Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> "Методи і моделі та комп'ютеризовані засоби підтримки прийняття рішень в маркетингу"

"Методи і моделі та комп'ютеризовані засоби підтримки прийняття рішень в маркетингу"

Назва:
"Методи і моделі та комп'ютеризовані засоби підтримки прийняття рішень в маркетингу"
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,33 KB
Завантажень:
181
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Орленко Наталія Станіславівна
УДК 330.43:658.8
"Методи і моделі та комп'ютеризовані засоби підтримки
прийняття рішень в маркетингу"
Спеціальність 08.03.02- "Економіко-математичне моделювання"
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
 
КИЇВ 2000
Дисертацією є рукопис.
Дисертаційна робота виконана на кафедрі інформаційних систем в економіці Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник - доктор економічних наук , професор Ситник Віктор Федорович Київський національний економічний університет завідувач кафедри інформаційних систем в економіці.
Офіційні опоненти - доктор економічних наук, старший науковий співробітник Ревенко Валерій Лук’янович , провідний науковий співробітник відділу економіко-математичного моделювання соціально-економічних систем Міжнародного науково-навчального центру ЮНЕСКО/МПІ НАНУ і Міністерства освіти і науки України; кандидат економічних наук , доцент Галіцин Володимир Костянтинович, Київський національний економічний університет Міністерство освіти та науки України, завідувач кафедри інформаційного менеджменту
Провідна установа - Львівський державний університет імені Івана Франка, кафедра економічної кібернетики Міністерство освіти і науки України. м.Львів
.
Захист відбудеться "27.10.2000 р. о 14 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.006.01 при Київському національному економічному університеті за адресою: 03680, м. Київ-57, проспект Перемоги, 54/1, ауд. ____.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського національного економічного університету.
Автореферат розісланий 25.09.2000р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради. Шарапов О.Д.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ.
Актуальність теми. В умовах розвитку ринкової економіки та переходу промислових підприємств до ринкових відносин відбувається докорінна перебудова економічної політики держави, господарського механізму, що впливає на всі сторони виробничих відносин як на макрорівні так і на рівні підприємства. Підприємство в умовах ринкової економіки є відкритою системою на яку впливають внутрішнє та зовнішнє середовище. На цьому етапі розвитку підприємств зростає роль маркетингу.
Роль маркетингу полягає у тому, щоб привести виробництво у відповідність з попитом. Зусилля служби маркетингу спрямовуються на те, щоб створити такий асортимент товару, який відповідав би попиту споживачів. Маркетинг спрямований на найбільш ефективне поєднання традиційної та нової продукції і є основою для прийняття рішення відносно розширення або скорочення обсягів виробництва, модернізації продукції або зняття її з виробництва.
Якість управління і прийняття маркетингових рішень безпосередньо пов’язані з наявністю повної, актуальної і достовірної інформації про ринок, попит на товари, уподобання споживачів, ринкові ціни, дії конкурентів і т. п., а також інформації про показники діяльності об’єкту управління. Значні обсяги інформації, необхідність оперативних розрахунків, пошуку та надання маркетологам відповідної інформації для прийняття рішень обумовлюють необхідність використання засобів обчислювальної техніки і інформаційних технологій.
Зрозуміло, що для того, щоб організувати систематизований та ефективний маркетинг на підприємстві, потрібні автоматизовані системи, що забезпечать підтримку прийняття управлінських рішень.
Створення системи підтримки прийняття рішень у маркетингу (СППРМ) є основним напрямком удосконалення управління маркетинговою діяльністю. СППРМ базуються на сучасних апаратно-програмних засобах, інформаційних технологіях, розподіленій обробці даних в мережах, використанні економіко-математичних методів і моделей.
Комплексну автоматизацію діяльності підприємства фінансових установ, організацій дозволяють організувати потужні програмні продукти, які ще називають корпоративними інформаційними системами (КІС).
Корпоративні інформаційні системи, у більшості випадків, мають у своєму складі модулі маркетингу , але функції цього модулю дуже обмеженні і не можуть задовольнити інформаційні потреби користувачів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: "Методи і моделі та комп'ютеризовані засоби підтримки прийняття рішень в маркетингу"

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок