Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> моделі та методи інформаційної підтримки організаційних структур управління створенням виробів приладобудування

моделі та методи інформаційної підтримки організаційних структур управління створенням виробів приладобудування

Назва:
моделі та методи інформаційної підтримки організаційних структур управління створенням виробів приладобудування
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,00 KB
Завантажень:
295
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Міністерство освіти і науки України
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є.Жуковського
“Харківський авіаційний інститут”
Замірець Олег Миколайович
УДК 681.518:658.5
моделі та методи інформаційної підтримки
організаційних структур управління створенням виробів приладобудування
05.13.06 –автоматизовані системи управління
та прогресивні информаційні технології
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2006


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Державному підприємстві Науково-дослідний технологічний інститут приладобудування Національного космічного агентства України.
Науковий керівник : | доктор технічних наук, професор
Лисенко Едуард Вікторович,
Національний аєрокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”, професор кафедри менеджменту.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Ходаков Віктор Єгорович,
Херсонський національний технічний університет,
завідувач кафедри інформаційних технологій.ИЧ Олег
ікандидат технічних наук , професор
Кузьменко Віктор Михайлович,
Харківський національний університет радіоєлектроники, професор кафедри системотехніки
Провідна установа: | Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”, кафедра системного аналізу і управління, Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться “12” травня 2006 р. о 1200 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.062.01 у Національному аєрокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” за адресою: 61070, м.Харків, вул. Чкалова, 17, радіотехнічний корпус, ауд 232.
З дисертацією можна ознайомитись у науково-технічній бібліотеці Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” за адресою: м.Харків, вул. Чкалова, 17.
Автореферат розісланий “ 7 ” квітня 2006р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради М.О.Латкін
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Однією із характерних рис сучасного етапу розвитку світової економіки є гостра конкурентна боротьба на обмежених ринках збуту продукції. Засобами конкурентної боротьби є неперервне обновлювання номенклатури продукції, підвищення її якості, надійності, покращення функціональних характеристик, більш повного і глибокого врахування вимог споживача. Вказане визначає перехід від масового випуску універсальної продукції до серійного та дрібносерійного виробництва.
Вказані особливості призвели до суттєвих змін організації і технології проектно-виробничого циклу виготовлення продукції. Сучасне виробництво в усіх галузях орієнтується на гнучкі комп'ютеризовані і робототизовані технологічні лінії, які дають можливість проводити швидку переналадку на випуск модифікацій виробів малими серіями та динамічно змінювати їх номенклатуру. Це потребує відповідної організації підготовчого і заготівельного виробництва та суттєвих змін в циклі проектування виробів. Тенденцією є збільшення частоти зміни номенклатури виробів, повязане з цим зростання обсягів проектно-конструкторських робіт та підвищення вимог до якості проектування. Традиційна схема „проектування – дослідне виробництво – масове виробництво” замінюється на сучасну „проектування – виробництво”. Це потребує скорочення циклу проектування, зменшення затрат ресурсів та підвищення якості. Досягнення цих цілей повязано з глибокою інформатизацією та автоматизацією процесів проектування, створенням проблемно-орієнтованих систем автоматизації проектування на основі інструментальних (CASE) засобів, відчудженням процесу проектування від виробництва, більш глибокою стандартизацією, розвитком методів оцінки якості та моніторингу на всіх етапах життєвого циклу виробів. Це призвело до виникнення і розвитку науково-практичного розділу загальної теорії організаційного управління, орієнтованого на створення комплексних автоматизованих систем управління (АСУ) процесами проектування.
Проблема управління процесом проектування включає два зв'язаних між собою аспекти: оптимізацію організаційної структури і управління процесом проектування, як технологічним інформаційним процесом та управління проектною організацією в цілому.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: моделі та методи інформаційної підтримки організаційних структур управління створенням виробів приладобудування

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок