Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДИФЕРЕНЦІЙОВАНИЙ ПІДХІД ДО НАВЧАННЯ КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ІНФОРМАТИКИ

ДИФЕРЕНЦІЙОВАНИЙ ПІДХІД ДО НАВЧАННЯ КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ІНФОРМАТИКИ

Назва:
ДИФЕРЕНЦІЙОВАНИЙ ПІДХІД ДО НАВЧАННЯ КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ІНФОРМАТИКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,63 KB
Завантажень:
122
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
ІНСТИТУТ ПЕДАГОГІКИ І ПСИХОЛОГІЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ
АКАДЕМІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
Шугайло Ганна Володимирівна
УДК 371.134:004.42
ДИФЕРЕНЦІЙОВАНИЙ ПІДХІД ДО НАВЧАННЯ КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ІНФОРМАТИКИ
13.00.04 – теорія і методика професійної освіти
АВТОРЕФЕРАТ
ДИСЕРТАЦІЇ НА ЗДОБУТТЯ НАУКОВОГО СТУПЕНЯ
КАНДИДАТА ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК
КИЇВ –– 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Мелітопольському державному педагогічному університеті, Міністерство освіти і науки України, м. Мелітополь.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Єремєєв Володимир Сергійович, Мелітопольський державний педагогічний університет, завідувач кафедри інформатики і обчислювальної техніки, м. Мелітополь.
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор Гуревич Роман Семенович, Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, декан педагогічно-індустріального факультету, м. Вінниця;
кандидат педагогічних наук Дещинський Юрій Леонтійович, Державний університет інформаційно-комуні-каційних технологій, завідувач навчально-консультаційного пункту, м. Львів.
Провідна установа: Миколаївський державний університет, кафедра педагогічних технологій і педагогічної майстерності, Міністерство освіти і науки України, м. Миколаїв.
Захист відбудеться “  ” червня 2003 р. о 1530 год. на засіданні спеціалізова-ної вченої ради Д .451.01 в Інституті педагогіки і психології професійної освіти АПН України за адресою: 04060, м. Київ, вул. М. Берлинського, 9, 5-ий поверх, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту педагогіки і психології професійної освіти АПН України (04060,м. Київ, вул. М.Берлинського,9).
Автореферат розісланий “ 17 ” травня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої радиЦибульська Г.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність і доцільність дослідження. Інформація –– стратегічний ресурс ХХІ століття. Україна, інтегруючись у світовий інформаційний простір, як молода суверенна держава, зацікавлена у підвищенні рівня інформаційної культури своїх громадян. У цій справі важливого значення набувають професійна підготовка і професійна діяльність учителя інформатики, які є не тільки запорукою належного рівня інформаційної культури учнівської молоді, а й гарантом впровадження сучасних інформаційних технологій у всі сфери діяльності суспільства.
Проблемі професійної підготовки вчителя завжди приділялася належна увага як на державному рівні, так і на науково-методичному. Про це свідчать Закони України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”, “Про вищу освіту”, Національна доктрина розвитку освіти, Державна програма “Вчитель”, Концепція 12-річної середньої загальноосвітньої школи. У педагогічній теорії та практиці проблема професійної підготовки вчителя досліджувалася у різних аспектах, а саме: загальнотеоретичні питання професійної підготовки вчителя в контексті сучасної модернізації освіти (Н.М. Бібік, С.У. Гончаренко, І.А. Зязюн, О.П. Рудницька, О.Я. Савченко, В.О. Семиченко та інші); розвиток творчої особистості вчителя у процесі професійної діяльності, його педагогічної майстерності (О.С. Барбіна, І.А. Зязюн, В.А. Кан-Калік, Н.В. Кузьміна, О.М. Пєхота, С.О. Сисоєва та інші); дидактичні можливості модульно-рейтингової системи навчання (А.М. Алексюк, Л.М. Романишина, А.В. Фурман та інші).
Разом з тим, проблема професійної підготовки вчителя інформатики ще недостатньо досліджена як в теоретичному, так і в методичному аспектах. Так, серед сучасних наукових праць щодо ефективного навчання інформатики переважають дослідження, які висвітлюють організаційно-педагогічні аспекти цієї проблеми у середніх навчальних закладах (Н.В. Апатова, Л.І. Білоусова, А.Ф. Верлань, М.І. Жалдак, Ю.І. Машбиць, О.С. Меняйленко, Н.В. Морзе, К.К. Пахотін, Ю.С.Рамський та інші). Проблема навчання інформатики студентів у вищих навчальних закладах знайшла відображення у наукових розробках для таких спеціальностей, як: економічні (Ю.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Реферат на тему: ДИФЕРЕНЦІЙОВАНИЙ ПІДХІД ДО НАВЧАННЯ КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ІНФОРМАТИКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок