Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНВЕСТИЦІЙНА ПРИВАБЛИВІСТЬ АКЦІЙ ВІДКРИТИХ АКЦІОНЕРНИХ ТОВАРИСТВ (на матеріалах Полтавської області)

ІНВЕСТИЦІЙНА ПРИВАБЛИВІСТЬ АКЦІЙ ВІДКРИТИХ АКЦІОНЕРНИХ ТОВАРИСТВ (на матеріалах Полтавської області)

Назва:
ІНВЕСТИЦІЙНА ПРИВАБЛИВІСТЬ АКЦІЙ ВІДКРИТИХ АКЦІОНЕРНИХ ТОВАРИСТВ (на матеріалах Полтавської області)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,06 KB
Завантажень:
193
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені В.Н.КАРАЗІНА
ЯРІШ ОЛЕНА ВАЛЕНТИНІВНА
УДК 336.763.2 (477.53)
ІНВЕСТИЦІЙНА ПРИВАБЛИВІСТЬ АКЦІЙ
ВІДКРИТИХ АКЦІОНЕРНИХ ТОВАРИСТВ
(на матеріалах Полтавської області)
Спеціальність 08.04.01 — фінанси, грошовий обіг і кредит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник | – кандидат економічних наук, доцент
Давидов Олександр Іванович,
Харківський національний університет
ім. В.Н. Каразіна доцент кафедри
фінансів та кредиту
Офіційні опоненти: | - доктор економічних наук, професор
Крамаренко Галина Олександрівна, Дніпропетровський університет економіки та права, завідувач кафедри фінансів та банківської справи
- кандидат економічних наук, доцент
Петленко Юлія Володимирівна,
Київський національний університет
імені Тараса Шевченка, доцент кафедри фінансів, грошового обігу та кредиту
Провідна установа | - Донецький національний університет Міністерства освіти і науки України,
м. Донецьк, кафедра фінансів і банківської справи.
Захист відбудеться 22 квітня 2005 р. о 16.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.051.01 Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна за адресою: 61002, м. Харків, вул. Миронисицька, 1, ауд. 4-11.
З дисертацією можна ознайомитися у Центральній науковій бібліотеці Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна за адресою: 61077, м. Харків, майдан Свободи, 4.
Автореферат розісланий 22 березня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Соболєв В.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Реформування економіки в Україні перш за все позначилося на удосконаленні господарських зв’язків та сприяло розвитку підприємницьких структур різних форм власності. Особливого значення в таких умовах набула акціонерна форма господарювання. Завдяки широким можливостям мобілізації фінансових ресурсів її поширення активізувало розвиток фондового ринку та обумовило необхідність комплексного дослідження і теоретичного обґрунтування питань, пов’язаних з інвестиційною привабливістю акцій.
Аналіз законодавчого забезпечення ринку цінних паперів дозволив дійти висновку, що формування методології оцінки інвестиційної привабливості акцій в Україні на сучасному етапі знаходиться на початковій стадії. Про це свідчить відсутність у законодавчій базі поняття інвестиційної привабливості цінних паперів взагалі і, акцій зокрема, а також загальновизнаних принципів та методик її кількісної оцінки.
Тому в специфічних умовах функціонування фондового ринку в Україні, пов’язаних із недостатнім організаційним і інформаційним забезпеченням механізму обігу акцій, удосконалення методичного інструментарію діагностики їх інвестиційної привабливості є необхідною умовою підвищення ефективності інвестиційної діяльності інвесторів при розміщенні фінансового капіталу на ринку цінних паперів. Це забезпечило б інвестору, з одного боку, реалізацію поставлених ним цілей та захист від можливих „недоброякісних ” (фіктивних) емітентів цінних паперів - з іншого.
Дослідження акцій як фінансового інструмента знайшли своє відображення у наукових працях таких відомих зарубіжних економістів, як Г.Дж.Александер, Ф.Бергер, Дж.В.Бейлі, Є.Бредлі, Є.Брігхем, Б.Вільямс, Л.Дж.Гітман, Б.Грем, М.Джонк, Л.Енджел, С.Майерс, Т.А.Мейерс, М.Міллер, Фр.Модільяні, Р.Тьюлз, Т.Тьюлз, У.Шарп, Дж.Швагер, Ю.Фама, та ін. Серед відомих російських вчених, які досліджують проблему інвестування у цінні папери, слід згадати А.О.Алпатова, Б.І. Альохіна, М.А.Гольцберга, В.Н.Єдронову, А.П.Іванова, Є.А.Мізіковського, Я.М.Міркіна. Значний внесок у теорію фінансового інвестування зробили вітчизняні економісти, серед яких варто відзначити І.О.Бланка, О.І.Давидова, В.С.Загорського, Ю.Я.Кравченка, Г.О.Крамаренко, О.Г.Мендрула, О.В.Мертенса, О.М.Мозгового, С.В.Науменкову, В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ІНВЕСТИЦІЙНА ПРИВАБЛИВІСТЬ АКЦІЙ ВІДКРИТИХ АКЦІОНЕРНИХ ТОВАРИСТВ (на матеріалах Полтавської області)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок