Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОЦІНКА ГІДРАВЛІЧНОГО СТАНУ ПРОМИСЛОВИХ ГАЗОПРОВОДІВ І РОЗРОБКА СПОСОБУ ЇХ ОЧИСТКИ

ОЦІНКА ГІДРАВЛІЧНОГО СТАНУ ПРОМИСЛОВИХ ГАЗОПРОВОДІВ І РОЗРОБКА СПОСОБУ ЇХ ОЧИСТКИ

Назва:
ОЦІНКА ГІДРАВЛІЧНОГО СТАНУ ПРОМИСЛОВИХ ГАЗОПРОВОДІВ І РОЗРОБКА СПОСОБУ ЇХ ОЧИСТКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,95 KB
Завантажень:
341
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Івано-Франківський національний технічний
університет нафти і газу
БРАТАХ МИХАЙЛО ІВАНОВИЧ
УДК 622.691.4
ОЦІНКА ГІДРАВЛІЧНОГО СТАНУ ПРОМИСЛОВИХ ГАЗОПРОВОДІВ І РОЗРОБКА СПОСОБУ ЇХ ОЧИСТКИ
Спеціальність 05.15.13 – Трубопровідний транспорт, нафтогазосховища
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Івано-Франківськ - 2008


Дисертацією є рукопис
Роботу виконано в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор
Тимків Дмитро Федорович,
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу,
завідувач кафедри інформатики
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук,
професор Середюк Марія Дмитрівна,
Івано-Франківський національний технічний
університет нафти і газу,
завідувач кафедри транспорту і зберігання нафти і газу
кандидат технічних наук
Банахевич Юрій Володимирович,
Управління магістральних газопроводів «Львівтрансгаз»
ДК «Укртрансгаз» НАК «Нафтогаз України»,
начальник відділу експлуатації МГ і ГРС
Захист відбудеться «16» травня 2008 р. о 14-30 годині на засіданні спеціалізованоі вченої ради Д 20.052.04 в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу за адресою:
76019, м. Івано-Франкiвськ, вул. Карпатська, 15
З дисертацією можна ознайомитись в науково-технічній бібліотеці
Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу за адресою: 76019, м. Івано-Франкiвськ, вул. Карпатська, 15
Автореферат розіслано “ “ квітня 2008р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Корнута О.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Енергетична безпека України як газовидобувної держави насамперед пов‘язана з стабілізацією та зменшенням темпів падіння обсягів видобування газу з власних родовищ. Питання збільшення обсягів видобутку газу та своєчасної і безперебійної подачі його споживачам тісно пов‘язані з мінімізацію втрат тиску газу під час його транспортування системою газопроводів. Тому скорочення основної складової втрат тиску під час транспортування газу - втрат тиску в місцевих опорах, викликаних наявністю забруднень рідинного та твердого типу в порожнині газопроводів шляхом їх ідентифікації, визначення кількісного і якісного вмісту, утилізування - скероване саме на підвищення ефективності експлуатації газопроводів, які транспортують газ, видобутий в Україні, що в свою чергу сприяє забезпеченню її енергетичної безпеки.
Перерозподіл мас рідини ділянками газопроводу внаслідок досягнення величини критичного об‘єму забруднень на одній із них або зміни режиму експлуатації газопроводу призводять до залпових викидів рідини з порожнини газопроводу до технологічного обладнання установок комплексної підготовки газу (УКПГ), газорозподільних станцій (ГРС), компресорних станцій і дожимних компресорних станцій (КС і ДКС) тощо, спонукають аварійні відмови обладнання, забруднення навколишнього середовища, припинення подачі газу споживачам.
Розробка спрямована на підвищення ефективності експлуатації промислових і магістральних газопроводів, що транспортують газ власного видобутку, запобігання аварійним відмовам обладнання, підвищення надійності експлуатації системи в цілому.
Зв’язок роботи з науковими програми, планами, темами. Роботу виконано в рамках Національної програми “Нафта і газ України до 2010 р.” і галузевої програми “Перспективи стабілізації та нарощування видобутку газу, газового конденсату і нафти” від 20 грудня 2000р.
Дослідження вибраного напрямку проводились у рамках виконання науково-дослідних робіт, базових для підготовки і подання дисертаційної роботи: 45.153/2006-2006 (договір № 200 УГВ/2005-2005) “Дослідження режимів роботи системи “свердловина – УКПГ – траса газопроводів кільцевого колектора – ДКС – споживач газу” в умовах зниження тиску на вході в Червонодінецьку ДКС і зниження перепаду тиску між її складовими частинами для Харківського промислового регіону”, 45.930/2005-2005 «Розробити методику визначення об’єму забруднень в газопроводах-відгалуженнях» (договір №05-05/11 УТГ) та 45.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОЦІНКА ГІДРАВЛІЧНОГО СТАНУ ПРОМИСЛОВИХ ГАЗОПРОВОДІВ І РОЗРОБКА СПОСОБУ ЇХ ОЧИСТКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок