Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ конструкції ресорного підвішування ходових ЧАСТИН ВАНТАЖНИХ ВАГОНІВ НОВОГО ПОКОЛІННЯ

УДОСКОНАЛЕННЯ конструкції ресорного підвішування ходових ЧАСТИН ВАНТАЖНИХ ВАГОНІВ НОВОГО ПОКОЛІННЯ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ конструкції ресорного підвішування ходових ЧАСТИН ВАНТАЖНИХ ВАГОНІВ НОВОГО ПОКОЛІННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,17 KB
Завантажень:
213
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
українська державна академія залізничного транспорту
Івченко Володимир Олексійович
УДК 629.4.027.1.015
УДОСКОНАЛЕННЯ конструкції ресорного підвішування
ходових ЧАСТИН ВАНТАЖНИХ ВАГОНІВ НОВОГО ПОКОЛІННЯ
05.22.07 - рухомий склад залізниць та тяга поїздів
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі “Вагони” Київського університету економіки і технологій транспорту Міністерства транспорту та зв’язку України.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор
ДЬОМІН Юрій Васильович,
Київський університет економіки і технологій транспорту, галузева науково-дослідна лабораторія перспективного рухомого складу і спеціальної техніки, науковий керівник – головний науковий співробітник.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
ГОЛОВКО Владислав Федорович,
Українська державна академія залізничного транспорту,
кафедра “Вагони”, завідувач;
кандидат технічних наук
ДОНЧЕНКО Анатолій Володимирович,
Державний Український науково-дослідний інститут
вагонобудування, директор.
 
Провідна установа – Дніпропетровський національний університет
залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, кафедра “Вагони”, Міністерство транспорту та зв’язку України, м. Дніпропетровськ.
Захист відбудеться “ 9 ”березня 2005 р. о 1330 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.820.04 Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7.
Автореферат розіслано “ 7” ,лютого 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Колесник І.К.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. Конкурентоздатність залізничного транспорту на ринку транспортних послуг суттєво залежить від техніко-експлуатаційних характеристик рухомого складу, який використовується для перевезень. Досвід розвитку парку спеціалізованих вантажних вагонів нового покоління в країнах-учасницях UIC (Міжнародний союз залізниць) вказує на сталу тенденцію щодо поліпшення швидкісних характеристик, підвищення рівня безпеки руху й забезпеченості експлуатаційної надійності. У зв’язку з цим значна увага приділяється удосконаленню ходових частин (візків) рухомого складу.
Актуальність теми. Завдання підвищення швидкостей руху вантажних поїздів за умови забезпечення безпеки руху й віброзахисту вантажів, чутливих до вібрацій, вимагає нових технічних вирішень стосовно вагонних візків взагалі й зокрема їхнього ресорного підвішування. Тому в теперішній час ведуться інтенсивні роботи зі створення нових ходових частин для вантажних вагонів, у тому числі для спеціалізованих вагонів нового покоління. Передбачено також вдосконалення візків вантажних вагонів експлуатаційного парку з метою збільшення міжремонтних пробігів.
В дисертаційній роботі розв’язується задача з визначення раціональних параметрів силових характеристик ресорного підвішування візків вантажних вагонів й конструктивної реалізації рекомендованих технічних вирішень. Головну увагу приділено дослідженню щодо застосування ресорного підвішування з нелінійною (білінійною) силовою характеристикою і клинових гасителів коливань нових конструкцій.
Оскільки технічні характеристики залізничного рухомого складу в значній мірі визначаються конструктивним виконанням і параметрами ходових частин, тому завдання щодо удосконалення конструкцій ходових частин вантажних вагонів нового покоління, а саме їх ресорного підвішування, є актуальним і має велике значення для технічного переозброєння вагонного парку залізниць України.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота безпосередньо пов’язана з науково-дослідною роботою за темою “Розробка наукових основ створення транспорту для комбінованих перевезень” (№ державної реєстрації 0199U000333), яка виконувалась в Київському університеті економіки і технологій транспорту (КУЕТТ) за завданням Міністерства транспорту України протягом 1999-2003 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ конструкції ресорного підвішування ходових ЧАСТИН ВАНТАЖНИХ ВАГОНІВ НОВОГО ПОКОЛІННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок