Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОЦЕСІВ ВИКОРИСТАННЯ АВІАЦІЙНОГО ПАЛЬНОГО

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОЦЕСІВ ВИКОРИСТАННЯ АВІАЦІЙНОГО ПАЛЬНОГО

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОЦЕСІВ ВИКОРИСТАННЯ АВІАЦІЙНОГО ПАЛЬНОГО
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,42 KB
Завантажень:
35
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Київський міжнародний університет цивільної авіації
Козлюк Ірина Олексіївна
УДК 629.735.08:658.511.5(043.3)
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОЦЕСІВ ВИКОРИСТАННЯ АВІАЦІЙНОГО ПАЛЬНОГО
Спеціальність 08.07.04 – економіка транспорту і зв`язку
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі маркетингу та ресурсозабезпечення Київського міжнародного університету цивільної авіації Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник | доктор економічних наук, професор,
Мова Віктор Васильович,
Київський державний торговельно-економічний
університет,
завідувач кафедри “Mаркетинг”
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор,
Ященко Леонід Андрійович,
Київський міжнародний університет цивільної авіації
кандидат економічних наук, старший науковий співробітник
Кочура Світлана Никифорівна,
Міжнародний науково-навчальний центр
інформаційних технологій та систем НАН України
і Міністерства освіти і науки України
Провідна установа | Український транспортний університет
Міністерства освіти і науки України, м. Київ
 
Захист відбудеться “30” вересня 2000 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.062.02 при Київському міжнародному університеті цивільної авіації (03058, Київ-58, пр.Космонавта Комарова, 1)
З дисертацією можна ознайомитися в науково-технічній бібліотеці Київського міжнародного університету (03058, Київ-58, пр.Космонавта Комарова, 1).
Автореферат розісланий “28” серпня 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Родченко В.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми роботи. Проблема забезпечення транспортного сектора України пальним нафтового походження, а також питання економії і раціонального використання нафтопродуктів, перехід до ринкової економіки, поява незалежних авіакомпаній, наділення авіаційних підприємств правами самостійно використовувати власні ресурси привели до зростання актуальності задачі підвищення ефективності роботи повітряного транспорту.
Витрати на авіаційні пально-мастильні матеріали (ПММ) займають значну частку в собівартості авіаперевезень. Тому зниження витрат авіаційного пального на повітряному транспорті України завжди було та залишається однієї з найбільше важливих задач у діяльності авіаційних підприємств.
Особливу актуальність цій проблемі в даний час надає фінансова нестабільність , економічний спад, сучасний стан паливно-енергетичного комплексу України та гострий дефіцит авіаційного пального. У сучасних умовах існує незначна різниця цін на авіаційне пальне на території України й у різноманітних закордонних аеропортах. Необхідно відзначити, що рівень цін на пальне в Україні знаходиться на рівні світових. Ціни на авіапальне визначаються багатьма чинниками: договірною ціною, приналежністю аеропорту тієї або іншій країні, компанії-заправника, коливанням попиту і пропозиції на нафтопродукти і інші. У свою чергу, підвищення цін на авіаційне пальне автоматично приводить до зміни тарифів на перевезення убік їх збільшення і, як слідство, зниження комерційного завантаження через зменшення попиту. Безумовно, ці особливості роблять істотний вплив на необхідність розробки заходів щодо економії пального, а також на загальну політику авіакомпаній і окремих авіапідприємств України по підвищенню паливної ефективності виконання рейсів і зниженню витрат на придбання авіаційного пального.
На світовому повітряному транспорті ведуться значні наукові і практичні дослідження з розробки й удосконалювання методів економії авіапального. У першу чергу тут необхідно відзначити роботи Бобкова Ю.М., Ганьшина В.Р., Єлагіна В.Т., Загорулько В.М., Климова В.С., Литвиненко С.А., Лужанського Б.Є., Мирова В.І., Русола В.О., Скрипниченко С.Ю., Степаненко С.Ю., Ященко Л.А., Caspari M, Clasen M. та інших.
Проте, незважаючи на значні наукові досягнення, існує цілий ряд невирішених наукових проблем. У першу чергу до них відносяться проблеми організації та керування процесами раціоналізації споживання авіаційного пального.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОЦЕСІВ ВИКОРИСТАННЯ АВІАЦІЙНОГО ПАЛЬНОГО

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок