеться “27” лютого 2004 року о 1600 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.001.12 Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: 03022, м. Київ, вул. Васильківська, 90-а, ауд. 203.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: 01033, м. Київ, вул. Володимирська, 58, к. 12.
Автореферат розісланий “23” січня 2004 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради, доцент О.І. Жилінська


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дисертаційного дослідження зумовлена об’єктивною необхідністю розробки дієвого, науково обґрунтованого механізму узгодження економічних інтересів виробників та споживачів в умовах ринкової трансформації економіки України. Провідною ланкою такого механізму є маркетингові комунікації, які сьогодні посідають центральне місце серед інструментів конкурентної боротьби.
Посилення ролі комунікацій у боротьбі за покупця обумовлено особливостями маркетингового середовища сучасного вітчизняного ринку. По-перше, спостерігається зростання фінансової спроможності багатьох українських підприємств та їх прагнення освоювати більш широке коло ринкових сегментів. Це примушує їх проводити агресивну комунікаційну політику та збільшувати власні витрати на комплекс просування. По-друге, постійно зростають розміри іноземних інвестицій у національну економіку, зумовлюючи підключення до конкуренції зарубіжних компаній з великим досвідом ведення бізнесу та значними бюджетами на рекламу, стимулювання та інші інструменти просування. По-третє, посилюється вплив науково-технічного прогресу на сферу маркетингових комунікацій, що призводить до появи нових носіїв та засобів передачі комунікаційних повідомлень підприємства, таких як Інтернет, мобільний зв’язок тощо. Все це призводить до суттєвого збільшення комунікаційного навантаження на споживача. Так, за даними всеукраїнської рекламної коаліції, за період з 1999 по 2003 рр. щоденна кількість рекламних роликів на одному телевізійному каналі збільшилась у 8,7 разів і склала 684. За таких ринкових умов існуючі підходи до формування стратегій маркетингових комунікацій перестають бути ефективними, що зумовлює послаблення конкурентних позицій багатьох українських підприємств. Це викликає необхідність висування нових вимог до розробки комунікаційних стратегій, головною з яких є орієнтація на узгодження економічних інтересів суб’єктів вітчизняного ринку.
Проте, у сучасній економічній літературі бракує ґрунтовних теоретико-методичних розробок, які розглядають маркетингові комунікації як інструмент узгодження інтересів ринкових суб’єктів. Проблеми аналізу економічних інтересів суб’єктів господарювання підіймаються у численних наукових працях з політичної економії.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: МАРКЕТИНГОВІ КОМУНІКАЦІЇ ЯК ІНСТРУМЕНТ УЗГОДЖЕННЯ ЕКОНОМІЧНИХ ІНТЕРЕСІВ ВИРОБНИКА ТА СПОЖИВАЧА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок