Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СКІНЧЕННОЕЛЕМЕНТНІ МОДЕЛІ ГЕОДЕЗИЧНИХ ВИМІРІВ

СКІНЧЕННОЕЛЕМЕНТНІ МОДЕЛІ ГЕОДЕЗИЧНИХ ВИМІРІВ

Назва:
СКІНЧЕННОЕЛЕМЕНТНІ МОДЕЛІ ГЕОДЕЗИЧНИХ ВИМІРІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
28,64 KB
Завантажень:
246
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
КАРПІНСЬКИЙ ЮРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
УДК 528.14/16
СКІНЧЕННОЕЛЕМЕНТНІ МОДЕЛІ
ГЕОДЕЗИЧНИХ ВИМІРІВ
Спеціальність 05.24.01 – Геодезія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Київ 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному університеті будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий консультант:
доктор технічних наук, професор Войтенко Степан Петрович, Київський національний університет будівництва і архітектури, завідувач кафедри інженерної геодезії.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Могильний Сергій Георгійович, Донецький національний технічний університет, завідувач кафедри геоінформатики і геодезії;
доктор фізико-математичних наук, професор Зазуляк Петро Михайлович, Національний університет “Львівська політехніка”, завідувач кафедри математичної обробки геодезичних вимірів;
доктор технічних наук, професор Шимановський Олександр Віталійович, ВАТ “Український науково-дослідний проектний інститут сталевих конструкцій імені В.М. Шимановського”, голова правління.
Провідна установа:
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, кафедра інженерної геодезії, Міністерство освіти і науки України, м. Івано-Франківськ.
Захист відбудеться “3” липня 2003 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.09 по захисту дисертації на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук при Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03037, Київ, Повітрофлотський проспект, 31, ауд. 466.
З дисертацією можна ознайомитись у науково-технічній бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою 03037, Київ, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розісланий 03.06. 2003 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук, доцент О.П. Ісаєв


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Основні тенденції розвитку топографо-геодезичної та картографічної діяльності в Україні обумовлюються розвитком інформаційних технологій, глобальних систем визначення місцезнаходження об'єктів, аерокосмічних систем високої роздільної здатності для отримання інформації про Землю, цифрових методів обробки зображень та геопросторової інформації тощо. На стан справ у цій сфері здійснюють вирішальний вплив такі основні технологічні чинники, як розвиток глобальної та національної інфраструктури геопросторових даних, широке використання геоінформаційних систем і телекомунікаційних технологій як основного засобу забезпечення доступу суспільства до геопросторових даних та інформації; розширення сфери використання цифрових технологій, впровадження мультиспектральних систем дистанційного зондування Землі високої роздільної здатності, створення високопродуктивних засобів отримання просторової інформації про Землю в режимі реального часу на основі систем оптико-електронного сканування місцевості та цифрового аерофотознімання.
Використання цифрових методів геодезичних вимірів, які ґрунтуються на застосуванні глобальних супутникових радіонавігаційних систем GPS та електронних теодолітів і тахеометрів, виникнення нових схем та методів побудови геодезичних мереж, застосування топографічного знімання у вигляді методів блочної тахеометрії або вільного станціонування, що наблизилось до побудови геодезичних мереж, проведення аерофотознімань з визначенням координат центрів знімків з використанням GPS, уніфікація обмінних форматів результатів вимірювань та поширення комп’ютерної техніки в польових та камеральних умовах сприяють сумісному математичному опрацюванню результатів різнорідних вимірювань.
Таке широке використання геоінформаційного картографування для збору топографо-геодезичної, картографічної та фотограмметричної інформації, застосування геоінформаційних методів для просторового аналізу та моделювання просторових об’єктів та явищ вимагає адекватного розвитку відповідних комп’ютерних строгих математичних методів та моделей обробки результатів вимірювань.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 Реферат на тему: СКІНЧЕННОЕЛЕМЕНТНІ МОДЕЛІ ГЕОДЕЗИЧНИХ ВИМІРІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок