Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Підвищення якості роботи гичкозбиральної машини з гідрокопіювальним приводом гичкозрізувального апарата

Підвищення якості роботи гичкозбиральної машини з гідрокопіювальним приводом гичкозрізувального апарата

Назва:
Підвищення якості роботи гичкозбиральної машини з гідрокопіювальним приводом гичкозрізувального апарата
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,72 KB
Завантажень:
26
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Вінницький державний аграрний університет
Подолянин Іван Михайлович
УДК 62-82; 631.356.2
Підвищення якості роботи гичкозбиральної
машини з гідрокопіювальним приводом гичкозрізувального апарата
05.05.11 – машини та засоби механізації
сільськогосподарського виробництва
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Вінниця – 2007


Дисертацією є рукопис
Роботу виконано у Вінницькому державному аграрному університеті
Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник – | кандидат технічних наук, професор
Середа Леонід Павлович, Вінницький державний аграрний університет,
ректор.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Гевко Роман Богданович,
декан факультету аграрної економіки і менеджменту Тернопільського національного економічного університету;
кандидат технічних наук, доцент,
Волик Борис Анатолійович,
Дніпропетровський державний аграрний університет, доцент кафедри сільськогосподарських машин.
Захист відбудеться 22 листопада 2007р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 05.854.02 Вінницького державного аграрного університету (21008, м. Вінниця вул. Сонячна, 3)
Із дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Вінницького державного аграрного університету за адресою: 21008, м. Вінниця, вул. Сонячна, 3.
Автореферат розіслано 16 жовтня 2007р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
доктор технічних наук,
професор |
П.С. Берник
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми досліджень. Україна займає провідне місце серед бурякосійних держав світу, чому сприяють грунто-кліматичні умови, а також великий потенціал аграрно-промислового комплексу країни. Однак за ефективністю виробництва цукру, виходом цукру з одного гектара українські виробники значно поступаються виробникам Німеччини, Франції, США, що пов’язано як з недосконалістю технології вирощування і переробки, так і з великими втратами сировини при збиранні цукрових буряків з використанням вітчизняної техніки.
Цукрова галузь у господарському комплексі України займає стратегічне місце за важливістю, її експортному потенціалу і має значну перспективу в напрямку створення умов пз виробництва етанолу. В зв’язку з цим для подолання кризових явищ вироблено цілу ниску взаємозв’язаних організаційно-економічних, науково-технічних і нормативно-правових заходів, що сконцентровані у Державній програмі розвитку бурякоцукрового виробництва до 2010 року, в якій, зокрема, передбачається поступова заміна застарілого обладнання новими високопродуктивними машинами вітчизняного виробництва.
Однією з найбільш трудомістких операцій виробництва цукрових буряків є їх збирання, важливою складовою якої є видалення гички з головок коренеплодів. Існуючі машини та гичкозрізувальні апарати (ГЗА) не в повній мірі забезпечують відповідність агротехнічним вимогам до виконання даної операції згідно з ДСТУ 2258 – якості очищення та зменшення втрат сировини, а також поступаються в продуктивності іншим машинам, які входять до складу комплексу по збиранню цукрових буряків.
Вітчизняні технології збирання цукрового буряку передбачають видалення гички із ще невикопаних буряків В результаті цього коренеплоди мають бути повністю підготовленими до транспортування на цукрові заводи та подальшої переробки. З цією метою комбайни для збирання цукрових буряків, або спеціальні гичкозбиральні машини – причіпні (БМ-6А, БМ-6Б), або самохідні (МБС, 6-ORCS) - оснащуються відповідними робочими органами для виконання операцій зрізування гички та головок коренеплодів.
На вітчизняних машинах використовуються механічні копіювальні пристрої, які при достатньо високій надійності роботи завдяки низькій якості динамічних характеристик не відповідають сучасним агротехнічним вимогам до бурякозбиральної техніки. Дотримання вимог до видалення гички та обрізування головок звичайно забезпечується при швидкості руху 1,2 – 1,5 м/с, що значно нижче, ніж робочі швидкості інших машин, які входять до бурякозбирального комплексу.
Тому актуальною є тематика досліджень, спрямованих на удосконалення ГЗА шляхом впровадження швидкодіючих, точних гідравлічних копіювальних приводів, що дозволить підвищити якість і точність видалення гички і, відповідно, зменшити втрати сировини при підвищенні робочої швидкості машини до 2,5 м/с.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Підвищення якості роботи гичкозбиральної машини з гідрокопіювальним приводом гичкозрізувального апарата

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок