Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОСОБЛИВОСТІ ФОРМУВАННЯ СТРУКТУРИ ТА ВЛАСТИВОСТЕЙ КОМПОЗИТНОГО ЛИСТОВОГО ПРОКАТУ З ВИСОКОХРОМИСТОЇ СТАЛІ

ОСОБЛИВОСТІ ФОРМУВАННЯ СТРУКТУРИ ТА ВЛАСТИВОСТЕЙ КОМПОЗИТНОГО ЛИСТОВОГО ПРОКАТУ З ВИСОКОХРОМИСТОЇ СТАЛІ

Назва:
ОСОБЛИВОСТІ ФОРМУВАННЯ СТРУКТУРИ ТА ВЛАСТИВОСТЕЙ КОМПОЗИТНОГО ЛИСТОВОГО ПРОКАТУ З ВИСОКОХРОМИСТОЇ СТАЛІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,23 KB
Завантажень:
302
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Національна академія наук України
Інститут чорної металургїі ім.З.І.Некрасова

УДК 621.771.23/24:669.14.018.8
МОЛЧАНОВ Володимир Анатолійович
ОСОБЛИВОСТІ ФОРМУВАННЯ СТРУКТУРИ ТА ВЛАСТИВОСТЕЙ КОМПОЗИТНОГО ЛИСТОВОГО ПРОКАТУ З ВИСОКОХРОМИСТОЇ СТАЛІ
Спеціальність 05.16.01 “Металознавство та термічна
обробка металів”
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 1999 р.
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Інституті чорної металургії ім.З.І.Некрасова Національної академії наук України
Науковий керівник – доктор технічних наук
ЛЕВЧЕНКО Геннадій Васильович,
Інститут чорної металургії ім.З.І.Некрасова
Національної академії наук України, завідуючий відділом
Офіційні опоненти:
Доктор технічних наук, професор СПИРИДОНОВА Ірина Михайлівна,
Дніпропетровський Державний університет, професор кафедри металофізики
Кандидат технічних наук ВАХРУШЕВА Віра Сергіївна,
Державний трубний інститут Міністерства промислової політики України, завідуюча відділом матеріалознавства та термічної обробки металів
Провідна установа: Державна металургійна Академія України, м.Дніпропетровськ
Захист відбудеться “21”__травня_1999 р. о_14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 08.231.01 в Інституті чорної металургії
ім.З.І.Некрасова НАН України за адресою: 320050, м.Дніпропетровськ, пл.Академіка Стародубова, 1.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Інституту чорної металургії НАН України (320050, м.Дніпропетровськ, пл.Академіка Стародубова,1).
Автореферат розісланий “ 31”_березня 1999 р.
Вчений секретар Г.В.Левченко
спеціалізованої вченої ради


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Створення нових видів нержавіючого прокату з менш легованих і, відповідно, більш дешевих сталей, при досягненні потрібних властивостей є важливою задачею чорної металургії України. Одним з перспективних напрямків її вирішення є освоєння промислового виробництва листового композитного прокату з нержавіючої хромистої сталі.
Інститутом чорної металургії НАН України разом з металургійними підприємствами “Дніпроспецсталь” та “Запоріжсталь” розроблено спосіб одержання композитного зливка, зі зниженим вмістом дефіцитних легуючих елементів у внутрішній зоні, шляхом послідовного розливання в одну виливницю сталей різного складу Авторами способу являються: Кондратенко В.М., Дмітрієв Ю.В., Пілюшенко В.Л. та інші (патент № 158228, Україна, В 22 Д19/00, В 22 Д7/02). . Застосування цього способу дозволяє знизити на 10–15 % собівартість листового прокату з нержавіючих сталей.
Незважаючи на перспективність питання виробництва такого композитного прокату, оцінювання його якості та можливих галузей використання вивчено недостатньо.
В зв`язку з цим, дослідження особливостей процесів структуроутворення та формування властивостей у нержавіючому прокаті, який отримано з композитної сталі, а також розробка рекомендацій щодо складу та технологічних параметрів виробництва композитного листового прокату різного призначення являють собою актуальну задачу, яка має наукове та практичне значення.
Зв`язок роботи з науковими програмами і планами. Робота виконувалась відповідно з планами науково–дослідних робіт НАН та Мінпрому України: “Дослідження процесів структуроутворення та фазових перетворень багатошарових сталей та сплавів при формуванні їх з рідких розплавів”, “Розробка корозійностійких економнолегованих багатошарових сталей з поліпшеним комплексом властивостей для вагонів різного призначення”, “Дослідження впливу параметрів багатошарових зливків із композицій високохромистих сталей та режимів термообробки на фізико–механічні властивості прокату”, “Дослідження, розробка дослідно–промислової технології виробництва електрозварних труб із багатошарової сталі ДІ–117 та їх комплексу фізико–механічних властивостей”.
Мета і задачі дослідження. Вивчення особливостей формування структури та властивостей композитного листового прокату із високохромистої сталі. Оптимізація на цій основі технологічних параметрів виробництва гаряче– та холоднокатаного листового композитного прокату різного призначення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОСОБЛИВОСТІ ФОРМУВАННЯ СТРУКТУРИ ТА ВЛАСТИВОСТЕЙ КОМПОЗИТНОГО ЛИСТОВОГО ПРОКАТУ З ВИСОКОХРОМИСТОЇ СТАЛІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок