Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОЦЕДУРИ КЕРУВАННЯ МНОЖИННИМ ДОСТУПОМ ДО КАНАЛУ З ПАРАЛЕЛЬНОЮ ПАКЕТНОЮ ОБРОБКОЮ

ПРОЦЕДУРИ КЕРУВАННЯ МНОЖИННИМ ДОСТУПОМ ДО КАНАЛУ З ПАРАЛЕЛЬНОЮ ПАКЕТНОЮ ОБРОБКОЮ

Назва:
ПРОЦЕДУРИ КЕРУВАННЯ МНОЖИННИМ ДОСТУПОМ ДО КАНАЛУ З ПАРАЛЕЛЬНОЮ ПАКЕТНОЮ ОБРОБКОЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,68 KB
Завантажень:
478
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНЕ КОСМІЧНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ КОСМІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ
УДК 681.142
Гонтаренко Ірина Сергіївна
ПРОЦЕДУРИ КЕРУВАННЯ МНОЖИННИМ ДОСТУПОМ
ДО КАНАЛУ З ПАРАЛЕЛЬНОЮ ПАКЕТНОЮ ОБРОБКОЮ
01.05.04 - системний аналіз та теорія оптимальних рішень
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2002


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Інституті космічних досліджень НАНУ та НКАУ.
Науковий керівник: доктор технічних наук, с.н.с. Бунін Сергій Георгійович
 
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Коваленко Ігор Іванович,
Інститут прикладного системного аналізу НАНУ
та Міністерства освіти та науки України, заступник директора
кандидат технічних наук, c.н.с. Войтер Анатолій Петрович,
Інститут ядерних досліджень НАНУ, завідуючий відділом
Провідна установа:
Київський національний університет України ім. Тараса Шевченка,
кафедра теоретичної кібернетики.
Захист відбудеться "14" березня 2002 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.205.01 в Інституті космічних досліджень НАНУ та НКАУ
за адресою: 03187, м. Київ -187, просп. академіка Глушкова, 40.
З дисертацією можна ознайомитись в архіві
Інституту космічних досліджень НАНУ та НКАУ
Автореферат розіслано "11" лютого 2002 р.
В. о. вченого секретаря
спеціалізованої вченої ради
д.т.н. , с.н.с. Зєлик Я.І.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В системах, що реалізують одночасну взаємодію множини процесів із деяким одним процесом чи спільним для них ресурсом, оптимальна процедура керування множинним доступом є одним з основних факторів, які визначають якість функціонування системи. Проблема організації множинного доступу актуальна для радіо та комп’ютерних мереж, телекомунікаційних систем та технічних пристроїв із паралельною обробкою. Однак у ряді випадків її рішення з урахуванням усієї різноманітності вимог до системи та її властивостей пов'язано з необхідністю вдосконалення відповідної апаратури, що не завжди може бути виконано. Тому основною галуззю застосувань для досліджень у цьому напрямку стають сьогодні системи радіотелефонії. З одного боку, як наслідок їхньої постійно зростаючої популярності, збільшується потужність абонентського комплексу та зростає навантаження на існуючу апаратуру, що обумовлює необхідність якісно нових рішень. З іншого боку, із тієї ж причини в галузь радіотелефонії надходить достатня кількість інвестицій, що стимулює технологічний прогрес та дозволяє розробляти нові підходи до процедур оптимального розподілення ресурсів системи.
Існуючі системи множинного доступу Multiple access (МА) мають обмеження на кількість вимог, що одночасно обслуговуються, порушення якого породжує конфлікти. Так саме наявність конфліктів у системах зв'язку з кодовим поділом каналу (CDMA) призводить до того, що ефективність використання робочої смуги частот є низькою. Тому пропонується оптимізувати їхню роботу за рахунок механізмів, що реалізовані в процедурах впорядкування множинного доступу одного з альтернативних напрямків часового поділу (TDMA). Аналізу систем на основі цих протоколів присвячені класичні дослідження Ерланга, Клейнрока та Тобаги. Напрямки сучасних досліджень відображають роботи Цибакова, Михайлова, Буніна, Войтера.
Розробка більш складних протоколів, що поєднують можливості різних підходів до організації динаміки функціонування системи, може дати ефективні рішення актуальних у теперішній час проблем. Так, наприклад, в рамках сучасного стандарту IS661 пропонується поєднання кодового розподілу з методами множинного доступу з розподілом часу. Аналіз результатів, отриманих для систем радіозв'язку, вказує на можливість їхнього використання в інших системах із схожими характеристиками.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана у відділі Передачі даних Інституту космічних досліджень НАНУ та НКАУ в рамках основних наукових програм та тем:
- Науководослідна робота “Пошукові дослідження в інтересах розвитку космічної науки” (“Фундамент”), виконана за рішенням Національного космічного агентства України (№0199U002992).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ПРОЦЕДУРИ КЕРУВАННЯ МНОЖИННИМ ДОСТУПОМ ДО КАНАЛУ З ПАРАЛЕЛЬНОЮ ПАКЕТНОЮ ОБРОБКОЮ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок