Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Створення перетворювачів механічних величин з п’Єзоелементами в схемах електричних фільтрів

Створення перетворювачів механічних величин з п’Єзоелементами в схемах електричних фільтрів

Назва:
Створення перетворювачів механічних величин з п’Єзоелементами в схемах електричних фільтрів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,14 KB
Завантажень:
302
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Черкаський державний технологічний університет
Трембовецька Руслана Володимирівна
УДК 621.3.537.228.1
Створення перетворювачів механічних величин
з п’Єзоелементами в схемах електричних фільтрів
05.13.05 - Елементи та пристрої
обчислювальної техніки та систем керування
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Черкаси – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Черкаському державному технологічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник доктор технічних наук, професор Шарапов Валерій Михайлович, Черкаський державний технологічний університет, завідувач кафедри комп’ютеризованих та інформаційних технологій у приладобудуванні.
Офіційні опоненти: заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Куценко Альфред Миколайович, Одеський національний політехнічний університет, професор кафедри фізики;
доктор фізико-математичних наук, професор Курмашев Шаміль Джамашевич, Одеський національний університет ім. І.І.Мечникова, директор експертного центру “Сенсорна електроніка”.
Провідна установа Вінницький національний технічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра автоматики і інформаційно-вимірювальної техніки, м. Вінниця.
Захист відбудеться “25” листопада 2005 р. о 13 год.
на засіданні спеціалізованої вченої ради K 73.052.01 в Черкаському державному технологічному університеті за адресою: 18006, м. Черкаси, бул. Шевченка, 460.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Черкаського державного технологічного університету за адресою 18006, бул. Шевченка, 460.
Автореферат розісланий “21” жовтня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Палагін В.В
загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Робота присвячена подальшому вдосконаленню відомих, створенню нових елементів та пристроїв для систем управління і обчислювальної техніки, а саме, п’єзоелектричних перетворювачів механічних величин.
З розвитком систем управління збільшилися вимоги, що пред’являються до перетворювачів фізичних величин. Виникла необхідність створення нових перетворювачів з заздалегідь заданими характеристиками.
Від характеристик перетворювачів залежить точність і надійність роботи систем управління і регулювання, приладів контролю технологічних параметрів, навколишнього середовища, тому роботи по створенню нових і вдосконаленню відомих перетворювачів актуальні.
Параметрами перетворювачів, які мають суттєве значення, є його чутливість, робочий частотний діапазон (з необхідним виглядом амплітудно-частотної характеристики АЧХ) та похибка вимірювання фізичної величини.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота проводилась відповідно до прикладних держбюджетних науково-дослідних робіт “Створення континуальних механіко-математичних моделей і основ аналізу функціональних параметрів і синтезу п’єзоелектричних перетворювачів поліморфного типу, в тому числі з аморфними та алмазоподібними плівками”(держ. реєстр. №0100U004418), “Розробка методів синтезу п’єзокерамічних перетворювачів статичного та динамічного тиску і лінійних та вібраційних прискорень із заданими характеристиками” (держ. реєстр. №103U003690).
Мета і задачі дослідження. Метою даного дослідження є створення перетворювачів механічних величин з п’єзоелементами в схемах електричних фільтрів.
Для досягнення поставленої мети необхідно вирішити наступні задачі:
1. Проаналізувати технічний рівень сучасних п’єзоелектричних перетворювачів механічних величин та методи розширення робочого частотного діапазону.
2. Побудувати та дослідити перетворювачі механічних величин з п’єзоелементами на основі схем режекторних фільтрів, фільтрів нижніх і верхніх частот.
3. Побудувати математичні моделі перетворювачів механічних величин з п’єзоелементами на основі схем електричних фільтрів, котрі дозволяють розрахувати їх АЧХ.
4. Побудувати та дослідити перетворювачі механічних величин з п’єзоелементами на основі схем активних фільтрів нижніх і верхніх частот.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Створення перетворювачів механічних величин з п’Єзоелементами в схемах електричних фільтрів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок