Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛЮВАННЯ ТРАНСЛЯТОРА СТРУКТУР ДАНИХ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СХЕМ ДРУКАРСЬКИХ МАШИН

МОДЕЛЮВАННЯ ТРАНСЛЯТОРА СТРУКТУР ДАНИХ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СХЕМ ДРУКАРСЬКИХ МАШИН

Назва:
МОДЕЛЮВАННЯ ТРАНСЛЯТОРА СТРУКТУР ДАНИХ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СХЕМ ДРУКАРСЬКИХ МАШИН
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,47 KB
Завантажень:
317
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Національний університет “Львівська політехніка”
Овсяк Олександр Володимирович
УДК 004.942:681.6
МОДЕЛЮВАННЯ ТРАНСЛЯТОРА СТРУКТУР ДАНИХ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СХЕМ ДРУКАРСЬКИХ МАШИН
Спеціальність 01.05.02 – Математичне моделювання та
обчислювальні методи
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі прикладної математики та компютерних інформаційних систем Української академії друкарства Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор
Сеньківський Всеволод Миколайович,
Українська академія друкарства,
завідувач кафедри прикладної математики та комп’ютерних інформаційних систем
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Стахів Петро Григорович,
Національний університет “Львівська політехніка”,
завідувач кафедри “Теоретична та загальна електротехніка”
доктор фізико-математичних наук, професор
Драган Ярослав Петрович,
Тернопільський державний технічний університет
імені Івана Пулюя,
професор кафедри біотехнічних систем
Провідна установа | Державний науково-дослідний інститут інформаційної інфраструктури Державного комітету звязку та інформатизації України і Національної академії наук України м. Львів, відділ інформаційних технологій і систем.
Захист відбудеться ‘ 30 ’ серпня 2002р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.35. 052. 05 у Національному університеті “Львівська політехніка”, за адресою: 79013, м. Львів 13, вул. С. Бандери, 12.
З дисертацією можна ознайомитись у науково-технічній бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів 13, вул. Професорська, 1.
Автореферат розіслано 26 липня 2002р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
доктор технічних наук, доцент Д. В. Федасюк
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність проблеми. Математичне моделювання полягає в побудові та дослідженні математичних моделей процесів і явищ та є ефективним методом аналізу, в тому числі, в друкарстві. Поряд з традиційними друкарськими машинами тонового друку в дев`яностих роках 20-того століття появились друкарські машини цифрового друку, які забезпечують випуск замовленої друкованої продукції сьогодні на сьогодні. Але як друкарські машини тонового, так і цифрового друку потребують вдосконалення (підвищення якості та оперативності друку, зменшення енергоємкості, матеріалоємкості, здешевлення друкованої продукції, покращення умов праці). Проектування нових поліграфічних машин включає і розробку нових електромеханічних схем, серед яких є електромеханічні схеми регулювання фарбових апаратів, фальцапаратів, електроприводів, суміщення фарб. Електромеханічні схеми друкарських машин включають електродвигуни, трансформатори, валопроводи, цифрові, аналогові та аналогово-цифрові компоненти. Значення параметрів компонентів мають такі особливості, як різні діапазони і значну розрядність. Ці особливості, а також необхідність введення в комп`ютер низки параметрів компонентів для моделювання розроблювальних електромеханічних схем, призводять до великої кількість помилок.
Для моделювання електромеханічних схем друкарських машин можна використовувати такі відомі універсальні системи, як MATLAB i MATHCAD або спеціалізовану систему автоматизації проектувальних робіт електромеханічних схем (САПР ЕМС) друкарських машин. Універсальні системи MATLAB i MATHCAD мають зручний інтерфейс вводу схеми, але не здійснюють перевірки параметрів компонентів. САПР ЕМС здійснює перевірку параметрів електромеханічних компонентів, але не має графіки, тому схему вводиться з клавіатури комп’ютера заданням номерів компонентів та їхніх виводів, що є незручним і призводить до збільшення помилок та затрат часу.
Відома комп`ютерно-інтегрована система ACCEL EDA забезпечує схемо-технічне і конструкторсько-технологічне проектування, в тому числі, електромеханічних схем друкарських машин, виготовлення фотошаблонів їхніх друкованих плат, перфострічки для верстатів з числовим програмним керуванням, для автоматичного свердління отворів в друкованих платах, автоматизоване документування проектів, автоматичне перетворення схемо-технічної графіки в символьний формат (pdf –файл), чого не забезпечують такі системи , як MATLAB i MATHCAD.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: МОДЕЛЮВАННЯ ТРАНСЛЯТОРА СТРУКТУР ДАНИХ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СХЕМ ДРУКАРСЬКИХ МАШИН

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок