Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИМИ ПРОЕКТАМИ ВИРОБНИЦТВА В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ

УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИМИ ПРОЕКТАМИ ВИРОБНИЦТВА В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ

Назва:
УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИМИ ПРОЕКТАМИ ВИРОБНИЦТВА В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,09 KB
Завантажень:
279
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ КОРАБЛЕБУДУВАННЯ
імені адмірала Макарова
Голіков Іван Володимирович
УДК 681.518.001.33.008:629.5(05)
УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИМИ ПРОЕКТАМИ ВИРОБНИЦТВА
В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ
Спеціальність 05.13.22 – Управління проектами та програмами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Миколаїв – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Національному університеті кораблебудування
імені адмірала Макарова Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник Кандидат технічних наук, професор,
старший науковий співробітник
Єганов Олександр Юхимович,
Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова,
м. Миколаїв
Офіційні опоненти Доктор технічних наук, професор
Бугаєнко Борис Андрійович,
Національний університет кораблебудування
імені адмірала Макарова,
професор кафедри морських технологій,
м. Миколаїв
Кандидат технічних наук
Семенчук Катерина Леонідівна,
Одеський національний морський університет,
доцент кафедри системного аналізу та логістики,
м. Одеса
Захист відбудеться "12" листопада 2007 р. о 14 годині
на засіданні спеціалізованої вченої ради Д38.060.02 при Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова Міністерства освіти і науки України за адресою: 54025, м. Миколаїв, проспект Героїв
Сталінграда, 9.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова за адресою: 54025,
м. Миколаїв, проспект Героїв Сталінграда, 9.
Автореферат розісланий " 3 " жовтня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
доктор технічних наук, професор Тимошевський Б.Г.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Сутність науково-прикладної задачі, якій присвячена дисертація, полягає у вдосконаленні методології, розробки математичної моделі і інформаційної системи управління проектами виробництва в умовах невизначеності, що забезпечують вибір оптимальних параметрів проекту на всіх фазах його реалізації.
Вагомий внесок у розв’язання окремих аспектів цієї задачі внесли ряд вчених. По-перше, слід зазначити дослідження Бугаєнко Б.А., Бушуєва С.Д. і Кошкіна К.В., у яких поставлено та вирішено задача системного управління проектами. Загальні питання проектного менеджменту відображені у роботах Батенко Л.П., Гейзлера П.С., Тяна Р.Б., Ципеса Г.Л., Шапіро В.Д.,та ін. Питання оцінки ефективності інвестиційних проектів розглядаються у роботах Савчука В. П., Лівшиця В.Н , Пересади А.А. Єндовицького.Д.І. та ін. Комплекс питань, пов'язаних з оцінкою ризику інвестиційних проектів, вирішується в роботах Недосекина А.О., Балабанова И.Т. та ін.
Актуальність теми. В сучасних умовах розвитку виробництва у зв'язку з ускладненням проектів перед підприємствами України виникає потреба включення передпроектних та післяпроектних робіт в область управління. Оскільки промислове виробництво найбільш сприйнятливе до нововведень, виникає необхідність урахування інноваційної складової у інвестиційних проектах. Невизначеність щодо оточення проекту породжує ризик неефективного управління та вимагає створення засобів її усунення або зниження. При цьому ефективне управління проектом повинне включати ретельне техніко-економічне обґрунтування та прийняття стратегічних рішень щодо проекту вже на передінвестиційній фазі. Різноманітні варіанти проектів, не прийнятні з економічної точки зору, повинні виключатися вже на початкових етапах передінвестиційної фази, оскільки наступні фази управління проектом керуються саме положеннями, розробленими на цій фазі.
У закордонній і вітчизняній літературі є цілий ряд публікацій, присвячених різним аспектам управління проектами у виробництві.
Однак питання, пов'язані з управлінням проектів та вибору їх оптимального варіанту на передінвестиційній фазі в умовах невизначеності не знайшли достатнього відображення. Це не дозволяє, у ряді випадків, одержати науково-обґрунтовані висновки відносно проекту.
Тому управління проектом вимагає ретельного техніко-економічного аналізу, застосування методів рівномірного сканування області існування змінних проекту, багатокритеріальної оцінки в умовах ризику, формування математичної моделі проекту та урахування динамічних грошових потоків підприємства.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИМИ ПРОЕКТАМИ ВИРОБНИЦТВА В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок