Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Розробка методики інтегрованої оцінки параметрів реалізації будівельних проектів

Розробка методики інтегрованої оцінки параметрів реалізації будівельних проектів

Назва:
Розробка методики інтегрованої оцінки параметрів реалізації будівельних проектів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,18 KB
Завантажень:
169
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Придніпровська державна академія будівництва та архітектури
Фаєз А.С. Ельнакла
УДК 69.003:658.012.12
Розробка методики інтегрованої оцінки параметрів реалізації будівельних проектів
05.13.22 - управління проектами та розвиток виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури (ПДАБтаА) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Тян Рево Борисович,
Придніпровська державна академія
будівництва та архітектури,
завідувач кафедри фінанси
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Павлов Іван Дмитрович, Запорізька державна інженерна академія, завідувач кафедри промислового та цивільного будівництва;
кандидат технічних наук, професор Уваров Євген Павлович, Луганська філія Донбаської державної академії будівництва та архітектури, директор.
Провідна установа:
Київський національний університет будівництва і архітектури, кафедра організації і управління будівництва Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться 1 липня 2004 р. о 15.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.085.01 при Придніпровській державній академії будівництва та архітектури за адресою:
49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, а., ауд. 202.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури (м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а.)
Автореферат розісланий 1 червня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Баташева К. В.


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Процес реалізації будівельного проекту, здійснюваний будівельною фірмою (проектною командою) – це цілеспрямований і раціональний процес, що полягає в трансформації однієї (початкової) ситуації в бажану ситуацію. Для забезпечення раціональності (оптимальності) і цілеспрямованості процесу реалізації проекту й існує управління. Тут управління визначається як організація взаємодії речей таким чином, щоб досягти заданої мети проекту, кінцевого результату (вартість, тривалість).
У традиційній методології планування будівельного проекту такі важливі параметри як час, ресурси (продуктивність, потужність), вартість ізольовані один від одного. Хоча добре відомо, що оцінка вартості, терміни, прибуток так само, як і ресурси, взаємозалежні.
В ринковій економіці замовник – окрема найбільш зацікавлена в реалізації проекту фізична чи юридична особа, що вкладає свої, чи позичені кошти і очікує одержати не лише компенсуючі затрати на проект, але й вигоду від прибуткової експлуатації об’єкту, приймає і диктує рішення з основних питань реалізації проекту.
Однією з особливостей будівництва є великий ступінь невизначеності в сполученні з основними елементами будівельного виробництва і постійно мінливих параметрів його функціонування (невизначеність обсягів робіт, технології, продуктивності, люди із їхньою нераціональністю, новим видом робіт і діяльності).
У традиційній методології невизначеності розглядаються як неминуче зло і повинні бути попереджені чи „лукаво сховані”. Прийшов час цю невизначеність відкрито визнати як частину реального світу (інакше в ринковій економіці не можна) і розглядати її як найбільш важливу і необхідну частину планування. Цю невизначеність необхідно серйозно аналізувати (тобто відповідно до відомих законів) і інтегрувати в загальний процес планування реалізації будівельного проекту.
Це дуже важливо, особливо в умовах Палестини, де десятиліттями йде військово-політичне протистояння, що вносить велику невизначеність у реалізацію будівельних проектів. Тому проблема, інтегрована за часом, ресурсами і вартістю, оцінки параметрів будівельних проектів з урахуванням невизначеності і ризику і на цій основі удосконалювання планування і реалізації будівельних проектів є актуальним завданням.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Розробка методики інтегрованої оцінки параметрів реалізації будівельних проектів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок