Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК І АУДИТ В УПРАВЛІННІ ПРОДАЖАМИ ТОВАРІВ

ОБЛІК І АУДИТ В УПРАВЛІННІ ПРОДАЖАМИ ТОВАРІВ

Назва:
ОБЛІК І АУДИТ В УПРАВЛІННІ ПРОДАЖАМИ ТОВАРІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,32 KB
Завантажень:
144
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ФОМІНА ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА
УДК:657.423
ОБЛІК І АУДИТ В УПРАВЛІННІ ПРОДАЖАМИ ТОВАРІВ
08.00.09 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
(за видами економічної діяльності)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2008
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі бухгалтерського обліку Київського національного торговельно-економічного університету Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Науковий керівник: кандидат економічних наук
Морозова Ніна Іванівна,
Київський національний
торговельно-економічний університет,
доцент кафедри бухгалтерського обліку
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Швець Віктор Григорович,
Київський національний
університет ім. Т.Г. Шевченка,
завідуючий кафедри
бухгалтерського обліку
кандидат економічних наук
Костюченко Валентина Миколаївна,
Міжнародний інститут менеджменту
(м. Київ)
доцент кафедри еккаунтингу
Захист відбудеться 14 березня 2008 р. о 16:00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.055.01 у Київському національному торговельно-економічному університеті за адресою: 02156, м. Київ, вул. Кіото, 19, аудиторія А-227.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного торговельно-економічного університету за адресою: 02156, м. Київ, вул. Кіото, 19.
Автореферат розісланий 8 лютого 2008 р.
В.о. вченого секретаря
спеціалізованої вченої ради,
доктор економічних наук, професор Є.В. Мних


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Для сучасного періоду розвитку економіки України характерним є суттєве розширення торговельної галузі, де спостерігається посилення конкуренції на ринку товарів, що пропонуються для продажу, ускладнення господарських зв’язків між торговельними підприємствами, їх контрагентами та споживачами, поява ефективних методів активізації продажу товарів. У цих умовах управління господарською діяльністю суб’єктами торговельного сектору вимагає удосконаленого інформаційно-методич-ного забезпечення підтримки управлінських рішень системою бухгалтерського обліку й аудиту.
На базі бухгалтерського обліку будується динамічна модель функціонування об’єкта управління, яка повинна допомогти керівникам підприємства різних рівнів приймати ефективні управлінські рішення з метою планування діяльності, організації процесів та ефективного контролю для отримання максимального прибутку від торговельної діяльності. Тому настала об’єктивна необхідність нового бачення системи обліку в управлінні продажами – облік повинен ставати оперативнішим і одночасно забезпечувати стратегічний розвиток підприємств, орієнтуючись на поточний результат та ефективність у довгостроковому періоді.
Фундаментальні питання обліку й аудиту операцій із продажу товарів на підприємствах роздрібної торгівлі досліджували як вітчизняні науковці – М.Т. Білуха, Ф.Ф. Бутинець, С.Ф. Голов,
Н.М. Грабова, В.П. Завгородній, С.В. Івахненков, Л.Н. Котенко,
Н.В. Манжос, Л.В. Нападовська, В.С. Рудницький, В.В. Сопко,
Н.М. Ткаченко, так і зарубіжні – І.В. Аверчев, В.В. Бурцев, Р. Додж, В.Е. Керімов, Н.А. Новоселова, Я.В. Соколов, А. Прайснер, М.Ф. Ван Бреда, Дж.К. Робертсон, Ч.Т. Хорнгрен.
Визнаючи значний внесок цих учених, слід зазначити, що сучасні ринкові відносини ставлять нові завдання щодо вирішення проблем обліку операцій із продажу товарів, тоді як існуючим дослідженням характерний класичний підхід до розкриття цього питання. Аналіз літератури засвідчив відсутність достатньо повного розкриття всіх аспектів обліку операцій із продажу товарів у системі управління торговельного підприємства, відповідно, проблеми належного аналітичного забезпечення прийняття управлінських рішень із метою підвищення їх обґрунтованості та ефективності не отримали вичерпного вирішення.
Актуальність обраної теми та необхідність удосконалення обліку й аудиту операцій із продажу товарів відповідно до потреб сьогодення зумовили спрямованість дисертаційного дослідження та його завдання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОБЛІК І АУДИТ В УПРАВЛІННІ ПРОДАЖАМИ ТОВАРІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок