Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Методи СИНТЕЗУ алгоритмічних перетворювачів для автоматизованих систем діагностування авіаційного призначення

Методи СИНТЕЗУ алгоритмічних перетворювачів для автоматизованих систем діагностування авіаційного призначення

Назва:
Методи СИНТЕЗУ алгоритмічних перетворювачів для автоматизованих систем діагностування авіаційного призначення
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,52 KB
Завантажень:
6
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Міністерство освіти і науки України
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського
“Харківський авіаційний інститут”
ДОЦЕНКО Наталія Володимирівна
УДК 658.012.011.56:681.3.062:519.71
Методи СИНТЕЗУ алгоритмічних перетворювачів для автоматизованих систем діагностування авіаційного призначення
05.13.06 – автоматизовані системи управління та прогресивні інформаційні технології
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному аерокосмічному університеті імені М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник - кандидат технічних наук, старший науковий
співробітник Кучмієв Володимир Гавриїлович,
Національний аерокосмічний університет
імені М.Є. Жуковського “ХАІ”, доцент
кафедри менеджменту.
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, професор Лисенко Едуард Вікторович, Національний аерокосмічний університет імені М.Є. Жуковського “ХАІ”, професор кафедри інформаційних систем;
- кандидат технічних наук, доцент Безкоровайний Володимир Валентинович, Харківський національний університет радіоелектроніки, доцент кафедри системотехніки.
Провідна установа:
Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”, кафедра системного аналізу і управління, Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться “21” травня 2004 р. о 1200 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.062.01 у Національному аерокосмічному університеті імені М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” за адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова 17, радіотехнічний корпус, ауд. 232.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного аерокосмічного університету імені М.Є. Жуковського за адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова, 17.
 
Автореферат розісланий “14” квітня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Чумаченко І.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Ефективність авіаційного транспорту визначається, головним чином, безпекою, регулярністю й собівартістю перевезень, при цьому бортове устаткування є ключем до проблеми ефективності авіаційних комплексів та їхньої конкурентоспроможності.
В цей час у нашій країні та за кордоном розроблено концепцію розвитку авіаційних комплексів та авіоніки п'ятого покоління, що базується на магістрально-модульному принципі побудови авіаційних комплексів із використанням комп’ютерних систем керування та прогресивних інформаційних технологій, підвищенням якості й надійності їх обладнання.
Зростаюча складність виробів авіаційної техніки призводить до ускладнення розробки апаратного і програмного забезпечення (що пов'язано з розширенням кола розв'язуваних приладовими комплексами задач), ієрархічності в керуванні, багатоцільового характеру функціонування, паралельності перебігу процесів функціонування, ускладнення автоматизованих систем контролю, надзвичайно сильного впливу технічного стану авіаційної техніки на безпеку її застосування.
При створенні складних автоматизованих комплексів необхідно вирішити на різних етапах проектування ряд задач, пов'язаних з вибором оптимальної структури, підвищенням надійності обладнання комплексів, застосуванням ефективних математичних моделей та алгоритмів при автоматизації проектування.
Таким чином, важливою науково-прикладною задачею є розробка ефективних алгоритмічних моделей для побудови систем контролю та діагностування в автоматизованих комплексах авіаційного призначення.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалася в рамках науково-дослідних робіт, що проводилися на кафедрах авіаційних приладів і вимірювань, менеджменту Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського “ХАІ”, відповідно до планів Міністерства освіти і науки України, Міністерства оборони України, постанов директивних органів, з держбюджетних і госпдоговірних тем: “Автоматизована система вибору мікроконтролера для систем управління, збирання і переробки інформації” (№ ДР 0102U002307); “Розробка системного забезпечення автоматизованої комп'ютерної інформаційно-керуючої системи військової частини України” (№ ДР 0100U005402); “Дослідження і розробка методів проектування та модернізації засобів мікроелектронної техніки” (№ ДР 012U001772); “Моделі та методи алгоритмізації функціональних задач управління та переробки інформації в бортових приладових комплексах” (№ ДР 0102U005986).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: Методи СИНТЕЗУ алгоритмічних перетворювачів для автоматизованих систем діагностування авіаційного призначення

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок