Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ПОКАЗНИКІВ ЯКОСТІ ЦИФРОВОЇ ТЕЛЕФОННОЇ МЕРЕЖІ

ПІДВИЩЕННЯ ПОКАЗНИКІВ ЯКОСТІ ЦИФРОВОЇ ТЕЛЕФОННОЇ МЕРЕЖІ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ПОКАЗНИКІВ ЯКОСТІ ЦИФРОВОЇ ТЕЛЕФОННОЇ МЕРЕЖІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,99 KB
Завантажень:
112
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ЗВ’ЯЗКУ
ОВЧАРЕНКО ВІКТОР ВІКТОРОВИЧ
УДК 621.391
 
ПІДВИЩЕННЯ ПОКАЗНИКІВ ЯКОСТІ ЦИФРОВОЇ ТЕЛЕФОННОЇ МЕРЕЖІ
05.12.02– Телекомунікаційні системи та мережі
 
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2007


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Українському науково-дослідному інституті зв’язку
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор
Хиленко Володимир Васильович,
Український науково-дослідний інститут зв’язку,
директор інституту.
Офіційні опоненти: – доктор технічних наук, професор
Віноградов Микола Анатолійович,
Національний авіаційний університет,
професор кафедри комп’ютерних інформаційних технологій
 
кандидат технічних наук
Отрох Сергій Іванович,
ВАТ "Укртелеком",
провідний спеціаліст
Провідна установа Національний технічний університет України "КПІ"
Захист відбудеться 30 березня 2007 року о 12 годині на засіданні Спеціалізованої вченої ради К26.849.01 Українського науково-дослідного інституту зв’язку за адресою: вул. Соло-м’ян-ська, 13, 03680, м. Київ-110.
З дисертаційною роботою можна ознайомитися в бібліотеці Українського науково-дос-лід-ного інституту зв’язку за адресою: вул. Солом’янська, 13, 03680, м. Київ-110.
Автореферат розісланий 26 лютого 2007 року.
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради К 26.849.01 В.Ф.Михайлов


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. В умовах різноманітності телекомунікаційних технологій, їх швидкого прогресу, зростаючого попиту користувачів на нові послуги виникають нові задачі, пов’язані з забезпеченням якості роботи телекомунікаційних мереж. Сучасний стан розвитку телекомунікацій характеризується процесами конвергенції телекомунікаційних мереж – взаємного проникнення традиційних мереж з комутацією каналів і пакетних мереж, на шляху побудови універсальної мультисервісної, мультимедійної телекомунікаційної мережі. Одне з основних завдань операторів телекомунікацій – забезпечення як традиційних, так і нових послуг користувачам на сучасному якісному рівні.
На даний час досліджено показники якості роботи телефонних мереж, однак недостатньо проаналізовано фактори, які впливають на ці показники в умовах конвергенції телекомунікаційних мереж. Існуюча методика розрахунку інтенсивності навантаження в телефонній мережі та методика визначення кількості з’єднувальних ліній між телекомунікаційними системами для забезпечення необхідної пропускної спроможності, при заданому рівні якості обслуговування, базуються на принципах, характерних для традиційної телефонної мережі з технологією комутації каналів, і потребують уточнення для умов взаємодії телефонної мережі з іншими мережами, насамперед із мобільними та пакетними. Потребує удосконалення, в умовах конвергенції телекомунікаційних мереж, методика визначення показників якості роботи телефонної мережі. Недоопрацювання з наукової та науково-практичної точки зору вищеозначених питань погіршує якість роботи та зменшує ефективність використання ресурсів цифрової телефонної мережі.
Отже, тема дисертації, яка присвячена дослідженню характеристик якості роботи цифрової телефонної мережі та їх поліпшенню, є актуальною в сучасних умовах конвергенції телекомунікаційних мереж.
Стан питання. Вирішенню проблем побудови телекомунікаційних мереж, дослідженню тенденцій розвитку та взаємодії телекомунікаційних систем і мереж присвячено ряд робіт українських і закордонних учених, таких як Харкевич А.Д, Стеклов В.К., Хиленко В.В.,
Беркман Л.Н., Воробієнко П.П., Гольдштейн Б.С. та інших. В науковій літературі досліджуються методи та засоби забезпечення надійності та якості роботи телекомунікаційних мереж, аналізуються процеси конвергенції мереж. Однак, на теперішній час недостатньо проаналізовані показники якості роботи цифрової телефонної мережі в умовах конвергенції телекомунікаційних мереж. Одна з основних характеристик цифрової телефонної мережі – показники якості обслуговування спроб встановлення з’єднань, а саме коефіцієнт ефективності спроб встановлення з’єднань Answer Seizure Ratio (далі – ASR) і коефіцієнт ефективності мережі Network Effectiveness Ratio (далі – NER).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ПОКАЗНИКІВ ЯКОСТІ ЦИФРОВОЇ ТЕЛЕФОННОЇ МЕРЕЖІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок