Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НОВОУТВОРЕННЯ КУКСИ ШИЙКИ МАТКИ: КЛІНІКА, МОРФОГЕНЕЗ, ФАКТОРИ, ЩО ВИЗНАЧАЮТЬ ПЕРЕБІГ І ПРОГНОЗ

НОВОУТВОРЕННЯ КУКСИ ШИЙКИ МАТКИ: КЛІНІКА, МОРФОГЕНЕЗ, ФАКТОРИ, ЩО ВИЗНАЧАЮТЬ ПЕРЕБІГ І ПРОГНОЗ

Назва:
НОВОУТВОРЕННЯ КУКСИ ШИЙКИ МАТКИ: КЛІНІКА, МОРФОГЕНЕЗ, ФАКТОРИ, ЩО ВИЗНАЧАЮТЬ ПЕРЕБІГ І ПРОГНОЗ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,71 KB
Завантажень:
446
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ім.М.ГОРЬКОГО
БІЛЕЦЬКИЙ Геннадій Леонідович
УДК 618.146-089.87-006
НОВОУТВОРЕННЯ КУКСИ ШИЙКИ МАТКИ: КЛІНІКА, МОРФОГЕНЕЗ, ФАКТОРИ, ЩО ВИЗНАЧАЮТЬ ПЕРЕБІГ І ПРОГНОЗ
14.01.07 - онкологія
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Донецьк – 2000


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Донецькому державному медичному університеті ім. М.Горького МОЗ України і Донецькому обласному протипухлинному центрі МОЗ України.
Науковий керівник: доктор медичних наук Семикоз Наталія Григоріївна, Донецький державний медичний університет ім. М.Горького, доцент кафедри онкології, променевих методів діагностики та лікування ФПО.
Офіційні опоненти:
1.
Доктор медичних наук, ст. наук. співр. Воробйова Люся Іванівна, Український науково-дослідний інститут онко-логії та радіології, завідувач відділення онкогінекології.
2.
Доктор медичних наук, професор Коссе Валентин Анатолійович, Дніпропетровська державна медична академія, професор кафедри онкології, променевих методів діагностики та лікування.
Провідна установа: Інститут експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є.Кавецького НАН України, м.Київ.
Захист відбудеться "_11_"_жовтня_ 2000 року о _1100_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.600.01 у Донецькому державному медичному університеті ім.М.Горького за адресою: 83003, Україна, м. Донецьк, пр. Ілліча, 16.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донецького державного медичного університету ім.М.Горького за адресою: 83003, Україна, м.Донецьк, пр.Ілліча, 16.
Автореферат розісланий "_7_"__вересня______ 2000 року.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
доктор медичних наук І.І.Солдак


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Можливість розвитку і збільшення частоти виникнення пухлин різно-манітного генезу в куксі шийки матки (КШМ) у хворих після перенесених надпіхво-вих ампутацій матки (НАМ) із приводу фіброміом у даний час уже ні в ко-го не викликає сумнівів (Я.В.Бохман, 1989; Е.Е.Вишневская и др., 1999; J.Markowska, A.Markowska, 2000).
Актуальність теми. Незважаючи на відносну рідкість розвитку пухлин у КШМ після раніше проведених НАМ, тисячі жінок перебувають під «дамокловим мечем» можливості розвитку злоякісних і доброякісних пухлин, а також ускладнень запальної природи в куксі матки, що залишилася. Цим пацієнткам загрожує, як правило, повторне оперативне або консервативне лікування, що вбирає поєднану променеву терапію (Г.В.Бондарь и др., 1990, 1999; Е.Е.Вишневская и др., 1999; Н.Г.Семикоз, 1999; van der J.G.Stege, van J.J.Beek, 1999; C.M.Juang et al., 2000). Судити про істинну частоту виникнення новоутворів у КШМ досить склад-но. Це пов'язано з тим, що в США й у країнах Західної Європи протягом декількох десятиліть у більшості випадків пацієнткам із новоутворами матки, включаючи фіброміоми, виконується гістеректомія (A.J. Sykes еt al., 1999). Мабуть, із цим пов'язана і відсутність у міжнародному реєстрі пухлин рубрики "новоутвори кукси шийки матки". В Україні й у країнах СНД захворюваність на рак кукси шийки матки не має тенденції до зменшення (В.П.Козаченко и др., 1983; Я.В.Бохман и др., 1998). Багато авторів розглядають хворих на рак кукси шийки матки (РКШМ) як групу пацієнток із високим ступенем пухлинної агресивності (C.M.Juang et al., 2000). Проте, чітких вказівок на те, що ж визначає пухлинну агресію РКШМ, у доступній нам літературі, виявити не вдалося.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Це дослідження проведене в рамках НДР "Розробка методів комбінованого та комплексного лікування раку основних локалізацій" (№ держреєстрації 0197U018401), що виконується на кафедрі онкології Донецького державного медичного університету, клінічною базою якого є Донецький обласний протипухлинний центр. Автор брав участь в опрацюванні критеріїв, що визначають тяжкість клінічного перебігу і прогноз новоутворів кукси шийки матки різного гістогенезу.
Мета дослідження — виявити клініко-морфологічні чин-ники, що визначають перебіг і прогноз новоутворів кукси шийки матки, для підвищення ефективності діагностики, профілактики й адекватного лікування хворих.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: НОВОУТВОРЕННЯ КУКСИ ШИЙКИ МАТКИ: КЛІНІКА, МОРФОГЕНЕЗ, ФАКТОРИ, ЩО ВИЗНАЧАЮТЬ ПЕРЕБІГ І ПРОГНОЗ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок