Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Збірно-монолітні перекриття з підкріпленням змішаного типу

Збірно-монолітні перекриття з підкріпленням змішаного типу

Назва:
Збірно-монолітні перекриття з підкріпленням змішаного типу
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,28 KB
Завантажень:
106
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Харківська державна академія залізничного транспорту
Аділов Агаверді Ескендарович
 
УДК 624.012.46
Збірно-монолітні перекриття
з підкріпленням змішаного типу
Спеціальність 05.23.01 - будівельні конструкції,
будівлі та споруди
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків -2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі залізобетонних і кам’яних конструкцій Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор
Шагін Олександр Львович, Харківський
державний технічний університет будівництва та
архітектури, завідувач кафедри залізобетонних та
кам’яних конструкцій.
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук Шмуклер Валерій Самуїлович,
Харківська державна академія міського господарства, професор
кафедри будівельних конструкцій;
- кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
Азізов Талят Нуредінович , директор Сумського центру
наукових досліджень і проектування промислових будівель
і споруд.
Провідна установа:
Донбаська державна академія будівництва і архітектури
Міністерства освіти і науки України (м. Макіївка).
Захист відбудеться “13 ” квітня 2000 р. о 1330 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.820.02 Харківської державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківської державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7.
Автореферат розісланий “13 ” березня 2000 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, канд. техн. наук, доцент Єрмак Є.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми.
Збірно-монолітні перекриття з застосуванням дрібноштучних елементів у даний час є перспективними рішеннями як у новому будівництві, так і в реконструкції завдяки зниженим витратам енергетичних і матеріальних ресурсів, можливості зведення в стиснутих умовах, силами малих і середніх будівельних організацій. Проте збірно-монолітні системи, які застосовуються у вітчизняному і закордонному будівництві на основі дрібноштучних елементів “ручної ваги”, не дозволяють перекривати прольоти збільшеної довжини. Локальне попереднє напруження відкрило можливість вирішення даної проблеми, але у випадках необхідності перекриття помешкань з прольотами збільшеної довжини у двох напрямках розроблені на його основі балкові системи недостатньо ефективні. У той же час при реконструкції старої, особливо дореволюційної, забудови, будівництві об'єктів соцкультпобуту, комфортного житла та ін. проблеми перекриття помешкань із прольотами збільшеної довжини в двох напрямках постійно виникають, що обумовлює необхідність проведення досліджень і розробок по створенню збірно-монолітних перекриттів із застосуванням локального попереднього напруження і дрібноштучних елементів “ручної ваги”, конструктивні рішення яких формувалися б так, щоб ефективно використовувалась їхня робота в обох напрямках за схемами плит, різноманітним способом опертих по контуру.
Обраний напрямок досліджень пов'язаний з основною науково-дослідною тематикою кафедри залізобетонних і кам'яних конструкцій ХДТУБА по розробці енергозберігаючих конструктивних рішень у будівництві і реконструкції будівель та споруд, а також по розробці проекту Державних норм України з реконструкції “ДБН. Ремонт та підсилення несучих конструкцій промислових будівель та споруд, що експлуатуються (реконструюються)", розділ "Кам'яні та армокам'яні конструкції".
Мета роботи - створення збірно-монолітних опертих по контуру плит перекриттів збільшених прольотів у двох напрямках із підкріпленням змішаного типу і розробка методики їхнього розрахунку з урахуванням особливостей деформування.
Задачі дослідження:
1. Розробити конструкцію збірно-монолітних опертих по контуру плит перекриттів на основі сполучення локально попередньо напружених і дрібноштучних елементів “ручної ваги”.
2. Теоретично і експериментально дослідити роботу вузла сполучення підкріплювальних монолітних і збірних балок двох напрямків, визначити принципи його конструювання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Збірно-монолітні перекриття з підкріпленням змішаного типу

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок