Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НЕСУЧА ЗДАТНІСТЬ КОРОТКИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСОЛЕЙ

НЕСУЧА ЗДАТНІСТЬ КОРОТКИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСОЛЕЙ

Назва:
НЕСУЧА ЗДАТНІСТЬ КОРОТКИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСОЛЕЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,58 KB
Завантажень:
174
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Національний університет "Львівська політехніка"
Максимович Богдан Юрійович
УДК 624.071.012
НЕСУЧА ЗДАТНІСТЬ
КОРОТКИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСОЛЕЙ
05.23.01 – будівельні конструкції, будівлі та споруди
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів – 2004
Дисертація є рукописом.
Робота виконана на кафедрі “Будівельні конструкції та мости” Національного університету “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор технічних наук, доцент
ДЕМЧИНА Богдан Григорович,
Національний університет “Львівська політехніка”,
завідувач кафедри “Будівельні конструкції та мости”
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
ДОРОФЄЄВ Віталій Степанович
ректор Одеської державної академії будівництва та архітектури, завідувач кафедри “Залізобетонні та кам’яні конструкції”
кандидат технічних наук, доцент
БАРАБАШ Василь Михайлович,
Львівський державний аграрний університет,
доцент кафедри “Будівельні конструкції”
Провідна установа: |
Український державний університет водного господарства та природокористування Міністерства освіти і науки України, м. Рівне
Захист відбудеться “2” квітня 2004р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К35.052.11 у Національному університеті “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів, вул. С. Бандери, 12, ауд.226 головного корпусу.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” за адресою: м. Львів, вул. Професорська, 1.
Автореферат розісланий “1” березня 2004р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради К35.052.11 Г. Петришин


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У будівництві збірні залізобетонні конструкції надалі займають одне з важливих місць. Застосування збірного залізобетону дає можливість використовувати бетони високих класів і високоміцну арматуру, що приводить до зменшення витрат матеріалів і зменшення маси конструкцій. При виготовленні збірних залізобетонних конструкцій легко застосувати високу механізацію і автоматизацію трудомістких будівельних процесів, що в значній мірі підвищує продуктивність праці і скорочує терміни будівництва.
З’єднання збірних конструкцій між собою у каркаси споруд і передача навантажень від балок, ригелів і ферм на колони у багатьох випадках неможливі без участі коротких консолей. Короткі консолі являються найбільш відповідальними конструктивними елементами у каркасах споруд. Прикладом цього може служити руйнування консолі колони, яке призвело до обвалу понад 500м2 покриття резервуара на перекачувальній станції магістральних нафтопроводів “Дружба”.
У нормах проектування різних країн світу закладені різні підходи до розрахунку і конструювання коротких консолей, що підтверджує складність їх напруженого стану.
Необхідно зазначити, що кожного разу, коли переглядалися норми проектування СНиП, методика розрахунку коротких залізобетонних консолей коректувалася або змінювалася. Це свідчить про те, що і до сьогодні не знайдено раціонального підходу до розрахунку і конструювання цих елементів. Важливість проблеми підтверджує скликання спеціального семінару у 1989р. в Казані на тему: “Міцність і тріщиностійкість коротких залізобетонних консолей”.
При обстеженні інженерних споруд після тривалої експлуатації, у яких короткі консолі були запроектовані відповідно раніше чинних норм, часто виявляли надмірну ширину розкриття похилих тріщин, яка, як правило, призводила до руйнування коротких консолей і аварій споруд. Тому пошук нових концепцій розрахунку цих дуже відповідальних конструктивних елементів є важливим. І не дивно, що в останні десятиріччя минулого століття у нас і закордоном авторитетними лабораторіями проводилося багато експериментальних досліджень, правда, запропоновані ними нові методи розрахунку, часом дуже складні і навряд чи придатні для використання в інженерній практиці.
Враховуючи вище сказане, вважаємо за необхідне продовжити теоретичні і експериментальні дослідження у цьому напрямку.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: НЕСУЧА ЗДАТНІСТЬ КОРОТКИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСОЛЕЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок