Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ АВТОМАТИЧНОГО КОНТРОЛЮ ПЕРЕВАНТАЖЕННЯ БАРАБАННИХ МЛИНІВ РУДОЮ

МЕТОДИ АВТОМАТИЧНОГО КОНТРОЛЮ ПЕРЕВАНТАЖЕННЯ БАРАБАННИХ МЛИНІВ РУДОЮ

Назва:
МЕТОДИ АВТОМАТИЧНОГО КОНТРОЛЮ ПЕРЕВАНТАЖЕННЯ БАРАБАННИХ МЛИНІВ РУДОЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,90 KB
Завантажень:
166
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ГІРНИЧИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ХАЙСАМ К А ШАМАЛЛАХ
УДК 621.926:534.16
МЕТОДИ АВТОМАТИЧНОГО КОНТРОЛЮ ПЕРЕВАНТАЖЕННЯ БАРАБАННИХ МЛИНІВ РУДОЮ
Спеціальність 05.13.07 – Автоматизація технологічних процесів
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному гірничому університеті Міністерства освіти і науки України на кафедрі програмного забезпечення комп’ютерних систем (м. Дніпропетровськ).
Науковий керівник кандидат технічних наук, доцент
АЛЕКСЄЄВ Михайло Олександрович,
завідувач кафедри програмного забезпечення комп’ютерних систем Національного гірничого університету
(м. Дніпропетровськ) Міністерства освіти і науки України.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
КОЧУРА Євген Віталійович, завідувач кафедри
економічної кібернетики та інформаційних технологій
Національного гірничого університету
(м. Дніпропетровськ) Міністерства освіти і науки України;
кандидат технічних наук, доцент
БАБЕЦЬ Євген Костянтинович,
завідувач кафедри менеджменту
Криворізького технічного університету
Міністерства освіти і науки України.
Провідна установа Донецький національний технічний університет
Міністерства освіти і науки України,
кафедра автоматизованих систем управління.
Захист відбудеться “10” листопада 2005 р. о 1415 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.080.07 Національного гірничого університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 49027, м. Дніпропетровськ, пр. К.Маркса, 19.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного гірничого університету Міністерства освіти і науки України (49027, м. Дніпропетровськ, пр. К.Маркса, 19).
Автореферат розісланий “03” жовтня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
к.т.н., доцент А.А. Колб
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Сталий розвиток гірничо-металургійного комплексу України забезпечується ростом виробництва залізорудного концентрату.
Продуктивність кожного гірничо-збагачувального комбінату за залізорудним концентратом визначається продуктивністю збагачувальних фабрик. Збагачувальна фабрика складається з паралельно працюючих технологічних ліній збагачення. У голові кожної технологічної лінії розташовані кульові та безкульові млини першої стадії подрібнення, наприклад, кульові млини типу МШР 4х5 з робочою ємністю 70 м3 та електродвигуном потужністю 2500 кВт, млини мокрого самоподрібнення типу ММС 90х30А з робочою ємністю 160 м3 та з електродвигуном потужністю 4000 кВт. Продуктивність млинів першої стадії подрібнення з переробленої руди визначає продуктивність технологічних ліній і збагачувальної фабрики стосовно залізорудного концентрату.
Але коливання фізико-механічних властивостей руди, зміна загальної ваги подрібнюючих куль та стану футерівки часто провокують перевантаження млинів рудою. Це призводить до зупинки млина першої стадії подрібнення та технологічної лінії збагачення, недовипуску концентрату та великих економічних втрат.
За різними оцінками втрати концентрату внаслідок перевантаження млинів сягають 5-10 відсотків від загального виробництва концентрату.
Відомі методи та датчики контролю завантаження млинів рудою не дозволяють надійно контролювати перевантаження млинів рудою. Статичні характеристики цих датчиків нестабільні внаслідок зміни властивостей руди та стану подрібнюючого середовища кульового навантаження та футерівки млина.
Таким чином розробка нових більш ефективних методів автоматичного контролю перевантаження барабанних млинів рудою являє собою актуальну наукову задачу.
Рішення цієї задачі дозволяє на діючих збагачувальних фабриках та діючому обладнанні суттєво підвищити виробництво залізорудного концентрату.
Зв’язок з державними програмами та планами науково-дослідних робіт. В основу дисертації покладені матеріали, які узагальнюють дослідження автора в межах реалізації науково-дослідних та інжинірінгових робіт, державних і галузевих програм, що виконувались у Національному гірничому університеті та ВАТ „Проектний та проектно-конструкторський інститут – Металургавтоматика” у відповідності з законом України № 2623-14 від 11.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: МЕТОДИ АВТОМАТИЧНОГО КОНТРОЛЮ ПЕРЕВАНТАЖЕННЯ БАРАБАННИХ МЛИНІВ РУДОЮ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок