Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПОКРАЩЕННЯ РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я ЖІНОК З УРОГЕНІТАЛЬНОЮ ВІРУСНОЮ ІНФЕКЦІЄЮ

ПОКРАЩЕННЯ РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я ЖІНОК З УРОГЕНІТАЛЬНОЮ ВІРУСНОЮ ІНФЕКЦІЄЮ

Назва:
ПОКРАЩЕННЯ РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я ЖІНОК З УРОГЕНІТАЛЬНОЮ ВІРУСНОЮ ІНФЕКЦІЄЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,58 KB
Завантажень:
284
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Міністерство охорони здоров’я України
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені І.Я. ГОРБАЧЕВСЬКОГО
НІТЕФОР ІРИНА БОГДАНІВНА
УДК 369.066.44+618.2+616.9
ПОКРАЩЕННЯ РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я ЖІНОК
З УРОГЕНІТАЛЬНОЮ ВІРУСНОЮ ІНФЕКЦІЄЮ
 
14.01.01 – акушерство та гінекологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Тернопіль - 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Івано-Франківському державному медичному університеті МОЗ України.
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор Лизин Михайло Андрійович, Івано-Франківський державний медичний університет МОЗ України, професор кафедри акушерства та гінекології.
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор Жиляєв Микола Іванович,
Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України, професор кафедри акушерства та гінекології;
доктор медичних наук, професор Юзько Олександр Михайлович,
Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика МОЗ України, завідувач кафедри акушерства та гінекології № 1.
Провідна установа: Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця МОЗ України, кафедра акушерства і гінекології № 1, м. Київ
Захист дисертації відбудеться 7 лютого 2007 року о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 58.601.02 у Тернопільському державному медичному університеті імені І.Я. Горбачовського МОЗ України за адресою 46001, м. Тернопіль, майдан Волі, 1.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачовського МОЗ України за адресою 46001, м. Тернопіль, вул. Січових стрільців, 8.
Автореферат розіслано 5 січня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат медичних наук, доцент В.О. Синицька
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
 
Актуальність теми. Охорона здоров’я матері та дитини -– пріоритетний напрямок сучасної медицини. Основні завдання сучасного акушерства – збереження здоров’я жінки і забезпечення народження здорової дитини (А.Г.Коломійцева та співавт., 2001, Н.Я. Жилка та співавт., 2001). Однією з актуальних проблем в акушерстві залишається проблема невиношування вагітності. Питанню етіології, патогенезу, діагностики та лікування невиношування вагітності приділяється велика увага, але частота цієї патології не знижується і становить за даними різних авторів 20-31% від загальної кількості вагітностей (І.Б. Венцківська, Л.А. Жабіцька, 2005; В.Б. Моргулян та співавт., 2005; І.М. Неділько, 2005). На тлі загального зниження народжуваності зменшення мимовільних викиднів та передчасних пологів стає вагомим резервом, котрий дає можливість значно покращити складну демографічну ситуацію в країні.
Генітальні інфекції жінок репродуктивного віку являють на сьогоднішній день серйозну медико-соціальну проблему. Інфекційна патологія займає одне з перших місць у структурі чинників, які призводять до розвитку широкого спектру порушень репродуктивного здоров’я. (В.І.Пирогова, 2005). Особливу роль у порушенні репродуктивного здоров’я жінки, що призводить до невиношування вагітності, відіграють герпесвірусні інфекції (С.П. Писарєва та співавт., 2005). Вони належать до найбільш розповсюджених вірусних хвороб. Цитомегаловірусне та герпетичне інфікування – найчастіша та найнебезпечніша причина ускладнень вагітності, зокрема невиношування, вроджених вад розвитку плода та перинатальної патології у всьому світі. Частота виявлення герпесвірусів у вагітних складає від 13,0 до 91,6 % Незважаючи на велику кількість досліджень, частота зазначеної патології має тенденцію до зростання ( Ю.П. Вдовиченко та співавт., 2004).
Терапія вірусних інфекцій представляє значні труднощі у зв’язку з хронічним рецидивуючим перебігом захворювання, багатокомпонентним характером ураження та імунними зсувами в організмі хворої людини. Препарати для лікування і профілактики герпесу, що застосовуються на даний час не завжди забезпечують терапевтичний ефект, тому невдалі спроби лікування хворого коливаються від 15 % до 50 %.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ПОКРАЩЕННЯ РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я ЖІНОК З УРОГЕНІТАЛЬНОЮ ВІРУСНОЮ ІНФЕКЦІЄЮ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок