Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ ЖІНОК З ВІРУСНО-БАКТЕРІАЛЬНИМИ ЗАХВОРЮВАННЯМИ ГЕНІТАЛІЙ З УРАХУВАННЯМ МОРФОЛОГІЧНОГО СТАНУ ЕНДОМЕТРІЯ

УДОСКОНАЛЕННЯ ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ ЖІНОК З ВІРУСНО-БАКТЕРІАЛЬНИМИ ЗАХВОРЮВАННЯМИ ГЕНІТАЛІЙ З УРАХУВАННЯМ МОРФОЛОГІЧНОГО СТАНУ ЕНДОМЕТРІЯ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ ЖІНОК З ВІРУСНО-БАКТЕРІАЛЬНИМИ ЗАХВОРЮВАННЯМИ ГЕНІТАЛІЙ З УРАХУВАННЯМ МОРФОЛОГІЧНОГО СТАНУ ЕНДОМЕТРІЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,52 KB
Завантажень:
323
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ПЕДІАТРІЇ, АКУШЕРСТВА ТА ГІНЕКОЛОГІЇ
ПОДОЛЯКА ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ
УДК 618.15/.16–022.6/.7–085
УДОСКОНАЛЕННЯ ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ
ЖІНОК З ВІРУСНО-БАКТЕРІАЛЬНИМИ
ЗАХВОРЮВАННЯМИ ГЕНІТАЛІЙ
З УРАХУВАННЯМ МОРФОЛОГІЧНОГО
СТАНУ ЕНДОМЕТРІЯ
14.01.01 – акушерство та гінекологія
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ – 2005
Дисертацією є рукопис
Роботу виконано в Інституті педіатрії, акушерства та гінекології АМН України
Науковий керівник:
доктор медичних наук, старший науковий співробітник
Корнацька АЛЛа Григорівна,
Інститут педіатрії, акушерства та гінекології АМН України,
головний науковий співробітник відділення планування сім’ї
і статевого розвитку дітей і підлітків.
Офіційні опоненти:
член-кореспондент АМН України, доктор медичних наук, професор
Венцківський Борис Михайлович,
Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця МОЗ України,
завідувач кафедри акушерства та гінекології № 1;
доктор медичних наук, професор
Камінський В'ячеслав Володимирович,
Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Щупика МОЗ України,
завідувач кафедри акушерства, гінекології та репродуктології.
Провідна установа:
Одеський державний медичний університет МОЗ України, кафедра акушерства та гінекології № 1.
Захист дисертації відбудеться “ 20 ” грудня 2005 р. о 14.00 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.553.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора наук за спеціальностями “Педіатрія”, “Акушерство та гінекологія” при Інституті педіатрії, акушерства та гінекології АМН України (04050, м. Київ, вул. Мануїльського, 8).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України (04050, м. Київ, вул. Мануїльського, 8).
Автореферат розісланий “ 17 ” листопада 2005 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.В. Квашніна
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Запальні захворювання жіночих статевих органів складають 60-65% від усіх гінекологічних хвороб та постають домінуючими у структурі гінекологічної патології (А.М. Савичева, М.А. Башмакова, 1998; А.В. Кузнєцова, 2000; Б.М. Венцківський, Г.Д. Гордєєва, 2002; В.М. Запорожан, 2002; В.В. Камінський та співавт., 2005). Нині відмічається зростання частоти запальних хвороб внаслідок росту міграції населення, урбанізації та зміни статевої поведінки молоді в бік більшої сексуальної свободи (І.С. Савельєва, Ж.А. Городничева, 2001; J.V. Bailey et al., 2004).
Дуже важливо зазначити, що відбувається значне “омолодження” запалення статевих органів у жінок. Так, жінки, молодші 25 років, складають 70% від усіх хворих на сальпінгіт (В.В. Яглов, 2001). Це підтверджується тим, що серед жінок, хворих на сальпінгіт, 75% ще не народжували, а, за даними літератури, безплідність складає від 5% до 18% внаслідок одного випадку запалення жіночої статевої системи, при двох випадках – 36%, при трьох та більше – 75% (А.В. Кузнєцова, 2000; В.В. Яглов, 2001; R.H. Beigi, H.C.2003). Невиношування вагітності у жінок із запальними захворюваннями геніталій зустрічається в 30% випадків (В.М. Сидельникова, 1999). Упродовж останніх років уявлення про етіологію, патогенез, клініку, діагностику та лікування запальних захворювань жіночої статевої системи зазнали певних змін, що пов’язано із значним поширенням інфекцій, що передаються статевим шляхом.
Проблема запальних захворювань геніталій у жінок продовжує залишатися актуальною як в зв’язку з її зростанням, вираженою тенденцією до затяжного перебігу, хронізацією запального процесу, так і за своїми наслідками для соціально-демографічної обстановки в країні, так як часто призводить до втрати репродуктивної функції (І.С. Савельєва, 1999; І.Б. Вовк, А.Г. Корнацька, 2004).
В збереженні репродуктивного здоров’я жінок однією із значних проблем, які постають перед лікарем, є діагностика та лікування вірусно-бактеріальних інфекцій геніталій.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ ЖІНОК З ВІРУСНО-БАКТЕРІАЛЬНИМИ ЗАХВОРЮВАННЯМИ ГЕНІТАЛІЙ З УРАХУВАННЯМ МОРФОЛОГІЧНОГО СТАНУ ЕНДОМЕТРІЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок