Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> управління процесами підвищення професійної компетенції персоналу в підприємницьких організаціях

управління процесами підвищення професійної компетенції персоналу в підприємницьких організаціях

Назва:
управління процесами підвищення професійної компетенції персоналу в підприємницьких організаціях
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,22 KB
Завантажень:
55
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ТАВРІЙСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ім. В.І. ВЕРНАДСЬКОГО
ЛЮЛЬЧАК ліліЯ олексіївнА
УДК 331.108.26
управління процесами підвищення професійної компетенції персоналу в підприємницьких організаціях
Спеціальність 08.06.01 – економіка, організація і
управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Сімферополь – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі менеджменту і маркетингу у Таврійському національному університеті ім. В.І. Вернадського Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Подсолонко Олена Адольфівна
Таврійський національний університет ім. В.І.Вернадського,
докторант кафедри менеджменту і маркетингу
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Петенко Ірина Валентинівна
Донецький державний університет управління (м. Донецьк),
завідувач кафедри управління персоналом і економіки праці
кандидат економічних наук, доцент
Вєтрова Наталія Мусіївна
Національна академія природоохоронного та курортного будівництва (м. Сімферополь),
завідувач кафедри економіки підприємства
Провідна установа: Дніпропетровський національний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу (м. Дніпропетровськ)
Захист відбудеться «21» квітня 2006 р. о 15.30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К52.051.06 у Таврійському національному університеті ім. В.І. Вернадського Міністерства освіти і науки України за адресою: 95007, АР Крим, м. Сімферополь, проспект Академіка Вернадського, 4.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Таврійського національного університету ім. В.І. Вернадського за адресою: 95007, АР Крим, м. Сімферополь, проспект Академіка Вернадського, 4.
Автореферат розісланий «20» березня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.е.н., доцент С. Ю. Цьохла
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Трансформація економіки України в 1991-2003 році неоднозначно вплинула на розвиток систем господарювання. З одного боку, вона сприяла створенню умов для становлення й розвитку самостійної діяльності, дозволила широко використовувати економічні механізми, які існують в арсеналі ринкової економіки, з іншого боку, обернулася глибокою кризою для підприємств багатьох галузей господарювання.
Одним із яскравих прикладів таких секторів економіки, які підпали під сильний вплив економічних циклів кон'юнктури й конкурентної боротьби на ринках, були підприємницькі структури. Сучасні підприємницькі організації характеризуються суперечливістю між високою соціально-економічною значимістю й украй низькою життєздатністю. На даних структурах підприємницької діяльності сформувалася проблемна ситуація, що характеризується значною перевагою збиткових підприємств. Так, за результатами роботи за 2003 рік збиток малих підприємств в Україні склав 207,4 млн. грн., з яких 23,9 % отримані підприємницькими структурами в АР Крим. За результатами роботи 2003 року з 25 регіонів АР Крим тільки 4 регіони закінчили господарську діяльність із позитивними фінансовими результатами. Дана проблемна ситуація характеризується неефективним використанням людського ресурсу і його потенціалу в підприємницьких структурах малого бізнесу, що призводить до неефективності роботи всіх ланок управління.
Про неефективне використання людського ресурсу свідчить рівень безробіття. На 1 грудня 2004 року в Україні враховує 893 тисячі безробітних, а з методологію Міжнародної організації праці - 1898,4 тисяч чоловік. Якщо враховувати тільки зареєстрованих громадян, що шукають роботу, то із 2004 безробіття в нашій країні уклалося в показник - 3,4 %, але якщо порахувати ще й тих, хто шукає роботу сам, не звертаючись у державні органи працевлаштування, то цифра майже в 3 рази більше - 9,3 %, що свідчить про нерегулярну зайнятість і приховане безробіття. Поряд із цим погіршується якісний стан людських ресурсів в Україні, що істотно поступається рівню співробітників підприємств розвинених країн Заходу, а також зменшується корисність використання людських ресурсів і його соціально-економічна віддача.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: управління процесами підвищення професійної компетенції персоналу в підприємницьких організаціях

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок