Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ФОРМУВАННЯМ ПРИБУТКУ В ПРОЦЕСІ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ МАШИНОБУДУВАННЯ

УПРАВЛІННЯ ФОРМУВАННЯМ ПРИБУТКУ В ПРОЦЕСІ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ МАШИНОБУДУВАННЯ

Назва:
УПРАВЛІННЯ ФОРМУВАННЯМ ПРИБУТКУ В ПРОЦЕСІ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ МАШИНОБУДУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,20 KB
Завантажень:
332
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ГУМАНІТАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
“ЗАПОРІЗЬКИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО ТА МУНІЦИПАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ”
ТКАЧЕНКО Єлизавета Юріївна
УДК 338.515:338.24
УПРАВЛІННЯ ФОРМУВАННЯМ ПРИБУТКУ В ПРОЦЕСІ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ МАШИНОБУДУВАННЯ
08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Запоріжжя - 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Запорізькій державній інженерній академії Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Салига Сергій Якович,
Гуманітарний університет
“Запорізький інститут державного
та муніципального управління”,
декан економічного факультету.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Поважний Олександр Станіславович,
Донецький державний університет управління,
завідувач кафедри фінансів;
кандидат економічних наук, доцент
Нестеренко Жанна Кирилівна,
Запорізький національний
технічний університет,
завідувач кафедри фінансів та банківської справи.
Провідна установа: – Дніпропетровський національний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра економіки і маркетингу.
Захист відбудеться 26 жовтня 2006 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 17.127.01 у Гуманітарному університеті “Запорізький інститут державного та муніципального управління” за адресою: 69002, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 70-б, ауд. .
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Гуманітарного університету “Запорізький інститут державного та муніципального управління” за адресою: 69002, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 70-б.
Автореферат розіслано 25 вересня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.А. Ільяшенко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Аналіз функціонування підприємств машинобудування в умовах становлення ринкових відносин показує, що існує декілька проблем, які є сьогодні ключовими як для самих підприємств, так і для української економіки. Серед проблем, котрі найбільше перешкоджають реалізації основних цілей підприємства, треба виділити такі: нестачу обігових коштів, високі ставки та нестабільність законодавства й державного регулювання загальнодержавних податків, низьку платоспроможність основних споживачів, труднощі з постачанням, зниження попиту на продукцію. В цих умовах управління підприємством машинобудування повинно бути націлене на формування своєчасних управлінських рішень як відповідь на зміни економічної ситуації на ринку та в зовнішньому середовищі. В ході трансформаційних процесів поки що не вдалося виробити досконалих методів управління виробничо-господарською діяльністю підприємств машинобудування, які забезпечували б належні кінцеві результати.
Сьогодні в економіці України питання одержання прибутку і підвищення ефективності виробництва вельми актуальні. Більше ніж 38% підприємств машинобудування працюють збитково, а одержані збитки за 2005 р. становили 1082,5 млн грн. Прибутковість, матеріальний добробут персоналу й акціонерів багато в чому залежить від того, як здійснюється управління формуванням прибутку.
Прибуток підприємства є об’єктом управління. У сучасних умовах відбуваються зміни, що впливають на підходи до управління підприємством. Ці зміни відображають нову роль прибутку для діяльності підприємства. Для ефективного управління підприємством у цілому й таким важливим показником, як прибуток, зокрема необхідне вдосконалення існуючих інструментів управління, а також розробка нових, що відповідають сучасним економічним умовам діяльності українських підприємств.
Проблемам управління прибутком присвячені дослідження таких вітчизняних учених: І. Бланка, С. Голова, О. Дація, В. Коробова, Н. Костіної, Ж. Нестеренко, А. Поддєрьогіна, О. Поважного, С. Салиги, Г. Семенова, Ю. Субботович, В. Суторміної, М. Чумаченка та ін. Серед зарубіжних учених слід відзначити праці А. Бабо, І. Балабанова, Л.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ФОРМУВАННЯМ ПРИБУТКУ В ПРОЦЕСІ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ МАШИНОБУДУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок